Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Rozmowny
Posty: 97
Rejestracja: 28 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: ConradC » niedziela, 31 lipca 2011, 13:43

Panie bitomat_pl

Zlecenie wypłaty owszem można dokonać jednak pieniądze "nie wychodzą" z bitomatu. Wisza tylko w powietrzu...

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 28 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Awaria Bitomatu

Postautor: markoz » niedziela, 31 lipca 2011, 13:43

Zaraz zaraz moje pieniadze sa na Koncie bankowym bitomat nie doszly na moje konto mam potwierdzenia ze wysyalalem kilka min przed awaria

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 25 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: KrzysiekT » niedziela, 31 lipca 2011, 13:43

Na to wychodzi.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: maky » niedziela, 31 lipca 2011, 13:44

dukee pisze:Wiadomo kto miał ile PLN na koncie, a nie wiadomo ile miał BTC? To baza została wyczyszczona czy nie? Czegoś tu nie rozumiem
Przepadł tylko portfel z tego co widzę. Zapewne historie transakcji i stany kont (nawet w BTC) przetrwały.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 29 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Awaria Bitomatu

Postautor: themim » niedziela, 31 lipca 2011, 13:44

marok pisze:Jestem przekonany na 100%, że jest to oszustwo. Dane co do ilości pln zostały przywrócone, idealnie pasując do wartości sprzed rzekomej awarii. Ciekawe skąd się wzięły. Załóżmy, że portfel przepadł, to idąc tropem z pln pan Bartek powinien mieć dane liczbowe o aktualnym stanie bitcoinów na poszczególnych kontach, nie musza być one zależne od posiadania portfela bitomatu. Dane z saldem bitcoinów analogiczenie do pln na poszczególnych kontach użytkowników Bartłomiej musi posiadać.

DLATEGO po zalogowaniu na bitomat chcę mieć inforamcje o posiadanej ilości bitcoinów sprzed awarii.

dokladnie o tym samym pomyslalem... jesli iilosc PLNow zapisywana jest w oddzielnej bazie to i ilosc BTC jest tam zapisywana tylko wiesz co? Bartek nie ujawi tych informacji bo jesli portfel bitomatu zaginal to tych BTC juz nie ma, a idac dalej Bartek musialby wykupic za swoja gotowke BTC zeby zwroc wlascicielom co dla niego jest nieoplacalne bo gdzie kupi tyle BTC i za co?

Rozmowny
Posty: 97
Rejestracja: 28 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Awaria Bitomatu

Postautor: ConradC » niedziela, 31 lipca 2011, 13:47

themim pisze:
marok pisze:Jestem przekonany na 100%, że jest to oszustwo. Dane co do ilości pln zostały przywrócone, idealnie pasując do wartości sprzed rzekomej awarii. Ciekawe skąd się wzięły. Załóżmy, że portfel przepadł, to idąc tropem z pln pan Bartek powinien mieć dane liczbowe o aktualnym stanie bitcoinów na poszczególnych kontach, nie musza być one zależne od posiadania portfela bitomatu. Dane z saldem bitcoinów analogiczenie do pln na poszczególnych kontach użytkowników Bartłomiej musi posiadać.

DLATEGO po zalogowaniu na bitomat chcę mieć inforamcje o posiadanej ilości bitcoinów sprzed awarii.

dokladnie o tym samym pomyslalem... jesli iilosc PLNow zapisywana jest w oddzielnej bazie to i ilosc BTC jest tam zapisywana tylko wiesz co? Bartek nie ujawi tych informacji bo jesli portfel bitomatu zaginal to tych BTC juz nie ma, a idac dalej Bartek musialby wykupic za swoja gotowke BTC zeby zwroc wlascicielom co dla niego jest nieoplacalne bo gdzie kupi tyle BTC i za co?
Jak to za co ? za gotowke ktora ma w mbanku bo wyplate owszem mozna zlecic ale kasa nie wychodzi z jego konta... mamy tylko zludzenie zlecenia...

Gaduła
Posty: 305
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Awaria Bitomatu

Postautor: LordNET » niedziela, 31 lipca 2011, 13:47

juz widac ilosc BTC

@ConradC nie odzywaj sie juz...
Ostatnio zmieniony niedziela, 31 lipca 2011, 13:48 przez LordNET, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 31 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Awaria Bitomatu

Postautor: marok » niedziela, 31 lipca 2011, 13:47

>Dane o posiadanej ilości BTC może i są

ja chce mieć je widoczne, będzie to dla mnie swojego rodzaju potwierdzenie, że coś gdzieś miałem. Bo na tę chwilę wygląda to tak jakbym sobie wymyślił posiadanie jakichkolwiek bitcoinów.

Tak więc panie Bartłomieju proszę o dodanie informacji z saldem bitcoinów na kontach użytkowników sprzed awarii. Inaczej drukuje potwierdzenia przelewów i w poniedziałek rano zgłaszam konkretnie - oszustwo.

Rozmowny
Posty: 143
Rejestracja: 10 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: demeo » niedziela, 31 lipca 2011, 13:49

No cóż, miałem rację, że admini dzielą się na tych co robią kopie zapasowe i na tych co będą robić, bo trudno tu mówić, że to co on robił to była kopia zapasowa, ale jakiś mądry admin skasował mój post.

A oświadczenie na stronie to lekkie mataczenie.

Stało się, trudno, niech on pracuje na odzyskaniem tego co stracone, by jak najszybciej przywrócić pełną funkcjonalność serwisu, aby ludzie odzyskali zaufanie do BTC.

Szkoda, że Polak mądry po szkodzie.

--
pozdrawiam,
demeo

Rozmowny
Posty: 97
Rejestracja: 28 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Awaria Bitomatu

Postautor: ConradC » niedziela, 31 lipca 2011, 13:50

wydaje mi sie ze do jutra magicznie znajdzie sie plik z BTC, jednak gra nie wyda sie warta swieczki dla 600 tysiecy :)

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 17 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: edikay » niedziela, 31 lipca 2011, 13:52

Może Bartek ma gdzieś ten portfel, nie musi to być ten z serwera przecież. Domyślam się że nie zakładał go na serwerze tylko u siebie na kompie, ja bym już dawno leciał jakimś app do odzyskiwania, chyba że właśnie to Bartek robił przez ostatnie 4 dni :/

And
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 25 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Awaria Bitomatu

Postautor: And » niedziela, 31 lipca 2011, 13:53

Conrad jestes ignorantem i pieniaczem. Dolaczam sie do apelu
Zamknij sie!!

Rozmowny
Posty: 125
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Awaria Bitomatu

Postautor: Frozen » niedziela, 31 lipca 2011, 13:53

Taka ciekawostka. Zarówno na Linked IN jak i na GoldenLine przy profilu osoby o tym samym nazwisku nagle poznikały dane o obecnej pracy. To jednoznaczny dowód, że profil o którym pisałem jest prawdziwy i faktycznie to prawdziwe miejsce aktualnej pracy.

Przy okazji nadal czekam na pomysły jak z kwestią zagubionych BTC. W sumie tylko prawda nas uratuje i otwarta dyskusja.

Rozmowny
Posty: 70
Rejestracja: 4 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Awaria Bitomatu

Postautor: bitek » niedziela, 31 lipca 2011, 13:53

LordNET pisze:juz widac ilosc BTC

@ConradC nie odzywaj sie juz...
OK. Nie jest najgorzej. Z tego wynika, że brakuje tylko kasy.

Możliwe rozwiązania:

1. Inwestor
2. Zamrożenie tych środków jako (do zrefundowania) i wprowadzenie opłat za korzystanie z bitomatu.

Opłaty mogą być do wyboru:
1. mikropłatności za przelew
2. opłata abonamentowa za użytkowanie serwisu

Po pobieraniu opłat każdemu poszkodowanemu użytkownikowi odmraża się jakąś część BTC i ląduje ona w puli do obrotu.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 31 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Wildcrest » niedziela, 31 lipca 2011, 13:54

