кредиты онлайн онлайн кредит на карту кредит наличными

                 

Kurs26874

Bitmarket

 

OKCoin

Po miesiącach oczekiwań i opóźnień, największa chińska giełda wymiany kryptowalut, OKCoin, wznawia możliwość wypłat kryptowalutowych. W jej ślady pójdą prawdopodobnie także inne chińskie giełdy.

 

Jedne z pierwszych wiadomości w tej sprawie pojawiły się na tweeter’owym koncie chińskiego portalu informacyjnego zajmującego się tematyką kryptowalut cnLedger. Chodzi o krótką wzmiankę, iż giełda OKCoin wznawia wypłaty, jednakże te będą, na obecną chwilę, podlegać pewnym ograniczeniom.

 

Z wypowiedzi jednej z osób reprezentujących giełdę OKCoin, udzielonej portalowi CoinDesk.com, dowiadujemy się, iż wysokość limitu wypłat uzależniona będzie od „indywidualnej weryfikacji konta użytkownika”.

 

Dzienny limit wypłat miałby rozpoczynać się od 10 BTC, 200 LTC oraz 1000 ETH i wzrastać dla bardziej zweryfikowanych kont użytkowników. Łącznie, suma wypłat jednego użytkownika giełdy nie mogłaby jednak przekroczyć pułapu 1 mln. dolarów rocznie.

 

Wszystko wskazuje jednak na to, iż OKCoin to nie jedyna platforma (z tzw. „wielkiej trójki” największych chińskich giełd kryptowalutowych) która wznowi operacje krypto-wypłat. Przedstawiciele giełdy Huobi potwierdzają, iż już jutro, również zamierzają wznowić tę funkcję na swojej platformie.

 

Na obecną chwilę nie jest jeszcze jasne stanowisko giełdy BTCC w tej sprawie.

 

Minęło już ponad 100 dni odkąd giełdy OKCoin, BTCC i Huobi zdecydowały się na zwieszenie wypłat kryptowalut. Początkowo deklarowano, iż blokada ta nie potrwa dłużej niż 30 dni. Działania te były konsekwencją, rozpoczętych w styczniu tego roku, inspekcji, przeprowadzanych na czołowych giełdach kryptowalutowych z inicjatywy chińskiego rządu oraz Ludowego Banku Chin.

 

Celem inspekcji miało być:

Wprowadzenie rygorów dyscyplinarnych i likwidacji nielegalnych operacji finansowych na bitcoinowych giełdach, w celu utrzymania porządku na rynku bitcoina, zapobieżeniu ryzyku finansowemu i ochrony interesów inwestorów.” – czytamy w jednym z oficjalnych rządowych dokumentów w tej sprawie.

 

Już na początku maja zaczęły dopływać do nas pierwsze wieści o tym, iż kontrole giełd dobiegają końca i możliwym wznowieniu wypłat kryptowalut właśnie w czerwcu, o czym również informowaliśmy was na naszym portalu.

 

 

bitbay 3.0

FlyingAtom