кредиты онлайн онлайн кредит на карту кредит наличными

                 

Kurs26855

Bitmarket

 

 InPay bankomaty

 

Jutro czyli 13 maja InPay.pl uruchamia nową usługę umożliwiającą zamianę bitcoinów na przekaz bankomatowy. Dzięki usłudze w błyskawiczny sposób można z dowolnego miejsca na świecie przekazać dowolnej osobie w Polsce swoje bitcoiny w postaci gotówki dostępnej w bankomacie lub po prostu w kilka chwil zamienić swoje bitcoiny na gotówkę. 

 

Do odbioru przekazu wystarczy tylko telefon komórkowy. Po potwierdzeniu transakcji (wysłaniu bitcoinów do InPay) Klient otrzymuje wiadomości SMS z kodami, które pozwalają odebrać gotówkę bez użycia karty, czy konieczności instalacji aplikacji na telefonie i bez weryfikacji.

 

Na ekranie smartfona w trzech krokach na stronie inpay.pl/atm można zakupić złotówki za bitcoiny i nawet w ciągu kilkunastu minut (maksymalnie 48h) odebrać w bankomacie. W ten sposób za jednym razem wypłacisz lub prześlesz rodzinie w kraju do 2 tys. zł. Koszt wypłaty w bankomacie to 10 zł stałej prowizji operatora wliczony w kurs wymiany waluty. 

 

InPay oferuje aktualnie najłatwiejszy i najszybszy sposób wypłaty środków, a atrakcyjny kurs przewalutowania jest zapewniany  przez największe polskie giełdy bitcoin. 

 

InPay.pl jest pierwszym polskim procesorem płatności Bitcoin oferującym możliwość obsługi klientów z całego świata polskim firmom działającym stacjonarnie i sprzedającym przez Internet. Aby uprościć ten proces, oferuje gotowe wtyczki do obsługi transakcji dla wielu popularnych skryptów e-commerce. InPay umożliwia również opłacenie dowolnego rachunku bitcoinami oraz łatwy zakup cyfrowej waluty. 

 

bitbay 3.0

FlyingAtom