кредиты онлайн онлайн кредит на карту кредит наличными

                 

Kurs22650

Bitmarket

 

PiechZacharzewski

 

Podczas gdy coraz więcej krajów na świecie otwierają się na kryptowaluty oraz stojącą za nim technologię Blockchain, Polska może pozostać krajem rolniczo-przemysłowym zamykając się na nowe technologie.

 

Serwis cyfrowaekonomia.pl przygotował ciekawy materiał obrazujący obecną sytuację kryptowalut w Polsce oraz przedstawiający problem polskiej społeczności, która napotkała mur na linii kontaktu rządem.

 

W materiale udział wzięli:

 

Krzysztof Piech - Profesor nadzwyczajny doktor habilitowany nauk ekonomicznych, nauczyciel akademicki, działacz społeczny, startupowiec, bitcoinowiec. Prezes Instytutu Wiedzy i Innowacji – jednego z nielicznych w kraju niepublicznych instytutów badawczych. Ekspert ds. modelowania i prognozowania makroekonomicznego oraz rynków finansowych. Współpraca z ministerstwami i urzędami polskimi i zagranicznymi.


Konrad Zacharzewski - doktor habilitowany, adwokat, Kierownik Katedry Prawa Handlowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalista w zakresie prawa zobowiązań, prawa rynku kapitałowego, prawa papierów wartościowych, prawa bankowego oraz prawa walut cyfrowych i technologii blockchain.

 

 

 

bitbay 3.0

FlyingAtom