Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 949
Rejestracja: 14 maja 2011
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Kimono » wtorek, 6 września 2011, 22:03

Szanowny tokenie!
Znów się mylisz. Pieniądze, która przyjmuje, są nadal prywatną własnością, jedynie winień może Ci być ich równowartość. To nadal nie ogranicza niczyich praw.

Szanowny hienasie!
Nikt chyba nie ma wątpliwości, że sprawa bitomatu zakończyła się ogromnym sukcesem. Wygrzebać się z takiego dołka w tak krótkim czasie, myślę, niewielu by potrafiło. Bitcoin po prostu udowadnia nam, że tu wszystko jest możliwe. Taka era bitcoin dream się zaczyna ;-).
Every decent man is ashamed of the government he lives under.
H. L. Mencken

Obrazek
18CkxM3HfPsJkUgfi4xfXo8k8iE5HwXtEo
Rozkręćmy razem konspiracyjny biznes bitcoinowy: VxFvhUFU@jabber.org (przez pidgin-otr i Tor)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 557
Rejestracja: 11 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: KiLeRrosS » wtorek, 6 września 2011, 22:10

hienas pisze:CLOZED
Mhm, może pomyliły Ci się literki i chciałeś napisać KLOZET?

Kaska wreszcie wypłacona z goxa w bezpieczne miejsce [jupi] ;)

Odnośnie "sprawdzenia" zabezpieczeń FreshBTC, popieram Kimono. Prywatna własność jest święta, wara od niej postronnym! I nie ma usprawiedliwienia, że takie "dotykanie" czyjegoś to mniejsze zło. Jeśli będę chciał sprawdzić kolegę, czy po strzale w nos się podniesie, zawsze będę starał się go dopytać, czy aby na pewno się na taką czynność zgadza.
Ostatnio zmieniony wtorek, 6 września 2011, 22:16 przez KiLeRrosS, łącznie zmieniany 1 raz.
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.
Obrazek

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

Dyskutant
Posty: 152
Rejestracja: 21 maja 2011
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1L7PpjCGBgu6MhPfatAHLJQ2jcwDzjnCTw

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: hienas » wtorek, 6 września 2011, 22:12

"wygrzebać się" to chyba jeszcze za dużo powiedziane. Myślę, że facet ma przerąbane jeszcze na długie lata, jeśli sprawy sądowe dojdą do skutku. Póki co - wierzyłem w szczęśliwe zakończenie tej historii :)

PS - teraz można ponarzekać na niski kurs BTC... Albo na prowizje w goxie :D Zawsze się coś znajdzie.

*KiLeRrosS - literówka zamierzona, która miała się skojarzyć dokładnie z tym co skojarzyłeś
Poszukiwacz samorodków - dorzuć 0,00...1 Bitcoina na koparkę: 1L7PpjCGBgu6MhPfatAHLJQ2jcwDzjnCTw :)

Rozmowny
Posty: 59
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: token » wtorek, 6 września 2011, 22:18

Kimono pisze:Szanowny tokenie!
Znów się mylisz. Pieniądze, która przyjmuje, są nadal prywatną własnością, jedynie winień może Ci być ich równowartość. To nadal nie ogranicza niczyich praw.
Mozna wiedziec jak sie nazywa ten potworek(mam na mysli te "ideologie") jaka wyznajesz? Chetnie bym cos poczytal u zrodel. Na pewno nie jest to liberalizm i zasady wolnego rynku. Tam rozwiazania weryfikuje WOLNY RYNEK. Przetrwa najlepszy. Ale zeby mozna sie zorientowac ktory jest najlepszy trzeba to SPRAWDZIC, PRZETESTOWAC, ZWERYFIKOWAĆ. Według twojej ideologii, czlowiek nie ma prawa niczego sprawdzac, musi wierzyc na slowo.
Czyli osoba A oglasza: mam super bezpieczny sejf prosze wplacac do mnie cale oszczednosci, a ja wam je przetrzymam bezpieczne. Wtedy osoba B, nie ma prawa zerknac czy rzeczywiscie sejf wyglada na solidny. Musi uwierzyc na slowo osobie A, ze taki sejf w ogole istnieje. Niezbyt to logiczne, no ale interesujace. Wiec jaka jest nazwa tego potworka?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 949
Rejestracja: 14 maja 2011
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Kimono » wtorek, 6 września 2011, 22:22

Ależ oczywiście, że ma prawo sprawdzić, o ile ktoś jej na to pozwoli. A jeśli nie pozwoli i uważa brak tego pozwolenia za istotną wadę usługi, to jeszcze lepiej! Może uruchomić taką samą i pozwalać - jeśli to istotna wada, to klienci na pewno wybiorą takiego usługodawcę, który sprawdzać pozwala. Nic prostrzego.

