кредиты онлайн онлайн кредит на карту кредит наличными

                 

Kurs26880

Bitmarket

satoshi-round-table

 

W dniach 6-8 lutego odbędzie się spotkanie elity społeczności bitcoinowej, określane mianem „Okrągłego Stołu Satoshiego”. Miejsce spotkania? Nieznane. Jego cel? Do końca nieokreślony. Otwierająca cykl tego typu spotkań konferencja, ma bowiem charakter nieformalny, zaś wiele szczegółów związanych z jej organizacją jest utrzymywana w ścisłej tajemnicy.

 

Organizatorem spotkań okrągłego stołu jest Bruce Fenton, członek Stowarzyszenia Bitcoin oraz dyrektora zarządzającego Atlantic Financial, amerykańskiej firmy sektora usług doradztwa inwestycyjnego.

 

Lista zaproszeń na konferencje obejmuje jedynie 50 nazwisk i według organizatorów jest to liczba ostateczna. Jedyną możliwością wzięcia udziału w wydarzeniu dla osób spoza listy, to zwolnienie się, któregoś z zajętych już miejsc.

 

Wśród zaproszonych osobistości figurują między innymi: Nick Sullivan (prezes ChangeTip), Will O’Brien (BitGo), Vitalik Buterin (Ethereum), Justin Blincoe (dyrektor operacji Coinapult), Nic Cary (prezes Blockchain), Dave Carlton (prezes Mega Big Power), Ira Miller (prezes Coinapult), Joel Monegro (Union Square Ventures), Brock Pierce (Crypto Currency Partners), Elizabeth Rossiello (prezes BitPesa), Peter Todd (MasterCoin, DarkWallet).

 

Pełna lista uczestników, dostępna jest na stronie internetowej wydarzenia.

 

Każdy z uczestników konferencji zobowiązany jest do uiszczenia określonej sumy wpisowego. Według organizatorów, „fundusze te mają pokryć koszta związane z logistyką” i organizacją samego wydarzenia.

 

Jak przyznaje Fenton, pomimo iż samo sympozjum nie będzie dostępne dla mediów, od poszczególnych jego uczestników zależeć będzie jednak, czy ich wypowiedzi zostaną podane do publicznej wiadomości:

 

Uczestnicy będą mieli wybór, aby komentarze z ich przemówień i dyskusji były publicznie dostępne. Ja osobiście zamierzam udostępnić wszystko to co powiem i każdy również będzie miał taką możliwość. Zamierzam także zadbać o prywatność osób, które będą jej oczekiwały.

 

Fenton wyjaśnia również powody dla których zdecydowano się na organizację tego typu przedsięwzięcia:

 

Wydarzenie to zostało zaplanowane z myślą, aby pielęgnować relacje, współdziałanie, rozwój technologiczny, związki biznesowe, ale także aby udostępnić spokojne i przyjemne, aczkolwiek skoncentrowane środowisko, pozwalające zagłębić się w technologię i otaczające ją zagadnienia.

 

Potrzeba otwartego, szczerego i niczym nieskrępowanego dialogu, to według Fentona główna przyczyna ustanowienia niejawnego charakteru spotkania:

 

Wielu prezesów nie będzie krytykowało przepisów podczas publicznego wydarzenia z obawy o represje ze strony urzędników. Innym przykładem może być ich niepokój przed publicznym wytykaniem znanych procederów oszustw, ponieważ nie będą chcieli stać się celem samych oszustów lub też być z nimi kojarzonymi (nawet jako krytyk).

 

Do publicznej wiadomości nie podano również precyzyjnej lokacji w której odbywać ma się bitcoinowa konferencja. Na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia widnieje informacja, jakoby miał to być jeden z kurortów na Wyspach Karaibskich.

 

 

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości ze stron bitcoin.pl wymaga uprzedniej zgody portalu.

 

bitbay 3.0

FlyingAtom