кредиты онлайн онлайн кредит на карту кредит наличными

                 

Kurs30516

Bitmarket

Bitcantor1

WiceministerPCCDziś w wywiadzie dla RMF FM wiceminister finansów Paweł Cybulski stwierdził, że podatek PCC od kryptowalut łamie tak zwaną zasadę "dogodności opodatkowania".

TAXO PCCW kolejnej części serii poradników wszystko o podatku od czynności cywilnoprawnych czyli zmory kryptowalutowców.

TAXO miningCelem niniejszego artykułu przygotowanego we współpracy z biurem rachunkowym TAXO, jest ukazanie - w przystępnej formie - w sposób syntetyczny - podstawowych aspektów prawno-podatkowych z jakimi wiąże się wykonywanie czynności takich jak mining (wydobywanie - kopanie).

TAXO kryptokryptoWymieniasz kryptowaluty na inne kryptowaluty? Sprawdź czy i jak wyliczyć z tych transakcji podatek.

ChristineLagardeW poprzednich wypowiedziach z reguły krytyczna, Christine Lagarde, sekretarz generalna Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW) w swoim ostatnim komentarzu, udzielonym przed spotkaniem czołowych polityków i prezesów banków centralnych w Waszyngtonie, postanowiła tym razem w sposób zdecydowanie bardziej wyważony przeanalizować potencjał technologii kryptowalut.

PSB opiniaPojawiła się nowa opinia prawna przygotowana przez kancelarię Kijewski Graś Sp. k. dla Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin. Według opinii, Bitcoin nie jest prawem majątkowym a co za tym idzie sprzedaż kryptowalut nie powinna być objęta podatkiem PCC.

FotPodatkiBTCKilka dni po komunikacie Ministerstwa Finansów o skutkach podatkowych obrotu kryptowalutami wczoraj pojawił się nowy dający nadzieję (złudne?) na zmiany. Pytanie czy aby na pewno lepsze i kiedy miałyby one nastąpić. Tego już nie wiemy.

 

bitbay 3.0

infobtc-1160x653

FlyingAtom