кредиты онлайн онлайн кредит на карту кредит наличными

                 

Kurs30516

Bitmarket

Bitcantor1

 

Rebel

 

W ponad 80 kawiarniach w Warszawie i Poznaniu można teraz za kawę płacić bitcoinami. Są to najlepsze kawiarnie, certyfikowane przez ekipę projektu REBEL.

 

Dzięki współpracy InPay i projektu REBEL, każdy kupujący Bitcoinami do 30.09.2016 otrzyma dodatkowe punkty w prezencie. W pakiecie 6 punktów to łącznie 7, w pakiecie 18 otrzymasz 20, a 50 aż 55 punktów. W praktyce oznacza to, że za espresso zapłacisz nawet mniej niż 4 zł, a za duże latte nie więcej niż 8 zł.

 

Aby skorzystać wystarczy pobrać aplikację REBEL na iOS lub Androida.

 

Gdy już skorzystasz i kupisz pierwszy pakiet możesz zaprosić znajomych do korzystania z REBEL. Za każdą skutecznie poleconą osobę otrzymasz dodatkowych 10 punktów, wystarczy, że osoba, której polecisz aplikację wykona pierwszą transakcję dowolnym sposobem płatności.

 

Projekt REBEL to inicjatywa zrzeszająca niezależne kawiarnie w jedną mapę lokalnych miejsc z najlepszą kawą. To także rodzaj programu prepaidowego, który jest już honorowany przez ponad 70 kawiarni w Warszawie i 12 w Poznaniu. Dzięki aplikacji REBEL klienci kupują kawę w stałej cenie we wszystkich kawiarniach, często ze zniżką nawet 50% od cen cennikowych.

 

InPay to procesor płatności Bitcoin, który umożliwia przedsiębiorcom przyjmowanie płatności w globalnej cyfrowej walucie bez kosztów transakcyjnych jak w przypadku innych metod płatności bezgotówkowych. Dzięki płatnościom bitcoin sprzedawcy uzyskują globalny zasięg bezkosztową obsługę nawet małych transakcji. 

 

Fotografia na licencji Creative Commons: flickr.com

bitbay 3.0

infobtc-1160x653

FlyingAtom