кредиты онлайн онлайн кредит на карту кредит наличными

                 

Kurs30773

Bitmarket

 

steam

 

2 miesiące temu pojawiły się pierwsze plotki o ewentualnym wprowadzeniu Bitcoina na platformę Steam. Wczoraj do sieci wyciekło zdjęcie, sugerujące, że wprowadzenie płatności bitcoinowych może być coraz bliżej.

 

Informacja pochodzi z reddita oraz twitterowego konta projektu SteamBD (bazy gier), jednak nie powiązanego w żaden sposób z prawdziwym Steamem. Dlatego wiadomość należy uznać jeszcze za niepotwierdzone plotki, jednak dość wiarygodne.

 

steambitcoin

 

Na powyższym zdjęciu widzimy, że tekst pochodzi z platformy SteamWorks, jednak dostęp do niej mają wyłącznie partnerzy Steam - programiści i wydawcy.

 

Informację o wiadomości wysłanej do deweloperów, ponoć potwierdziło Velve czyli właściciel platformy Steam, jednak jeszcze nigdzie nie znajdziemy oficjalnego stanowiska w tej sprawie.

 

Na samej platformie Steam jest też ciesząca się popularnością grupa bitocinowa, na której odbywa się handel kluczy w BTC. Być może Velve właśnie tam dostrzegło zapotrzebowanie na tego typu płatności. Być może jest to też efekt wprowadzenia takich płatności na dużej platforme wargaming.net.

 

Pierwsze plotki o takiej możliwości pojawiły się już 2 miesiące temu, już wtedy ustalono, że rzekomym procesorem płatności obsługującym Steam będzie BitpPay.

 

Oczywiście nie można wykluczyć, że jest to zwykły żart czy też płatności takie ostatecznie nie dojdą do skutku. O tym dowiemy się już niedługo.

bitbay 3.0

FlyingAtom