кредиты онлайн онлайн кредит на карту кредит наличными

                 

Kurs30600

Bitmarket

 

Johnson

 

Dwukrotny gubernator stanu Nowy Meksyk a obecnie kandydat na prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki - Gary Johnson - zdecydował się na finansowanie swojej kampanii prezydenckiej również poprzez dotacje bitcoinami.

 

Johnsondonate

www.johnsonweld.com/donate

 

Gary Johnson to nowy kandydat Partii Libertariańskiej, zainteresowanie bitcoinami nie powinno więc dziwić. Udział w wyborach to efekt "historycznego rekordu niepopularności" dwóch głównych kandydatów czyli Hilary Clinton i Donalda Trumpa. Mówi się, że Johnson, może być czarnym koniem tych wyborów zgodnie z zasadą "gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta". Mogą to również potwierdzać dość wysokie jak na zupełnie nowego kandydata, notowania w sondażach przedwyborczych. W niektórych stanach poparcie wyrażone jest nawet w liczbach dwucyfrowych co w tym przypadku jest zaskakujące.

 

wyboryUSA

ewybory.eu/wybory-prezydenckie-w-usa-2016/

 

Warto zaznaczyć również, że podczas sprawowania funkcji gubernatora, Johnson obniżał podatki w stanie Nowy Meksyk w sumie aż 14 razy. W tym przypadku sympatyków nowego kandydata nie powinno zabraknąć.

 

Użycie bitcoinów jako źródła finansowania w amerykańskiej kampanii prezydenckiej to niewątpliwie świetny PR i reklama dla samego Bitcoina, sam Johnson zaś zyskał zapewne wśród miłośników kryptowalut. 

 

 

bitbay 3.0

FlyingAtom