кредиты онлайн онлайн кредит на карту кредит наличными

                 

Kurs24415

Bitmarket

BitBay 

 

BitBay to polska giełda kryptowalut o międzynarodowym zasięgu. Obecnie BitBay zajmuje 12. pozycję wśród światowych giełd Bitcoin (według bitcoincharts.com) i pierwsze miejsce w Polsce (według bitcoinaverage.pl). BitBay działa na rynku od marca 2014 roku.Giełdę wyróżnia troska o bezpieczeństwo, profesjonalne wsparcie oraz innowacyjne usługi wpłat i wypłat.

 

Obecnie BitBay pozwala na handel czterema kryptowalutami – Bitcoin, Litecoin, Ethereum i Lisk oraz trzema walutami fiat – PLN, EUR i USD. Wkrótce na platformie pojawi się więcej kryptowalut.

 

 1. Bezpieczeństwo środków
 2. Proste kupno i sprzedaż oraz zaawansowane opcje
 3. Wpłaty ekspresowe, gotówkowe oraz kartami Visa i Mastercard
 4. Szybkie wypłaty w bankomatach oraz przelewami ekspresowymi
 5. Karta do konta BitBay
 6. Wsparcie użytkowników
 7. BitBay na urządzeniach mobilnych
 8. Rozbudowane API
 9. BitBay gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
 10. Działalność szkoleniowa i udział w konferencjach
 11. Plany rozwoju

 

 

Bezpieczeństwo środków

Bezpieczeństwo środków klientów to priorytet. Platforma posiada szereg zabezpieczeń, które chronią jej użytkowników. Przede wszystkim środki użytkowników giełdy przetrzymywane są na zimnych portfelach, co uniemożliwia ich utratę, nawet w przypadku ataku hakerskiego na stronę giełdy.

Dostępne na giełdzie uwierzytelnianie mailowe oraz dwuskładnikowe poprzez Google Authenticator daje duży stopień pewności, że do konta klienta nie będą miały dostępu osoby trzecie. Możliwe jest również ustawienie potwierdzeń wykonywanych transakcji oraz powiadomień o podejmowanych akcjach. W ten sposób użytkownik ma pełny wgląd w sytuację na swoim koncie BitBay.

Podstawą giełdy są doświadczeni specjaliści w zakresie zabezpieczeń i rozwiązań IT.

 

Proste kupno i sprzedaż oraz zaawansowane opcje

Oprócz wystawiania ofert limitowanych od orderbooka platformy, użytkownicy mogą również korzystać z opcji transakcji natychmiastowej oraz możliwości tworzenia ofert botowych.

Oferty szybkiego kupna lub sprzedaży polegają na określeniu kwoty, za którą użytkownik chce kupić lub sprzedać daną kryptowalutę. W tej sytuacji system dobiera dla użytkownika najlepszą ofertę.

Giełda BitBay oferuje także opcję „Handluj z botem”. To kupno lub sprzedaż kryptowalut po kursie, który nie jest dostępny na dany moment. Można ją wystawić nawet jeżeli użytkownik nie ma jeszcze depozytu na swoim koncie. Oferta zostaje zrealizowana, gdy kurs osiąga poziom określony w ofercie botowej, a użytkownik posiada wystarczającą ilość środków do jej zrealizowania.

Handel kryptowalutami na giełdzie BitBay jest prosty, szybki i dostosowany do aktualnych potrzeb jej klientów.

  

Wpłaty ekspresowe, gotówkowe oraz kartami Visa i Mastercard

Giełdę wyróżnia wiele metod wpłacania i wypłacania środków. Użytkownicy mogą dzięki temu wybrać taki sposób wpłat, który jest dla nich najdogodniejszy.

Zweryfikowani użytkownicy mają dostęp do wszystkich metod wpłacania pieniędzy na konto BitBay. Należą do nich przelewy ekspresowe DotPay, dzięki którym środki na koncie klienta pojawiają się w kilka sekund, wpłaty kartami kredytowymi i debetowymi Visa i Mastercard oraz przelewy poprzez Pocztę Polską.

 

Niezweryfikowani użytkownicy mogą skorzystać z wpłat gotówkowych w ponad 4 000 sklepów Żabka i Freshmarket oraz klasycznych przelewów bankowych, które księgowane są w dni robocze między godziną 8:00 a 16:00 co 30 minut.

 

Szybkie wypłaty w bankomatach oraz przelewami ekspresowymi

BitBay pozwala użytkownikom na realizację wypłat środków zgromadzonych na koncie. przy pomocy przelewów ekspresowych, a także bankowych transferów krajowych oraz międzynarodowych w standardach SEPA i Swift.

Klienci platformy mogą również korzystać z wypłat gotówkowych ponad 6 000 bankomatów Polsce.

 

Karta do konta BitBay

BitBay jako pierwsza giełda w Polsce umożliwiła swoim użytkownikom zamówienie indywidualnej karty MasterCard do konta. Dzięki niej mogą oni płacić środkami zgromadzonymi na koncie w sklepach, restauracjach i innych punktach usługowo-handlowych oraz realizować wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą. Można również kontrolować swoje wydatki i sprawdzić historię transakcji kartą.

To prosty i wygodny instrument, z którego skorzystało już wielu użytkowników giełdy.

 

Wsparcie użytkowników

Obsługa klienta w BitBay prezentuje bardzo wysoki poziom. Platforma udostępnia kilka kanałów komunikacyjnych, dzięki którym użytkownicy mogą łatwo i szybko skontaktować się z supportem giełdy.

Oprócz klasycznej drogi e-mailowej, klienci mają do dyspozycji infolinię (dostępną siedem dni w tygodniu od 8 do 22). Dostępny jest również czat online na stronie głównej.

Fani na Facebooku mogą wysłać prywatną wiadomość na konto BitBay, gdzie również otrzymają odpowiedź na swoje pytania.

 

Przy rejestracji konta każdy użytkownik zobowiązany nadać sobie indywidualny PIN do infolinii, który umożliwia bezpieczne rozwiązanie każdego problemu oraz otrzymanie profesjonalnej porady.

 

BitBay na urządzeniach mobilnych

Strona giełdy BitBay jest dostępna również na urządzeniach mobilnych, dzięki czemu dostęp do konta możliwy jest w każdym miejscu. Aplikacje mobilne, z którymi BitBay jest zintegrowany to między innymi Bitcoin Ticker, TabTrader, Bitcoin Checker czy Simple Bitcoin Widget. W ten sposób handel kryptowalutami jest jeszcze prostszy i szybszy.

 

Rozbudowane API

BitBay posiada dwa rodzaje API – publiczne oraz prywatne. To zapewnia dostęp do wszystkich funkcji giełdy.

 

Dostęp do API prywatnego jest możliwy po zalogowaniu się do konta na giełdzie w zakładce „MOJE KONTO”. Możliwość generowania kluczy obejmuje pobieranie informacji o koncie, składanie ofert na giełdzie, odwoływanie ofert, wyświetlanie listy złożonych ofert, wyświetlanie historii operacji na koncie, wyświetlanie listy transakcji na koncie, wypłacanie kryptowaluty i generowanie nowych adresów kryptowaluty.

 

API publiczne jest dostępne pod adresem: https://bitbay.net/public-api

 

BitBay gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Od 2016 roku giełda BitBay wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, organizując zbiórki w Bitcoinach. W 24 finale społeczność BitBay zebrała 1.863 BTC na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów pediatrycznych oraz na opiekę medyczną seniorów. Giełda już zapowiedziała swój udział w kolejnym finale WOŚP.

 

Działalność szkoleniowa i udział w konferencjach

Specjaliści z giełdy BitBay angażują się w działalność szkoleniową oraz uczestniczą w konferencjach branżowych. Biorą udział między innymi w szkoleniach dla Policji dotyczących Bitcoina, kryptowalut oraz walki z cyberprzestępczością.

 

Z większych wydarzeń, na których pojawiła się giełda BitBay na uwagę zasługuje FxCuffs 2015. W tym roku będzie uczestniczyć jeszcze w konferencji FinTech w listopadzie.

BitBay współpracuje również przy rządowym projekcie "Strumień blockchain i kryptowaluty" mającym na celu rozwój rynku kryptowalut oraz wypracowanie technologii przydatnej w administracji państwowej.

 

Plany rozwoju

Wkrótce giełda BitBay rozpocznie nowy rozdział w historii swojego istnienia. Innowacyjne zmiany, które zostaną wprowadzone wraz z nową wersją platformy, to przede wszystkim jeszcze lepsze i bardziej profesjonalne narzędzia do handlu kryptowalutami, w tym atrakcyjną dźwignię oraz profesjonalnie rozbudowany system SWAP. Ponadto zostaną wprowadzone nowe altcoiny, a funkcjonalność serwisu będzie znacznie poprawiona. Nowa odsłona platformy zostanie napisana w najnowocześniejszych językach programowania Javascript, Scala oraz Python. Wraz z wersją 3.0, oferta BitBay wzbogaci się o zaawansowane API dostosowane do rynku światowego.

 

 

bitbay 3.0

FlyingAtom