Czy ta ideologia ma nazwę? Oczywiście. Bardzo wiele nazw. Moja ulubiona to uczciwość.
Every decent man is ashamed of the government he lives under.
H. L. Mencken

Obrazek
18CkxM3HfPsJkUgfi4xfXo8k8iE5HwXtEo
Rozkręćmy razem konspiracyjny biznes bitcoinowy: VxFvhUFU@jabber.org (przez pidgin-otr i Tor)

Rozmowny
Posty: 59
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: token » wtorek, 6 września 2011, 22:25

Kimono pisze:Ależ oczywiście, że ma prawo sprawdzić, o ile ktoś jej na to pozwoli.
Pozwolenie bylo.
Jesli ktos podlacza serwer do PUBLICZNEJ sieci internet, umieszcza na nim PUBLICZNY kantor, a nastepnie daje dodatkowo namiary na ten kantor na PUBLICZNYM forum - to jest to pozwolenie na weryfikacje tego, co to w ogole za kantor, jak dziala i na ile jest bezpieczny. Malo tego, to jest publiczne zaproszenie do tego kantoru, co wiaze sie nieodlacznie z jego testowaniem.
Ostatnio zmieniony wtorek, 6 września 2011, 22:34 przez token, łącznie zmieniany 1 raz.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 949
Rejestracja: 14 maja 2011
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Kimono » wtorek, 6 września 2011, 22:28

Heh... tak. Albo parkuje samochód przy publicznej ulicy :-). Nie mamy o czym rozmawiać.
Every decent man is ashamed of the government he lives under.
H. L. Mencken

Obrazek
18CkxM3HfPsJkUgfi4xfXo8k8iE5HwXtEo
Rozkręćmy razem konspiracyjny biznes bitcoinowy: VxFvhUFU@jabber.org (przez pidgin-otr i Tor)

Rozmowny
Posty: 59
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: token » wtorek, 6 września 2011, 22:29

Kimono pisze:Heh... tak. Albo parkuje samochód przy publicznej ulicy :-). Nie mamy o czym rozmawiać.
Jesli parkujesz samochod przy publicznej ulicy to musisz liczyc sie z tym, ze ktos zajrzy przez szybe i sprawdzi co masz w srodku - przykro mi ale taka jest prawda. Zyjesz chyba na innej planecie, wiec rzeczywiscie nie mamy o czym rozmawiac.

Orator
Posty: 788
Rejestracja: 9 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poland/Łódź

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: r50zyry5 » wtorek, 6 września 2011, 22:32

hmm ...
Nie za bardzo rozumiem temat dyskusji o DoS na freshbtc przez bitchange w temacie o bitomacie ale...

DoS był jak najbardziej legalny ... ;]
Freshbtc wyraźnie napisał że to beta i ruszają testy, każdy testuje na własny sposób.

Pozdrawiam
Zły Troll Moderator
r50zyry5
https://bitcurex.com - Polska Giełda Bitcoin
BitMessage: BM-2cTXYRTBw6rptJ2qHqSdQe8tHztRBhYdMA
Moje komentarze na forum

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 949
Rejestracja: 14 maja 2011
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Kimono » wtorek, 6 września 2011, 22:37

token pisze:Jesli parkujesz samochod przy publicznej ulicy to musisz liczyc sie z tym, ze ktos zajrzy przez szybe i sprawdzi co masz w srodku - przykro mi ale taka jest prawda. Zyjesz chyba na innej planecie, wiec rzeczywiscie nie mamy o czym rozmawiac.
Gorzej, gdy wejdzie do środka, odpali, wybierze się na przejażdżkę, a potem przyłapany powie jeszcze: "ale widzi Pan, brakowało płynu hamulcowego, mógł Pan zginąć, a razem z Panem jeszcze jacyś niewinni ludzie, może nawet jakaś staruszka w ciąży z dzieckiem przy piersi". Przecież ten serwis przez atak został unieruchomiony. Zresztą, to nawet nie ma żadnego znaczenia. Liczą się wyłącznie zasady.
Every decent man is ashamed of the government he lives under.
H. L. Mencken

