кредиты онлайн онлайн кредит на карту кредит наличными

                 

Kurs27253

Bitmarket

 

Spells

 

Spells of Genesis to połączenie strategicznej, kolekcjonerskiej „karcianki” typu fantasy z „old-schoolowymi”, poczciwymi „zręcznościówkami”. To co jednak wyróżnia grę spośród ogromu innych, dostępnych na rynku, to sprzężenie jej wewnętrznej ekonomii z technologią łańcucha bloków Bitcoina.

 

„Przez cztery lata, Dolina Askijska zdołała zachować swoją niepodległość i neutralność spod wpływów despotycznych rządów Sayosii. Poprzez trzymanie się z dala od wojen i konfliktów, dzięki drogocennym kryształom i klejnotom ukrytym w głębi górzystego regionu w których żyli, Askianie stworzyli silną ekonomię. Jednakże, Imperator Sayosii, nie poddaje się tak łatwo … Przyszłość może mieć w odwodzie pewne niespodzianki.” – taką oto fabułą, twórcy „Spells of Genesis” – szwajcarska firma EverDreamsoft we współpracy z All 4 Games, zachęcają nas do wzięcia udziału w wirtualnej przygodzie.

 

Pełna wersja gry zadebiutowała oficjalnie 20 kwietnia tego roku, chociaż o tytule tym głośno było już od co najmniej września roku 2016. Wtedy też EverDreamsoft wydało wersję testową gry, połączoną z (rozpoczętą miesiąc wcześniej) przedsprzedażą wirtualnych krypto żetonów, których używać będziemy w grze – Bitcrystals (BCY).

 

Tego rodzaju zbiórka funduszy w celu sfinansowania dalszego rozwoju gry, miała być swego rodzaju eksperymentem i alternatywą dla szerzej znanego pojęcia internetowego crowdfundingu (formy społecznościowego finansowania różnego rodzaju projektów). Na szczęście, eksperyment okazał się zaskakująco dużym sukcesem.

 

Chociaż początkowym założeniem zbiórki była suma 730 BTC, twórcom gry udało się zebrać 240 BTC… w jej pierwszych 2 godzinach, 630 BTC w pierwszych trzech dniach i ostatecznie sumę ponad 974 BTC.

 

Nie jest to jednak jedyny (jak dotąd) sukces developerów gry. GoC spotkało się z bardzo pozytywnymi ocenami, zarówno wśród społeczności jak i recenzujących ją portali, w tym: Stoned Gamer czy Bitcoin.com.

 

Rzeczywiście, graficzny interfejs gry prezentuje się okazale, dodatkowo gra wydaje się całkiem „wciągająca” i pozbawiona monotonii i powtarzalności. To właśnie na ten aspekt deweloperzy GOC, jak sami mówią, postawili główny nacisk. Gra ma być regularnie uaktualniana, a nowy kontent na bieżąco uzupełniany, aby utrzymać zainteresowanie wśród graczy.

 

Punkt, który według nas zasługuje jednak na szczególną uwagę, to możliwość przechowywania i handlowania, dostępnymi w grze, zestawami kart i innych akcesoriów za pomocą technologii łańcucha bloków Bitcoina.

 

„Gra jest oparta na technologii łańcucha bloków, który to jest głównym źródłem inspiracji dla jej fabuły” – czytamy na oficjalnej stronie gry: https://spellsofgenesis.com, jak również:

 

„Naszym celem jest stworzenie innowacyjnej, wewnętrznej ekonomii, w której gracze są posiadaczami swoich kart i przedmiotów nie tylko w samej grze, ale także poza nią, w łańcuchu bloków.

 

Wierzymy, iż gracze powinni posiadać pełne prawa własności do przedmiotów, które posiadają w grze. Kiedy nabędziesz już określoną własność [dostępną w grze], powinieneś posiadać wolność jej posiadania i transferu. W odróżnieniu od innych gier, powinieneś mieć możliwość przechowywania swojej własności poza bazą dany gry i być zupełnie niezależnym. Posiadając przedmiot dostępny w grze, możesz zagrać go w SoG, przehandlować go za pomocą łańcucha bloków lub nawet znaleźć dla niej alternatywne zastosowania w innych grach.”

 

Twórcy gry dają nam możliwość nabycia Bitkryształów (BitCrystals) za pomocą Bitcoinów. Możemy to uczynić korzystając z, zintegrowanych z aplikacją, usług giełdy Coinbase lub też serwisu Glidera (od grudnia 2016 r. własność giełdy Kraken).

 

W SoG możemy skorzystać również z możliwości stworzenia lub importu własnego portfela Bitcoin, np. poprzez skorzystanie z frazy odzyskiwania klucza głównego (tzw. master seed) dostępnej w portfelach typu HD; zaimportowania kopii zapasowej portfela z dysku, a nawet skorzystanie z możliwości integracji portfela sprzętowego (kompatybilność z portfelem Trezor).

 

Uwaga! Jeśli korzystacie z opcji integracji własnego portfela, ze względów bezpieczeństwa, zalecamy aby był to unikalny, stworzony specjalnie dla tego celu portfel, na którym będziecie trzymać „drobne” środki na potrzeby gry.

Zarówno wirtualne żetony – BitCrystals, jak i dostępne w SoG karty do gry, stanowią postać elektronicznych aktywów, stworzonych w oparciu o technologię platformy Counterparty, czerpiącej bezpośrednio z możliwości łańcucha bloków Bitcoina.

 

Spells of Genesis dostępne jest na platformy PC oraz Mac. Istnieje również możliwość pobrania mobilnych aplikacji gry do zarządzania kartami w sklepach Google Play oraz App Store.

 

 

bitbay 3.0

FlyingAtom