кредиты онлайн онлайн кредит на карту кредит наличными

                 

Kurs30600

Bitmarket

 

dmm

 

Popularność Bitcoina rośnie z dnia na dzień w różnych zakątkach świata. Ta rosnąca popularność przyczynia się do coraz to nowych akceptacji tej waluty przez różne serwisy. Najwięcej akceptacji odnotowywana jest przez małe firmy, jednak nie brakuje również gigantów danej branży.

 

DMM.com to założony w 1999 roku i skupiający ponad 19 milionów użytkowników portal oferujący szeroko pojętą cyfrową rozrywkę. Gry w sieci, gry na konsole i PC, filmy, muzykę, e-booki, elektroniczne gadżety, bilety na imprezy, a nawet... usługi druku 3D.

 

Nigdy o nim nie słyszeliście? Nic dziwnego, DMM działa na rynku japońskim. Od pierwszego marca, przy współpracy z również japońskim operatorem CoinCheck, portal umożliwia zakup za bitcoiny „punktów”, które następnie użytkownicy mogą zamieniać na dobra wszelakie z oferty DMM.

 

Choć jest to kolejna akceptacja Bitcoina z bezpośrednią zamianą na walutę fiat, pamiętajmy o tym, że w miarę jak zwiększa się ilość miejsc akceptujących Bitcoina, zmniejsza się chęć natychmiastowej sprzedaży BTC u osób wchodzących w jego posiadanie.

 

Sama popularność Bitocina w Japonii rośnie tak szybko, że w japońskim parlamencie znalazł się projekt ustawy proponujący traktowanie BTC na równi z walutami tradycyjnymi. Zgodnie z definicją w projekcie każda kryptowaluta mogąca być środkiem nabycia towarów, oraz wymienialna na tradycyjne waluty, będzie traktowana na równi z tymi ostatnimi, zarówno pod względem praw jak i obowiązków podmiotów obracających nią. Autorzy projektu są zdania, że regulacja rynku wpłynie pozytywnie na rozwój nowych technologii i bitcoinowej infrastruktury. A ta nie jest już mała...

 

Warto tu przypomnieć, że BTC akceptuje już między innymi japoński gigant Rakuten, a jeden z najpopularniejszych serwisów w Japonii - OKwave wprowadził bitcoinowe napiwki.

 

 

bitbay 3.0

FlyingAtom