Kurs25361

Bitmarket

Bitcantor1

BitBay Poczta Polska

 

Wpłaty ekspresowe na Poczcie Polskiej to nowa usługa giełdy BitBay, dzięki której konto na platformie można zasilić już w ciągu 15 minut i to kwotą do 50 000 zł. Wystarczy wygenerowanie formularza wpłaty na stronie giełdy oraz wizyta w placówce poczty. Jest to pierwsza tego typu usługa w ofercie giełd kryptowalut w Polsce.


Giełda BitBay umożliwiła zweryfikowanym użytkownikom wykonywanie depozytów za pomocą ekspresowych wpłat w punktach Poczty Polskiej, w tym w placówkach czynnych 24/7. Pełna lista takich placówek jest dostępna na stronie BitBay

Jednorazowo można dokonać wpłaty 50 000 zł. Nie ma natomiast limitów co do ilości wpłat. Koszt operacji to 2% wartości wpłaty.


Aby dokonać takiej wpłaty, należy przejść do zakładki „Wpłaty“ a następnie wybrać „Poczta Polska - Ekspresowy 24/7“. Po uzupełnieniu formularza generuje się gotowy blankiet wpłaty. Tytuł wpłaty jest jednorazowy. Druk należy przedstawić pracownikowi poczty i dokonać opłaty. Wpłata pojawi się na koncie w BitBay po maksymalnie 15 minutach.


To kolejna nowość na BitBay w tym roku. W ostatnim czasie giełda wprowadziła zarówno nowe pary walutowe dla Ether oraz Lisk, jak i możliwość zamówienia karty do konta.

 

 

bitbay 3.0

infobtc-1160x653

FlyingAtom