Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Rozmowny
Posty: 97
Rejestracja: 28 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: ConradC » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 18:07

Zastanawia mnie jedna rzecz jesli policja zamknie bitomat.pl i zablokuje wszelkie konta Bartka to jak odzyskaja kase i BTC ludzie ktorzy wplacili dzis tam kase lub BTC ? moze mi jakas madra glowa odpowie ? ludzie straca kase i btc po raz drugi :)

Moderator
Posty: 871
Rejestracja: 4 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: phoebe » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 18:09

BTW

Pomysł dla logicznie myślących:

Jeżeli ktoś uważa, że BTC jest do odzyskania to niech skupuje je od właścicieli kont z wirtualnymi BTC.

Wtedy znikną osoby które miały 1 BTC i chcą koniecznie odzyskać i to natychmiast a dla reszty to będzie piękna możliwość zarobku przy założeniu ,że ich wiara w odzyskanie BTC jest uzasadniona. :)
https://bitcoinpolska.herokuapp.com Bitcoin Chat 24/7 spekulacja/dyskusja/flame

Gaduła
Posty: 327
Rejestracja: 20 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Notrem » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 18:09

ConradC pisze:Zastanawia mnie jedna rzecz jesli policja zamknie bitomat.pl i zablokuje wszelkie konta Bartka to jak odzyskaja kase i BTC ludzie ktorzy wplacili dzis tam kase lub BTC ? moze mi jakas madra glowa odpowie ? ludzie straca kase i btc po raz drugi :)

Gdyby nie tacy idioci jak Ty, którzy zamiast poczekać na rozwój sytuacji polecieli na policje, to by nie było tematu.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 18:09 przez Notrem, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Jestem studentem: 1BX61uvuP59bAHz9tf88kFP9XJHxL4Ev42

Internetowe Radio Bitcoin - Status: Nadajemy!(http://www.radiobitcoin.pl)
Stan dotacji dla radia: 4.18 BTC

Dyskutant
Posty: 157
Rejestracja: 22 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Trzeciak » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 18:09

ConradC pisze:Zastanawia mnie jedna rzecz jesli policja zamknie bitomat.pl i zablokuje wszelkie konta Bartka to jak odzyskaja kase i BTC ludzie ktorzy wplacili dzis tam kase lub BTC ? moze mi jakas madra glowa odpowie ? ludzie straca kase i btc po raz drugi :)
Takie jest ryzyko handlowaniem BTC :D , albo ryzykujesz i zarabiasz lub tracisz , albo siedzisz z boku i przyglądasz się jak inni zarabiają grubą forsę lub ją tracą :D

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 7 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: drbanan » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 18:10

Mnie tylko bawi jeden fakt - świeży backup bazy mysql byl, a bardzo cennego walleta już nie... baaardzo ciekawe : -) zero oświadczeń skąd nagle wzięła się stara baza mysql a wallet jest nowy(chyba, że coś pominąłęm?). Co do poszkodowanych (na szczęście miałem PLNy, a nie btc) polecam posprawdzać transakcje w BTC dokonane do serwisu bitomat i zrobić sobie listę walletów na których leżą bitki jako choćby zakładki do bitcoinexplorera. Sprawdzając stan danego walleta za tydzień czy też miesiąc będziecie mieli pewność że zostały 'utracone', a nie wymienione na $ i Pan Szabat nie wyleguje się na karaibach. Fakt, że nie pomoże to odzyskać kasy - pozwoli chociaż zweryfikować gdzie się aktualnie znajdują. Jeśli jakiekolwiek transakcje miały miejsce po awarii - coś jest podejrzane.


Co do samego serwisu - Pan Bartłomiej stworzył i prowadził bitomat za darmo, co się bardzo ceni, ale widziałem też niezłe przekręty w świecie e-biznesu i liczę, że tu takiego nie spotkamy. W końcu troszkę dziwne - bo kto obraca milionami i nie zarabia na tym praktycznie nic??? np. 0.3% prowizji dało by spory zysk - rzędu 5k pln /mies, a handlujący praktycznie by tego nie odczuli, jedynie spread by sie ciut zwiekszyl. Bardzo podejrzane.


@razzov - pare godzin mbank->mbank.

@camel - mialem problem człowiekowi blisko zwiazanemu z algorytmami wytlumaczyc zagadnienie bitcoinow.


pozdr.

SHV
Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 16 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: SHV » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 18:10

ConradC pisze:Zastanawia mnie jedna rzecz jesli policja zamknie bitomat.pl i zablokuje wszelkie konta Bartka to jak odzyskaja kase i BTC ludzie ktorzy wplacili dzis tam kase lub BTC ? moze mi jakas madra glowa odpowie ? ludzie straca kase i btc po raz drugi :)
Policja raczej nie blokuje kont...

Rozmowny
Posty: 100
Rejestracja: 29 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: bezawaryjna maszyna » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 18:11

do ConradC

Rada:
Pomódl się, może to będzie okazja. Tekst masz poniżej

MODLITWA ŚW. TOMASZA


Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, ze muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek.

Szkoda mi nie spożytkować wielkich zasobów mądrości, jakie posiadam, ale Ty, Panie, wiesz, ze chciałbym zachować do końca paru przyjaciół.

Wyzwól mój umysł od niekończącego brnięcia w szczegóły i daj mi skrzydeł, bym w lot przechodził do rzeczy.

Użycz mi chwalebnego uczucia, że czasem mogę się mylić. Zachowaj mnie dla ludzi, choć z niektórymi z nich doprawdy trudno wytrzymać.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 949
Rejestracja: 14 maja 2011
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Kimono » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 18:11

Notrem pisze:(...) a admin bitomatu ma sprzedać dom by Ci oddać twoje... UWAGA: 1BTC
Zaraz... A Ty, Szanowny Notremie, uważasz że:
  • gdyby miał taką możliwość
  • i gdyby to była jedyna możliwość,
to nie powinien?
Every decent man is ashamed of the government he lives under.
H. L. Mencken

Obrazek
18CkxM3HfPsJkUgfi4xfXo8k8iE5HwXtEo
Rozkręćmy razem konspiracyjny biznes bitcoinowy: VxFvhUFU@jabber.org (przez pidgin-otr i Tor)

Gaduła
Posty: 327
Rejestracja: 20 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Notrem » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 18:16

Kimono pisze:
Notrem pisze:(...) a admin bitomatu ma sprzedać dom by Ci oddać twoje... UWAGA: 1BTC
Zaraz... A Ty, Szanowny Notremie, uważasz że:
  • gdyby miał taką możliwość
  • i gdyby to była jedyna możliwość,
to nie powinien?
Wyobrażasz sobie że ponad rok zapier*alasz by ludzią za darmo zrobić kantor, za darmo go prowadzisz, a oni Ci jeszcze chate i samochód zabierają? Mógł przecież wprowadzić prowizje na poziomie 1% a i tak ludzie by handlowali. Popełnił błąd, ale ze wszystkich sił stara się go naprawić. Ludzie, postawcie sie w jego sytuacji.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 18:18 przez Notrem, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Jestem studentem: 1BX61uvuP59bAHz9tf88kFP9XJHxL4Ev42

Internetowe Radio Bitcoin - Status: Nadajemy!(http://www.radiobitcoin.pl)
Stan dotacji dla radia: 4.18 BTC

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 31 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Wildcrest » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 18:17

Panowie ile potwierdzeń potrzebuje bitomat żeby przelać BTC? Bo mam już 6, i konto wcale nie zasiliło się

SHV
Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 16 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: SHV » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 18:19

Wildcrest pisze:Panowie ile potwierdzeń potrzebuje bitomat żeby przelać BTC? Bo mam już 6, i konto wcale nie zasiliło się
Było kiedyś 4.

Orator
Posty: 788
Rejestracja: 9 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poland/Łódź

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: r50zyry5 » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 18:19

Wildcrest pisze:Panowie ile potwierdzeń potrzebuje bitomat żeby przelać BTC? Bo mam już 6, i konto wcale nie zasiliło się
Ja zawsze miałem po około 10-12.

Pozdrawiam
r50zyry5
https://bitcurex.com - Polska Giełda Bitcoin
BitMessage: BM-2cTXYRTBw6rptJ2qHqSdQe8tHztRBhYdMA
Moje komentarze na forum

Gaduła
Posty: 305
Rejestracja: 15 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: pr0myk » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 18:20

Wildcrest pisze:Panowie ile potwierdzeń potrzebuje bitomat żeby przelać BTC? Bo mam już 6, i konto wcale nie zasiliło się
No trochę więcej. Poczekaj z 20-40 minut, może trochę krócej i powinno być.
1Gaf6bHMZf7RRF2PtTns1weWJhrNCgMccY

Nie mogę patrzeć jak ściągają się bloki. Nie mogę... 1,5,20,43,79,40,20,4,...,0.5 dzizas,kur*a,ja pie*dole ;)

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 5 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: camel » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 18:24

ludzie co wy piep...rzycie ze on to robił charytatywnie - wpłaćcie sobie na konto 1 mln pln (a w najlepszym okresie obrotów mogło tyle być) i zróbcie krótką lokatę overnight - kilka stówek sie uzbiera za nockę - wtedy kiedy Wy śpicie .. Nie łudźcie się , że ktoś coś charytatywnie robił to nie caritas..

Dyskutant
Posty: 156
Rejestracja: 8 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Tanner » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 18:28

camel, raczej za tydzień ;]
Obrazek

Gaduła
Posty: 327
Rejestracja: 20 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Notrem » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 18:28

camel pisze:ludzie co wy piep...rzycie ze on to robił charytatywnie - wpłaćcie sobie na konto 1 mln pln (a w najlepszym okresie obrotów mogło tyle być) i zróbcie krótką lokatę overnight - kilka stówek sie uzbiera za nockę - wtedy kiedy Wy śpicie .. Nie łudźcie się , że ktoś coś charytatywnie robił to nie caritas..
kika stówek w nocke ?

Najwyższa lokata jednodniowa jaką widziałem to taka z rocznym oprocentowaniem na poziomie 8,05% co dziennie daje ~ 0,02% Czyli w jeden dzień pan Bartek mógł zarobić astronomiczną kwotę 200zł i to tylko w przypadku gdyby miał 1mln.
Obrazek
Jestem studentem: 1BX61uvuP59bAHz9tf88kFP9XJHxL4Ev42

Internetowe Radio Bitcoin - Status: Nadajemy!(http://www.radiobitcoin.pl)
Stan dotacji dla radia: 4.18 BTC

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 949
Rejestracja: 14 maja 2011
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Kimono » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 18:29

Notrem pisze:Wyobrażasz sobie że ponad rok zapier*alasz by ludzią za darmo zrobić kantor, za darmo go prowadzisz, a oni Ci jeszcze chate i samochód zabierają? Mógł przecież wprowadzić prowizje na poziomie 1% a i tak ludzie by handlowali. Popełnił błąd, ale ze wszystkich sił stara się go naprawić. Ludzie, postawcie sie w jego sytuacji.
Nie zabierają - sam sobie (może nawet i nieumyślne, jak w tym przypadku) ten dom i samochód podpalasz, po czym zostają zgliszcza, które jeszcze musisz wysprzątać. Wtedy możemy mówić o analogii.

Moją wypowiedź masz na 159 stronie. Rozumiesz mnie źle. Stanowczo odradzam odwoływanie się macek reżimu państwowego na tym etapie, czy jakikolwiek przedwczesnych działań, wierzę w szczerość intencji (co do chęci spłaty oraz tego, iż bitomat był dotychczas przedsięwzięciem deficytowym, z nadzieją dopiero na przyszłe zyski), ale to nie znaczy, że namawiam do odejścia od zasad odpowiedzialności. To są dwie różne sprawy. Ja bym ten "dom" sprzedał.
Every decent man is ashamed of the government he lives under.
H. L. Mencken

Obrazek
18CkxM3HfPsJkUgfi4xfXo8k8iE5HwXtEo
Rozkręćmy razem konspiracyjny biznes bitcoinowy: VxFvhUFU@jabber.org (przez pidgin-otr i Tor)

Gaduła
Posty: 327
Rejestracja: 20 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Notrem » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 18:30

a mieszkałbyś... pod mostem? Nie wiem ile zarabia pan Bartek, ale 600tysięcy złotych, to całkiem fajna chatka za miastem.
Obrazek
Jestem studentem: 1BX61uvuP59bAHz9tf88kFP9XJHxL4Ev42

Internetowe Radio Bitcoin - Status: Nadajemy!(http://www.radiobitcoin.pl)
Stan dotacji dla radia: 4.18 BTC

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 29 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: songo » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 18:31

Nigdy, przenigdy w Polandii lepiej nie będzie z takimi ludźmi jakich przekrój 'wypłynął' przy okazji tej sprawy. GNOJE, którzy NIC nie dołożyli do startu i rozwoju bitomatu, jednak jakoś bardzo CHĘTNIE korzystali z nieodpłatnego serwisu co by choć trochę SIĘ WZBOGACIĆ. A jak się okazało, że własna chytrość ich zjadła i stracili PINIĄDZE to aj waj, pół kraju by podpalili... Pytam się CO zrobiliście dla idei bitcoin, co takiego sobą reprezentujecie, że teraz możecie wymagać? ...no właśnie.

Smutne to, jakieś tam ostatnie złudzenia pryskają bo wychodzi na to, że na miejsce skurwysynów trzymających sznurki 'realnych' walut jest cała rzesza tupiących z niecierpliwością klonów o takiej samej, jak nie lepszej mentalności.

Nazwałem rzeczy po imieniu więc zgodnie z duchem czasu proszę moderację o bana.
Obrazek

Dyskutant
Posty: 157
Rejestracja: 22 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Trzeciak » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 18:32

Notrem pisze:
camel pisze:ludzie co wy piep...rzycie ze on to robił charytatywnie - wpłaćcie sobie na konto 1 mln pln (a w najlepszym okresie obrotów mogło tyle być) i zróbcie krótką lokatę overnight - kilka stówek sie uzbiera za nockę - wtedy kiedy Wy śpicie .. Nie łudźcie się , że ktoś coś charytatywnie robił to nie caritas..
kika stówek w nocke ?

Najwyższa lokata jednodniowa jaką widziałem to taka z rocznym oprocentowaniem na poziomie 8,05% co dziennie daje ~ 0,02% Czyli w jeden dzień pan Bartek mógł zarobić astronomiczną kwotę 200zł i to tylko w przypadku gdyby miał 1mln.
To nawet nie 200zł, bo tyle by było za pełne 24h a tu mamy tylko noc więc 12h lub nawet niecałe, co by dawało max 100zł.

Wróć do „Projekty związane z Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości