кредиты онлайн онлайн кредит на карту кредит наличными

                 

Kurs27253

Bitmarket

 BATS logo

Odmowna decyzja amerykańskiej komisji papierów wartościowych SEC nie zakończyła prawnej batalii braci Winklevoss o powołanie pierwszego w USA funduszu ETF bazującego na kursie Bitcoina.

 

Procedurę odwoławczą rozpoczęła trzecia co do wielkości w USA giełda papierów wartościowych -Bats, na której fundusz miał być notowany.Prawnicy chicagowskiej giełdy wykonali pierwszy krok procedury – skierowali do SEC oficjalne pismo, będące informacją o zamiarze odwołania się od decyzji. W piśmie tym nie zostały jeszcze przedstawione argumenty, na jakich Bats ma zamiar oprzeć odwołanie. Te znajdą się, zgodnie z procedurą, w samym dokumencie odwoławczym. Powinien on zostać złożony w ciągu najbliższych pięciu dni, potem komisja SEC ustosunkuje się do petycji.

Komisja może odrzucić odwołanie, albo – o ile uzna argumenty Bats za istotne – powtórnie rozpatrzyć swoją odmowną decyzję.

Tylerowi i Cameronowi Winklevossom z pewnością nie brakuje cierpliwości i konsekwencji. Walkę o stworzenie bitcoinowego funduszu ETF toczą z amerykańskim nadzorem finansowym już od 2013 roku.

 

 

bitbay 3.0

FlyingAtom