Rozumiem rozgoryczenie co po niektórych, nie wieszałbym jednak psów na panu Bartłomieju. Tak naprawdę jeśli można mieć o coś pretensje - to tylko o nieodpowiedzialny hosting. Myślę jednak że jeśli automatyczny backup był wykupiony (a taki raczej jest na każdym poważnym serwerze) to dane te zostaną odzyskane. I żadne zastraszanie pana Bartłomieja oprócz wątpliwej satysfakcji niewiele Wam da. On ma już wystarczający problem z naciskaniem na opiekunów serwera. Prawdę mówiąc bardzo mu współczuje tej sytuacji

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 4 kwietnia 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Awaria Bitomatu

Postautor: gdama » niedziela, 31 lipca 2011, 13:54

And pisze:Conrad jestes ignorantem i pieniaczem. Dolaczam sie do apelu
Zamknij sie!!
I ja również, idz na spacer Conradzie...

Rozmowny
Posty: 97
Rejestracja: 28 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Awaria Bitomatu

Postautor: ConradC » niedziela, 31 lipca 2011, 13:55

bitek pisze:
LordNET pisze:juz widac ilosc BTC

@ConradC nie odzywaj sie juz...
OK. Nie jest najgorzej. Z tego wynika, że brakuje tylko kasy.

Możliwe rozwiązania:

1. Inwestor
2. Zamrożenie tych środków jako (do zrefundowania) i wprowadzenie opłat za korzystanie z bitomatu.

Opłaty mogą być do wyboru:
1. mikropłatności za przelew
2. opłata abonamentowa za użytkowanie serwisu

Po pobieraniu opłat każdemu poszkodowanemu użytkownikowi odmraża się jakąś część BTC i ląduje ona w puli do obrotu.
To moze niech ochotnicy sie zgodza na zamorozenie swoich PLN ja sie na takowe rozwiazanie nie godze i chce odzyskac SWOJE pieniadze. I prosze nie ublizac od pieniaczy, kazdy walczy tutaj o swoje.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 26 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: tiramisu » niedziela, 31 lipca 2011, 13:57

No cóż, przynajmniej tyle że znane są kwoty. Jest jakiś ślad, dowód. Jest na co się powołać.
Ja co prawda swoje salda znałem dokładnie i zapisywałem w swojej bazie, ale dowód to był żaden.
Masz za dużo BTC? Nie wyrzucaj! Oddaj do recyklingu -> 18LMrua6zYgB6QtpJdszSzoN3SjJV7UFfb

Rozmowny
Posty: 70
Rejestracja: 4 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Awaria Bitomatu

Postautor: bitek » niedziela, 31 lipca 2011, 13:57

ConradC pisze:
bitek pisze:
LordNET pisze:juz widac ilosc BTC

@ConradC nie odzywaj sie juz...
OK. Nie jest najgorzej. Z tego wynika, że brakuje tylko kasy.

Możliwe rozwiązania:

1. Inwestor
2. Zamrożenie tych środków jako (do zrefundowania) i wprowadzenie opłat za korzystanie z bitomatu.

Opłaty mogą być do wyboru:
1. mikropłatności za przelew
2. opłata abonamentowa za użytkowanie serwisu

Po pobieraniu opłat każdemu poszkodowanemu użytkownikowi odmraża się jakąś część BTC i ląduje ona w puli do obrotu.
To moze niech ochotnicy sie zgodza na zamorozenie swoich PLN ja sie na takowe rozwiazanie nie godze i chce odzyskac
SWOJE pieniadze. I prosze nie ublizac od pieniaczy, kazdy walczy tutaj o swoje.
Racja.
Jest wiele osób, które lokowały w BTC. Możnaby zrobić coś w rodzaju premiowanej lokaty dla tych osób. Czyli np. 7% BTC w skali roku.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 31 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Awaria Bitomatu

Postautor: marok » niedziela, 31 lipca 2011, 13:58

Skoro te dane szczęśliwie się odnalazły, zapewne portfel też jest. Nigdy nie uwierze w to, że na jakimś etapie nie zrobiono backup'u portfela. Swoją drogą jeżeli portfel faktycznie się nie znajdzie, właściciel serwisu odpowie swoim majątkiem, byłaby to wyłącznie jego wina, że nie zabezpieczył danych w należyty sposób.

Wróć do „Projekty związane z Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości