кредиты онлайн онлайн кредит на карту кредит наличными

                 

Kurs30600

Bitmarket

BitBay Poczta Polska

 

Wpłaty ekspresowe na Poczcie Polskiej to nowa usługa giełdy BitBay, dzięki której konto na platformie można zasilić już w ciągu 15 minut i to kwotą do 50 000 zł. Wystarczy wygenerowanie formularza wpłaty na stronie giełdy oraz wizyta w placówce poczty. Jest to pierwsza tego typu usługa w ofercie giełd kryptowalut w Polsce.


Giełda BitBay umożliwiła zweryfikowanym użytkownikom wykonywanie depozytów za pomocą ekspresowych wpłat w punktach Poczty Polskiej, w tym w placówkach czynnych 24/7. Pełna lista takich placówek jest dostępna na stronie BitBay

Jednorazowo można dokonać wpłaty 50 000 zł. Nie ma natomiast limitów co do ilości wpłat. Koszt operacji to 2% wartości wpłaty.


Aby dokonać takiej wpłaty, należy przejść do zakładki „Wpłaty“ a następnie wybrać „Poczta Polska - Ekspresowy 24/7“. Po uzupełnieniu formularza generuje się gotowy blankiet wpłaty. Tytuł wpłaty jest jednorazowy. Druk należy przedstawić pracownikowi poczty i dokonać opłaty. Wpłata pojawi się na koncie w BitBay po maksymalnie 15 minutach.


To kolejna nowość na BitBay w tym roku. W ostatnim czasie giełda wprowadziła zarówno nowe pary walutowe dla Ether oraz Lisk, jak i możliwość zamówienia karty do konta.

 

 

bitbay 3.0

FlyingAtom