кредиты онлайн онлайн кредит на карту кредит наличными

                 

Kurs27275

 

4coins

 

Portfel Online to narzędzie służące do przechowywania małych kwot oraz do codziennych operacji przyjmowania i wysyłania środków bitcoin w Internecie. Portfel 4coins, jest zintegrowany z procesem szybkiego zakupu/sprzedaży kryptowaluty co pozwala na natychmiastową wymianę bitcoinów na złotówki. Jego przeznaczeniem jest głównie przechowywanie niedużych kwot mających być dla nas szybko dostępne każdego dnia.

Procedura założenia portfela :

 

Procedura założenia portfela składa się z kilku prostych kroków:

 

1. Wypełniamy formularz rejestracyjny:

 

4coins1

 

2. Po wypełnieniu formularza na podany adres email przesyłana jest wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Przykład poniżej :

 

4coins2

3. Po kliknięciu w link aktywacyjny (lub przeklejeniu go w razie koneiczności do adresu przeglądarki) następuje przekierowanie do strony, na której następuje aktywacja a system prosi nas o ustanowienie nowego hasła logowania do portalu 4coins.pl:

 

4coins3

Po wykonaniu tych trzech prostych kroków możemy za pomocą nowego hasła zalogować się do naszego nowo utworzonego - gotowego do użycia - portfela. Jako domyślne ustawione zostanie autoryzowanie operacji za pomocą email, jednak po przejściu do USTAWIEŃ w menu głownym możliwa jest zmiana narzędzia autoryzacji na 4-cyfrowy kod SMS. Kod będzie każdorazowo wysyłany na podany przez nas numer telefonu w celu autoryzacji dokonywanych operacji na koncie. Oczywiście istnieje możliwość powrotu do pierwotnego ustawienia czyli autoryzacji poprzez email. Portfel bitcoin możesz założyć przechodząc na stronę serwisu link>>

 

Wykonanie przelewu Bitcoin

 

1. W menu wybieramy sekcje „Mój portfel” a następnie przycisk „Wykonaj przelew BTC”:

 

4coins4

 

2. Po wybraniu opcji zostaniemy przeniesieni do strony, na której podajemy kwotę bitcoin (BTC) jaką chcemy przekazać oraz adres do przekazania.

Operację przelewu zatwierdzamy przyciskiem „Wyślij”.

 

4coins5

 

3. Ostatnim krokiem jest potwierdzenie transakcji. Transakcję zatwierdzamy poprzez kliknięcie w link autoryzacyjny otrzymany w wiadomości email lub też w przypadku autoryzacji kodem SMS – wpisanie odpowiedniego kodu otrzymanego na nasz telefon komórkowy w okienko autoryzacji.

 

4coins6

 

Po zatwierdzeniu operacji przelew środków uznawany jest za zakończony.

 

Odbieranie środków Bitcoin

 

W celu odbioru środków bitcoin (przyjęcia przelewu) od innego użytkownika sieci Bitcoin wystarczy udostępnić mu swój adres portfela bitcoin z portalu 4coins.pl. Aby to zrobić klikamy w link „Adres portfela” na stronie głównej. Na ekranie zostanie wyświetlone okno, a w nim nasz unikalny adres portfela bitcoin. Adres ten należy skopiować i pzekazać osobie, która chce przekazać nam środki.

 

4coins7

 

Po przekazaniu adresu naszego portfela pozostaje tylko oczekiwanie na przelew, który po zaksięgowaniu niezwłocznie pojawi się w historii naszych transakcji na stronie głównej portfela.

 

Pamiętaj! Za bezpieczeństwo Twoich bitcoinów w przypadku portfeli online odpowiada podmiot trzeci, który oferuje usługę portfela a nie sam protokół Bitcoina. Jeśli serwis padnie ofiarą włamania, Twoje bitcoiny mogą zostać wykradzione. W portfelach online przechowujemy więc wyłącznie niewielkie kwoty którymi wygodnie możemy operować z dowolnego komputera podłączonego do Internetu na świecie. Portfele online nie nadają się do długoterminowego przechowywania większej ilości BTC!

 

Portal bitcoin.pl nie ponosi odpowiedzialności z tytułu ewentualnych szkód powstałych w wyniku wykorzystania danych zawartych na łamach serwisu.