кредиты онлайн онлайн кредит на карту кредит наличными

                 

Kurs23797

Bitmarket

PiłkaNożna1Kibice wybierający się na tegoroczny mundial do Kaliningradu, jednego z miast gospodarzy mistrzostw, dostaną możliwość opłacenia swojego zakwaterowania również za pomocą bitcoinów.

NiemcyTurystykaNiemiecka Centrala Turystyki (Deutsche Zentrale für Tourismus, DZT)  zajmująca się międzynarodową promocją Niemiec jako atrakcyjnego celu turystycznego, zdecydowała się na akceptację płatności bitcoinowych za oferowane przez siebie usługi – czytamy w oświadczeniu prasowym DZT.

playboy1Popularna, kablowa i satelitarna, sieć telewizji „dla dorosłych” wprowadza do swojej oferty nową opcję płatności kryptowalutowych.

energiaTrzeci pod względem wielkości dostawca energii elektrycznej w Japonii prowadzi testy z wykorzystaniem płatności bitcoinowych w oparciu o protokół Lightning Network do zastosowań w stacjach ładowania samochodów elektrycznych.

hotel1Południowokoreański serwis turystyczny, udostępniający w swojej ofercie możliwość rezerwacji ponad 50 000 hoteli i innego rodzaju zakwaterowania będzie akceptować płatności w formie 12 kryptowalut.

kfcWielbiciele Kentucky Fried Chicken mieszkający w Kanadzie mają teraz możliwość zamówienia specjalnego, promocyjnego „Bitcoinowego Pudełka” za które zapłacą za pomocą bitcoinów.

PWC1Azjatycki oddział jednej z największych firm księgowo-doradczych na świecie akceptuje bitcoiny.

bitbay 3.0

FlyingAtom