Kurs8161

Bitmarket

bitcantor

bitmarket5

Giełda Bitmarket.pl poszukuje kandydata na zastępcę CTO (ze ścieżką na CTO na Europę).

W związku z ciągłym rozwojem giełdy, Bitmarket zatrudni osobę o odpowiedniej wiedzy, motywacji, doświadczeniu, zdolnej do poświęcenia czasu i uwagi na konsultacje z klientami oraz partnerami biznesowymi. Wymagana umiejętność pracy w zespole, a także udział w różnych międzynarodowych zespołach roboczych altcoinów/blockchain w imieniu BitMarket.

Zakres obowiązków:

- architektura/optymalizacja, interfejsy I/O systemu oraz integracja z systemami zewnętrznymi;
- laboratorium - opracowywanie szeregu nowych funkcjonalności;
- ulepszanie/optymalizacja procedur w zakresie monitoringu/konserwacji/zabezpieczeń systemu;
- rozwój giełdy w obszarze altcoinów, tokenów, fintech opartego na blockchain;
- udział w międzynarodowych projektach

Od Kandydatów oczekujemy:

- znajomości praktycznej technologii LAMP;
- potwierdzonych umiejętności programowania PHP/JScript oraz dodatkowo w Solidity;
- rozpoznanie techniczne najważniejszych (pod względem obrotu) światowych kryptowalut;

- wyraźnej osobistej aktywności - nie musi być gospodarcza, może być prywatna jako aktywny użytkownik forów o tematyce kryptowalut, zwłaszcza w wątkach dyskusji technicznych.
- znajomości branży cyfrowaluty/blockchain i zagadnień nurtujących międzynarodowy rynek
- wyraźnej osobistej aktywności
- samodyscypliny, odpowiedzialności i umiejętności oddzielenia spraw wewnętrznych w biznesie (w tym relacji międzyludzkich w zespołach) od spraw publicznych biznesu;
- dysponowania odpowiednią ilością czasu;
- zdolności do współpracy w zespołach, potwierdzonej np. ścieżką zawodową;
- usposobienia nakierowanego na wyważone wypowiedzi oraz kompromisy;
- bardzo dobrej znajomości języka polskiego, bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w obszarze technicznym związanym z kryptowalutami/blockchain;
- posiadania własnych narzędzi pracy typu laptop i smartfon oraz stały i mobilny dostęp do Internetu;
- możliwości pracy w Olsztynie lub w Warszawie, lub telepracy wraz koniecznym średnio raz w tygodniu spotkaniem z zespołem w Olsztynie lub w Warszawie;
- zaakceptowania faktu, że podpisanie na piśmie klauzuli poufności jest niezbędne do rozpoczęcia procesu wdrożenia.
- zaakceptowania rygoru pracy w branży cyfrowaluty/blockchain w różnych porach dnia i w czasie całego tygodnia, z uwzględnieniem weekendów, świąt i okresów typu wakacje, ciągły czas pracy jak to na stanowisku menedżerskim w biznesie typu 24/7 przez 365/6 dni w roku.

Oferujemy pracę (lub współpracę, z zależności od ustaleń) w pełnym zakresie etatowym, w ramach ambitnego zespołu i w innowacyjnych, ale też bardzo wymagających (pod kątem organizacyjnym, stresu) projektach. Wynagrodzenie negocjowane podczas fazy rekrutacyjnej. W przypadku oczekiwanego minimum wynagrodzenia - prosimy o wskazanie stawki w zgłoszeniu.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przysyłanie swojego zgłoszenia z odniesieniem się do w/w kwestii, najlepiej z podaniem nicków na forum bądź też innego medium, pozwalającego na identyfikację aktywności Kandydata w społeczności bitcoinowej w Polsce i za granicą. W przypadku przysłania zgłoszenia zawierającego ponadto dane osobowe - prosimy o umieszczenie odpowiedniej klauzuli o możliwości przetwarzania danych osobowych dla celów rekrutacji.

Z racji tego, że chcemy wdrożyć osobę w naszym zespole do rozpoczęcia aktywności jeszcze przed wakacjami, uprzejmie prosimy o podesłanie informacji w najbliższym czasie wraz z info o potencjalnym terminie gotowości podjęcia czynności wdrożeniowych.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi Kandydatami.

Serdecznie zapraszamy do składania zgłoszeń.

BitBay

infobtc-1160x653

BitCoin Reklama GiF 380x280