кредиты онлайн онлайн кредит на карту кредит наличными

                 

Kurs22650

Bitmarket

 

NiemcyTurystyka

 

Niemiecka Centrala Turystyki (Deutsche Zentrale für Tourismus, DZT)  zajmująca się międzynarodową promocją Niemiec jako atrakcyjnego celu turystycznego, zdecydowała się na akceptację płatności bitcoinowych za oferowane przez siebie usługi – czytamy w oświadczeniu prasowym DZT.

 

W „perspektywie średnioterminowej” centrala rozważa również możliwość wdrożenia do swojego modelu biznesowego innych rozwiązań opartych na technologii łańcucha bloków.

 

„W ramach naszej strategii cyfryzacyjnej nieustannie analizujemy najnowsze technologie, rozważając ich wykorzystanie w naszej organizacji. Poprzez akceptację kryptowalut jako środków płatniczych jak również wraz z możliwą implementacją technologii łańcucha bloków wewnątrz naszych finansów, chcemy stanowić czynnik pobudzający innowację w branży turystycznej” – mówi przewodnicząca DZT, Petra Hedorfer.

 

Technologia łańcucha bloków oferuje „interesujące perspektywy” w odniesieniu do szybkości, transparentności oraz bezpieczeństwa transferów finansowych jak również „potencjał dla olbrzymich usprawnień i oszczędności” w transakcjach międzynarodowych, dodatkowo zaznacza DZT.

 

Założona w 1948 roku na mocy uchwały Bundestagu, Niemiecka Centrala Turystyki z siedzibą we Frankfurcie nad Menem, we współpracy z około 30 przedstawicielstwami w 32 krajach specjalizuje się w tworzeniu strategii i produktów marketingowych mających na celu umocnienie pozytywnego wizerunku Niemiec za granicą jako atrakcyjnego i różnorodnego celu podróży; jak również promocję turystyki wewnętrznej.

 

Pracując w porozumieniu i na zlecenie Federalnego Ministerstwa Gospodarki i Technologii, DZT wraz ze swoimi partnerami zajmuje się zarówno turystyką wypoczynkową jak i biznesową, współpracując w tym zakresie z szeroką gamą niemieckich branży, m.in.: transportową (np. Deutsche Lufthansa AG), hotelarską czy handlową.

 

Biura podróży na całym świecie regularnie otrzymują od DZT informacje na temat aktualnych ofert i programów turystyki w Niemczech. DZT posiada również swoje przedstawicielstwo w Polsce, zlokalizowane przy Polsko-Niemieckiej Izbie Przemysłowo-Handlowej przy ulicy Miodowej 14 w Warszawie.

 

 

bitbay 3.0

FlyingAtom