кредиты онлайн онлайн кредит на карту кредит наличными

                 

Kurs24415

Bitmarket

SpadekOd grudnia zeszłego roku kurs systematycznie spada. Wiele osób może zastanawiać się dlaczego tak się dzieje i szukać przyczyn (zwykle na siłę), jednak jest to zupełnie normalne.

SzwajcarskiBankZapraszaPodczas gdy polskie banki przeganiają branżę kryptowalutową z kraju wypowiadając umowy na prowadzenie rachunków, Szwajcarski bank Hypothekarbank Lenzbur zaprasza firmy kryptowalutowe do siebie.

PiechZacharzewskiPodczas gdy coraz więcej krajów na świecie otwierają się na kryptowaluty oraz stojącą za nim technologię Blockchain, Polska może pozostać krajem rolniczo-przemysłowym zamykając się na nowe technologie.

CEOTwitter„Internet zasługuje na swoją walutę. Będzie ją miał, ale nie wiem czy będzie nią Bitcoin. Mam nadzieję, że tak” - powiedział CEO Twittera Jack Dorsey na konferencji „Consensus”.

Winklevoss Amerykański Urząd Patentów i Znaków Towarowych rozpatrzył pozytywnie wniosek patentowy złożony w imieniu firmy Winklevoss IP na elektroniczny system wyceny i handlu funduszami ETF opartymi na cenie bitcoina.

ICEIntercontinental Exchange (ICE), spółka matka Nowojorskiej Giełdy Papierów Wartościowych, ma pracować nad stworzeniem internetowej platformy handlu BTC, dowiadujemy się z raportu The New York Times.

MiningZapotrzebowanie rynkowe związane z miningiem kryptowalut przełożyło się na około 10% łącznej wartości uzyskanego w tym roku przychodu firmy.

bitbay 3.0

FlyingAtom