Kurs10260

Centrum danych Linehost - Serwery www, vps, dedykowane, domeny

Dodaj do ulubionych
Kontakt tel: 531-738-152 lub bok@linehost.pl
www.linehost.pl

Opis

Marka Linehost specjalizuje się w utrzymywaniu domen internetowych, serwerów VPS Linux/Windows, konta www oraz domeny.

Marka Linehost specjalizuje się w utrzymywaniu domen internetowych, serwerów VPS OpenVZ, serwerów VPS KVM (pełna wirtualizacja sprzętowa) oraz serwerów dedykowanych. Posiadamy własne i niezależne centrum danych które znajduje się w Lesznie (wielkopolskie) obok Poznania.
 
Oferujemy:


Hosting przyjazny deweloperom - nasze wsparcie chętnie pomaga przy popularnych systemach i aplikacjach w tym gry multiplayer i inne.


Potrójne zabezpieczenia. Wszystkie serwery utrzymywane są w naszym centrum danych które wyposażono w agregaty, akumulatory oraz urządzenia typu UPS.


Pomoc przy migracji - skontaktuj się z naszym supportem w celu ustalenia szczegółów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.


 
Naszą aktualną ofertę można przeglądać na naszej stronie internetowej: www.linehost.pl, nasza firma stara się trzymać wysoki poziom usług w jak najmniejszej cenie tak aby nasi klienci nie przepłacali za usługi hostingowe. Jak widać, mamy tanie usługi, ale możecie Państwo jeszcze nie wiedzieć, że mamy dobrze a nawet lepiej niż konkurencja. Skontaktuj sie z naszymi pracownikami bok w celu przetestowania naszych usług bez żadnych zobowiązań.
 
Pozdrawiamy,zespół Linehost.--------------------------
NIP: 6332222550
REGON: 364325020
 

Lokalizacja

dolnośląskie
Sebastiana Klonowicza 4/2

BitBay4

BitCoin Reklama GiF 380x280