кредиты онлайн онлайн кредит на карту кредит наличными

                 

Kurs27266

Bitmarket

 

kfc

 

Wielbiciele Kentucky Fried Chicken mieszkający w Kanadzie mają teraz możliwość zamówienia specjalnego, promocyjnego „Bitcoinowego Pudełka” za które zapłacą za pomocą bitcoinów.

 

Nie oznacza to jednak, że KFC zdecydowało się na wprowadzenie stałej akceptacji płatności BTC w swoich restauracjach – akcja promocyjna ma charakter tymczasowy i jest dostępna wyłącznie poprzez stronę internetową KFC do zamówień online.

 

Koszt pojedynczego „Bitcoinowego Pudełka” to 20 dolarów kanadyjskich. Za przetwarzanie bitcoinowych płatności odpowiada procesor płatności BTC dla firm - BitPay.

 

A wszystko to w połączeniu z akcją promocyjną w mediach społecznościowych, nie pozbawioną humorystycznych wpisów:

 

„Jeżeli Satoshi ujawni swoją prawdziwą tożsamość, jego pudełko na koszt firmy.” – czytamy na profilu tweeterowym KFC Canada.

 

Jak dowiadujemy się z innego tweeterowego wpisu kanadyjskiego KFC, firma ma rozważać również możliwość dołączenia do promocji innych kryptowalut co wydaje się lepszym pomysłem biorąc pod uwagę prowizję w sieci bitcoina.

 

Wszystko wskazuje na to, że akcja promocyjna KFC Canada cieszy się niemałym zainteresowaniem. Niespełna dobę po jej rozpoczęciu restauracja poinformowała, że tymczasowo wyprzedała wszystkie promocyjne pudełka.

 

 

bitbay 3.0

FlyingAtom