Obrazek
18CkxM3HfPsJkUgfi4xfXo8k8iE5HwXtEo
Rozkręćmy razem konspiracyjny biznes bitcoinowy: VxFvhUFU@jabber.org (przez pidgin-otr i Tor)

Rozmowny
Posty: 59
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: token » wtorek, 6 września 2011, 22:51

Kimono pisze:
token pisze:Jesli parkujesz samochod przy publicznej ulicy to musisz liczyc sie z tym, ze ktos zajrzy przez szybe i sprawdzi co masz w srodku - przykro mi ale taka jest prawda. Zyjesz chyba na innej planecie, wiec rzeczywiscie nie mamy o czym rozmawiac.
Gorzej, gdy wejdzie do środka, odpali, wybierze się na przejażdżkę, a potem przyłapany powie jeszcze: "ale widzi Pan, brakowało płynu hamulcowego, mógł Pan zginąć, a razem z Panem jeszcze jacyś niewinni ludzie, może nawet jakaś staruszka w ciąży z dzieckiem przy piersi". Przecież ten serwis przez atak został unieruchomiony. Zresztą, to nawet nie ma żadnego znaczenia. Liczą się wyłącznie zasady.
Po pierwsze napisales ze nie mamy o czym rozmawiac, po co sie wiec dalej produkujesz?
Po drugie: to co uskuteczniasz to manipulacja. Jednym ze sposobow manipulacji jest podawanie nieadekwatnych do sytuacji przykladow. Gdy zostawiasz samochod na ulicy, oczywiste jest ze nikt nie ma prawa go uzywac, bo bedzie to nieuczciwe. Gdy otwierasz publiczny kantor, oczywiste jest ze kazdy ma prawo go uzywac, bo po to on jest.
Po trzecie: serwis nie zostal unieruchomiony przez zaden wyimaginowany atak, a poprzez normalny test. Gdyby ten test nie zostal przeprowadzony, a serwis stal by sie bardziej popularny, to takie same skutki powstalyby przy normalnym uzytkowaniu. No nie oszukukmy sie - otworzenie strony glownej kilka razy na sekunde to nie jest niewiadomo jakie obciazenie, wynikajace z jednoczesnego ataku botnetu skladajacego sie z tysiecy komputerow.
Ostatnio zmieniony wtorek, 6 września 2011, 22:54 przez token, łącznie zmieniany 1 raz.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 949
Rejestracja: 14 maja 2011
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Kimono » wtorek, 6 września 2011, 22:54

Powtarzasz się. Już doszliśmy do tego, że tu się różnimy - moim zdaniem może go używać jedynie zgodnie z intencją i zaproszeniem właściciela.
Kimono pisze:Ależ oczywiście, że ma prawo sprawdzić, o ile ktoś jej na to pozwoli. A jeśli nie pozwoli i uważa brak tego pozwolenia za istotną wadę usługi, to jeszcze lepiej! Może uruchomić taką samą i pozwalać - jeśli to istotna wada, to klienci na pewno wybiorą takiego usługodawcę, który sprawdzać pozwala. Nic prostrzego.
Jeśli nie masz nic więcej do dodania, to z mojej strony to wszystko.
Every decent man is ashamed of the government he lives under.
H. L. Mencken

Obrazek
18CkxM3HfPsJkUgfi4xfXo8k8iE5HwXtEo
Rozkręćmy razem konspiracyjny biznes bitcoinowy: VxFvhUFU@jabber.org (przez pidgin-otr i Tor)

Rozmowny
Posty: 59
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: token » wtorek, 6 września 2011, 23:01

Kimono pisze:Powtarzasz się. Już doszliśmy do tego, że tu się różnimy - moim zdaniem może go używać jedynie zgodnie z intencją i zaproszeniem właściciela.

Jeśli nie masz nic więcej do dodania, to z mojej strony to wszystko.
Moge dodac tylko to, ze obie te kwestie dawno obalilem, wiec nie wiem dlaczego do ciebie nie trafiaja argumenty.
1. Intencja kantoru jest miedzy innymi pobieranie i wyswietlanie strony glownej. Bitchange niczego innego nie robil.
2. Zaproszenie do kantoru bylo poprzez zalozenie tematu na publicznym forum i oficjalne zaproszenie juz w pierwszym poscie. Cytat:
Zachęcam do zapoznania się z krótką informacją o systemie, którą można znaleźć pod adresem http://freshbtc.com, a od poniedziałku do rejestracji w naszym systemie.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 949
Rejestracja: 14 maja 2011
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Kimono » wtorek, 6 września 2011, 23:06

Zachęcam do zapoznania się z krótką informacją o systemie, którą można znaleźć pod adresem http://freshbtc.com, a od poniedziałku do rejestracji w naszym systemie.
Bardzo mi miło. A to jest moja córka Kasia.
Every decent man is ashamed of the government he lives under.
H. L. Mencken

Obrazek
18CkxM3HfPsJkUgfi4xfXo8k8iE5HwXtEo
Rozkręćmy razem konspiracyjny biznes bitcoinowy: VxFvhUFU@jabber.org (przez pidgin-otr i Tor)

Rozmowny
Posty: 59
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: token » wtorek, 6 września 2011, 23:24

Kimono pisze:
Zachęcam do zapoznania się z krótką informacją o systemie, którą można znaleźć pod adresem http://freshbtc.com, a od poniedziałku do rejestracji w naszym systemie.
Bardzo mi miło. A to jest moja córka Kasia.
Co mnie obchodzi twoja corka? Podalem ci cytat z zaproszeniem, od wlasciciela freshBTC (http://www.forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=7&t=1405), bo twierdziles ze zaproszenia nie bylo.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 26 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: tiramisu » środa, 7 września 2011, 00:51

@Kimono, @token: Chyba się parostronicowy OT zrobił chłopaki.

A bardziej na temat -czy ktoś jeszcze nie uzyskał dostępu do swojego konta?
Miałem niefortunnie stare, puste konto na Goxie, nieodzyskane po czerwcowym włamie, z tym samym nickiem co na Bitomacie. Inne moje konta z Bitomatu działają, ale na tym było kilkanaście razy więcej BTC niż na pozostałych razem wziętych.
Masz za dużo BTC? Nie wyrzucaj! Oddaj do recyklingu -> 18LMrua6zYgB6QtpJdszSzoN3SjJV7UFfb

SHV
Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 16 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: SHV » środa, 7 września 2011, 00:52

bitcoiner pisze:
gdama pisze:(...) do właściciela Bitchange.pl straciłem szacunek po tym, jak nieczysto grał z konkurencją,(http://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f ... &start=110).
Mam nadzieję, że coś jeszcze powstanie. Trzymam kciuki.
Nieczysta gre nazywasz sprawdzenie podatnosci na atak DoS ?

Jak serwer jest wrazliwy na tak mala ilosc pakietow, w dodatku podczas przeciazenia naliczal podwojnie depozyty, to wyobraz sobie prawdziwy atak przez cyberprzestepce. Byl by w stanie oczyscic cale konto freshbtc niezauwazalnie. Nieczysta gre mozna by nazwac gdyby to konkurencja zrobila to z ukrycia.
Przynajmniej w krotkim czasie wyszlo na jaw ze freshbtc to przereklamowany (wymyslonym bezpieczenstwem) produkt.
Na bitchange z początku chyba też dało się wyprowadzić wszystkie BTC i to nawet szybciej jak na freshu :P Mnie wkurzyło to, że przez jakiś czas ktoś umyślnie blokował dostęp do moich pieniędzy tam wpłaconych robiąc tego "benchmarka".

Kimono pisze:
token pisze:Jesli parkujesz samochod przy publicznej ulicy to musisz liczyc sie z tym, ze ktos zajrzy przez szybe i sprawdzi co masz w srodku - przykro mi ale taka jest prawda. Zyjesz chyba na innej planecie, wiec rzeczywiscie nie mamy o czym rozmawiac.
Gorzej, gdy wejdzie do środka, odpali, wybierze się na przejażdżkę, a potem przyłapany powie jeszcze: "ale widzi Pan, brakowało płynu hamulcowego, mógł Pan zginąć, a razem z Panem jeszcze jacyś niewinni ludzie, może nawet jakaś staruszka w ciąży z dzieckiem przy piersi". Przecież ten serwis przez atak został unieruchomiony. Zresztą, to nawet nie ma żadnego znaczenia. Liczą się wyłącznie zasady.
Ja bym to porównał do zaparkowania samochodu przy ulicy a następnie przyblokowania go przez inne auto tak, że nie damy radę ruszyć albo zastawienia komuś bramy ;) Obie rzeczy można zrobić przez nieuwagę albo specjalnie z premedytacją.

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 30 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: bitcoiner » środa, 7 września 2011, 02:14

Ja proponuje z panem Kimono nie wdawac sie w dalsza dyskusje. On zawsze ma racje, jakimkolwiem argumentem byscie sie nie posilkowali on zawsze znajdzie swoj.

Nie wiem co on bierze, ale jakby to bylo cos zajeb*tego i miec taka wene na codzien to bym sie przylaczyl. Ogladal ktos limitless to wie o co mi chodzi.

Gdy ja mu pisalem, ze w Polsce wygrywaja najtansze przetargi i potem trzeba remontowac drogi to dostalem odpowiedz: "Autostrady buduje się źle, bo są państowe.". Albo,ze skoro kupuje mleko to zatrudniam wszystkich ludzi zwiazanych z jego wytworzeniem i patrze na wyksztalcenie tych ludzi, mimo ze wczesniej mu napisalem ze nie interesuje mnie wyksztalcenie ekspedienta. Napisalem wyraznie, ze pracodawcy wymagaja megawyksztalcenia chociaz sami sa bardzo czesto mniej wyksztalceni i chca z nas robic slugusow. To sie uczepil wyksztalcenia i swoje w kolko.

Dajcie mu poczuc, ze ma racje i po sprawie. Kto mu przetlumaczy, ze skoro z jednego IP serwis sie przeciazyl to co by bylo przy 462 uzytkownikow (tyle jest w bitchange.pl) pragnacych szybko wykonac transacje z powodu narastajacego spadku? Odpowiedz jest prosta: nikt.

Dyskutant
Posty: 215
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: dublet » środa, 7 września 2011, 04:51

Kimono pisze:Szanowny tokenie!
Nikt chyba nie ma wątpliwości, że sprawa bitomatu zakończyła się ogromnym sukcesem. Wygrzebać się z takiego dołka w tak krótkim czasie, myślę, niewielu by potrafiło. Bitcoin po prostu udowadnia nam, że tu wszystko jest możliwe. Taka era bitcoin dream się zaczyna ;-).
hehe, no chyba po takim wpisie nikt na tym forum nie ma już wątpliwości, że gentleman kimono coś bierze, i to coś nie jest pierwszego sortu :)
Swoją drogą dziwię się, że nie posługuje się nickiem Gomułka.

Jak podaje "Głos Świniowa" 70 letnią Genowefę P. udało się uratować po wielogodzinnych próbach reanimacji na oddziale intensywnej terapii w pobliskim szpitalu, po tym jak grupa dresiarzy postanowiła przestać ją butować stwierdziwszy, że nie posiada sprawnego telefonu komórkowego ani więcej pieniędzy niż te, które znaleźli w wełnianej torebce staruszki. Cytując za głosem miejskich władz jest to 'kolejny sukces i zasługa nowo powstałego parku na obrzeżach miasta i licznej społeczności, która tak licznie uczestniczyła w jego powstawaniu od pierwszej przysłowiowej cebulki.'

Orator
Posty: 950
Rejestracja: 8 czerwca 2011
Reputacja: 243
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Lechu » środa, 7 września 2011, 08:31

No, póki co wszystko fajnie się skończyło ale dobrego kursu btc to już nam chyba nikt nie odda... 7 baksów / 21 pln to przecież dramat.

Wróć do „Projekty związane z Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości