Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Orator
Posty: 788
Rejestracja: 9 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poland/Łódź

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: r50zyry5 » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 15:10

marok pisze:Niektórzy to chyba już zapomnieli, albo starają się pokazać, że nie pamiętają, iż faktyczne zagubienie portfela przez Pana Szabata jest bardzo mało prawdopodobne, niezwykle wygodne dla głównego zainteresowanego. Ja, w dalszym ciągu jestem przekonany, że zachowanie kopii, w którymkoliwek momęcie działalności sewisu, na przykład przy początkowym procesie wdrażania systemu byłoby nieuniknione! Nie ma możliwości nie posiadania kopii zapasowej portfela w tym przypadku. Dziwnym trafem udało się przecież odzyskać dokładnie wszystkie pozostałe dane, ależ jakie to odzyskanie jest zastanawiająco wybiórcze.

Myśląc racjonalnie, pozyskanie kwoty, która byłaby w stanie zrekompensować straty poniesione przez użytkowników jest nieprawdopodobne. Największa szanse odzyskania środków w sposób formalny mają osoby, które wpłaciły na konto Bartłomieja pieniądze, kupiły btc, ale nie zdążyły ich wypłacić.
Co ty pier***lisz ?
Dane o ilośc BTC i PLN były i są zapisane w bazie danych, więc nie za bardzo rozumiem o co Tobie zasadniczo chodzi.

Pozdrawiam
r50zyry5
https://bitcurex.com - Polska Giełda Bitcoin
BitMessage: BM-2cTXYRTBw6rptJ2qHqSdQe8tHztRBhYdMA
Moje komentarze na forum

Rozmowny
Posty: 97
Rejestracja: 28 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: ConradC » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 15:13

BTW na forum TORowym ktos masowo sprzedaje bitcoiny... zbieg okolicznosci ?

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 31 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: marok » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 15:14

r50zyry5 pisze: Co ty pier***lisz ?
Dane o ilośc BTC i PLN były i są zapisane w bazie danych, więc nie za bardzo rozumiem o co Tobie zasadniczo chodzi.

Pozdrawiam
r50zyry5
W tej bazie danych, która towarzyszyła portfelowi i innym plikom na serwerze?

Dyskutant
Posty: 156
Rejestracja: 8 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Tanner » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 15:15

Dokladnie, wallet i strona z baza to dwie rózne rzeczy. Strona z bazą na hostingu wirtualnym a uruchomiony klient bitcoin na maszynie wirtualnej.

ConradC, jesli faktycznie ma dom ktory mozna sprzedac na licytacji za 600tys to musialby to byc willa z basenem, w dodatku kupiona za gotowke, bo nieruchomosci ktora trzeba jeszcze splacac przez 25 lat komornik mu nie wezmie ;)
Co do sprzedazy BTC co bylo juz mowione, masz blockexplorer, jak masz chociaz troche rozumu to bedziesz wiedzial co z tym zrobic.
Obrazek

Rozmowny
Posty: 82
Rejestracja: 30 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: maxymili » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 15:16

ConradC pisze:
Tanner pisze:"Na mocy w/w art. oszustwo popełnia osoba, która w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia mieniem poprzez wprowadzenie jej w błąd, wyzyskanie błędu lub wyzyskanie niezdolności osoby do należytego pojmowania przedsiębranego działania."

Więc nie pasuje.

bit, jakby dostal wyrok zwrotu BTC :D

ConradC, a jak policja powie mu: oddaj im, to skąd weźmie? Przeciez nikt nie przejmuje długu zeby zwrócić poszkodowanym jak sie poskarżysz na policji ;D
Dobrowolnie nie sprzeda domu/samochodu, nie będzie wypłacał z pensji zeby nam pokryc straty, co najwyzej bedzie staral sie sprzedac bitomat lub oddawac z prowizji co moze trwac 20 lat. Jednak jak otrzyma wyrok i komornik mu siadzie na majatku i na pensji to nie bedzie juz dobrowolnosci splaty tylko po prostu bedzie przed faktem dokonanym.
Sąd zablokuje główną podejrzewam własność bitomat.pl na rok po czym ta główna wartość będzie nic nie warta i wszyscy stracą wszystko. Taki będzie efekt niepoważnych kroków kilku osób. Ale co ja tam wiem ;)

Dlatego Bartek musi spłacić małych wierzycieli, a z dużymi się dogadać i tyle. Aby uratować bitomat, jedyną wartość, która może pokryć te starty.

Rozmowny
Posty: 97
Rejestracja: 28 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: ConradC » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 15:18

Tanner pisze:Dokladnie, wallet i strona z baza to dwie rózne rzeczy. Strona z bazą na hostingu wirtualnym a uruchomiony klient bitcoin na maszynie wirtualnej.

ConradC, jesli faktycznie ma dom ktory mozna sprzedac na licytacji za 600tys to musialby to byc willa z basenem, w dodatku kupiona za gotowke, bo nieruchomosci ktora trzeba jeszcze splacac przez 25 lat komornik mu nie wezmie ;)
Co do sprzedazy BTC co bylo juz mowione, masz blockexplorer, jak masz chociaz troche rozumy to bedziesz wiedzial co z tym zrobic.
cokolwiek by nie mial co ma jakas wartosc dobrowolnie nie sprzeda zeby nas splacic... natomiast komornik skutecznie odzyska kase z nieruchomosci i ruchomosci Pana Bartka.

Rozmowny
Posty: 59
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: token » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 15:19

POST Został wyedytowany, ponieważ łamał polskie prawo.

Pozdrawiam
r50zyry5

Rozmowny
Posty: 97
Rejestracja: 28 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: ConradC » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 15:26

Ja mysle,ze to tyle byloby w temacie:
LINK USUNIĘTY
Na polskim torowisku gosc sprzedaje mase bitcoinow i mamy juz chyba rozwiazanie problemu.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 31 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: marok » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 15:28

@token Zgadzam się z każdą literką twojej wypowiedzi.

Rozmowny
Posty: 82
Rejestracja: 30 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: maxymili » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 15:28

token pisze:I teraz najważniejsze: wejście na drogę prawną w żaden sposób nie zmniejsza waszych szans na odzyskanie pieniędzy. Może je tylko zwiększyć.
Jeżeli sąd zabezpieczy bitomat.pl to nie tylko zmniejsza to szanse ale wręcz je zamyka na zawsze, chyba, że Pan Bartek ukrywa w piwnicy jakiś skarb i teraz go wykopie i odda. Ale wątpię.
ConradC pisze:Ja mysle,ze to tyle byloby w temacie:
LINK USUNIĘTY
Na polskim torowisku gosc sprzedaje mase bitcoinow i mamy juz chyba rozwiazanie problemu.
Jeżeli nastąpiła kradzież portfela to co innego. Ale przypuszczam, że gdyby portfel został skradziony pieniądze przelano by i sprzedano w Tokio, gdzie taka transakcja przeszła by bez echa. Dzienny obrót 42000 BTC.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 15:31 przez maxymili, łącznie zmieniany 1 raz.

Rozmowny
Posty: 122
Rejestracja: 1 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: batouzo » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 15:29

token pisze:Osoby które domyślały się, że z bitomatem nie jest i nie będzie dobrze nazywałeś głupimi ludźmi (a ich przewidywania urojeniami). Na kogo teraz wyszedłeś? Na mądrzejszego od nich? Widzę też plebsie że nadal nie oddałeś 20 BTC o które się założyłeś: http://blockexplorer.com/address/1DCmDG ... Xk5wn2RySd
Czyżbyś uciekł z forum jak niehonorowy pies? To standardowe zachowanie u plebejów, można było się domyślić.
O co tutaj chodzi? URL jakiś?


Ogólnie dobrze piszesz.

Rozumiem że niektórzy piszą sobie coś amatorsko, np ludzie piszą linuxa, może mieć błąd i skasuje cały dysk czy cokolwiek to nikt normalny nie będzie pozywał twórców hobbystów (ani tych opłacanych przez IBM/Redhat/itd).

Ale to jest kurde KANTOR. I bynajmniej nie pisało tam "jestem amatorskim kantorkiem do zabawy - NICZEGO nie gwarantuję a całe pieniądze mogę sobie skasować bez uprzedzenia".

Dość tego partactwa w bitcoin, mtgox robi niezahashowane hasła albo MD5, bitomat trzyma portfel za 0.5 MILIONA "w /tmp" co dalej?

Nie potrzeba polityków i bankstersów - sami się takim dziadostwem wykończymy.
TNTbit - powstająca POLSKA giełda BitCoin i OpenTransactions ( ot-złoto, ot-srebro, ot-btc, ot-nmc i inne waluty).
Na razie twitterek: TNTbitPL , TNTbit

JID: batouzo@jabber.org (OTR: 5FDE7276..) ; batouzo (e-mail) gmx.com

bit
Dyskutant
Posty: 190
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: bit » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 15:30

token, troche twoj post nawoluje do linczu, jezeli to wszystko ma zostac rozegrane poprzez organa panstwowe, to napewno jakis paragraf i na ciebie (za ten twoj post) sie znajdzie.

druga sprawa, to wy ciagle mowicie ze ktos jest komus winny zlotowki, a prawda jest tak ze jest winny ale bitcoiny !
bo przeciez nie obracalscie zlotowkami na bitomacie ale wirtualnym niczym czyli bitcoinami.

bit
Dyskutant
Posty: 190
Rejestracja: 6 czerwca 2011
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: bit » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 15:32

batouzo pisze:
token pisze:Osoby które domyślały się, że z bitomatem nie jest i nie będzie dobrze nazywałeś głupimi ludźmi (a ich przewidywania urojeniami). Na kogo teraz wyszedłeś? Na mądrzejszego od nich? Widzę też plebsie że nadal nie oddałeś 20 BTC o które się założyłeś: http://blockexplorer.com/address/1DCmDG ... Xk5wn2RySd
Czyżbyś uciekł z forum jak niehonorowy pies? To standardowe zachowanie u plebejów, można było się domyślić.
O co tutaj chodzi? URL jakiś?


Ogólnie dobrze piszesz.

Rozumiem że niektórzy piszą sobie coś amatorsko, np ludzie piszą linuxa, może mieć błąd i skasuje cały dysk czy cokolwiek to nikt normalny nie będzie pozywał twórców hobbystów (ani tych opłacanych przez IBM/Redhat/itd).

Ale to jest kurde KANTOR. I bynajmniej nie pisało tam "jestem amatorskim kantorkiem do zabawy - NICZEGO nie gwarantuję a całe pieniądze mogę sobie skasować bez uprzedzenia".

Dość tego partactwa w bitcoin, mtgox robi niezahashowane hasła albo MD5, bitomat trzyma portfel za 0.5 MILIONA "w /tmp" co dalej?

Nie potrzeba polityków i bankstersów - sami się takim dziadostwem wykończymy.
raczje portfel byl trzymany w /dev/null :mrgreen:

Rozmowny
Posty: 82
Rejestracja: 30 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: maxymili » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 15:34

bit pisze:nie obracalscie zlotowkami na bitomacie ale wirtualnym niczym czyli bitcoinami.
Wirtualnym czymś, i sąd wg mnie to uzna, skoro uznaje miecz w tibi za wartość i jego kradzież za przestępstwo. Wystarczy przedłożyć dowody, że BTC dało się spieniężyć.

Moderator
Posty: 871
Rejestracja: 4 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: phoebe » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 15:35

Było!
acdbddh pisze:Poszukuję kilku osób, które przy pomocy własnej niewielkiej gotówki (BTC lub PLN) potestowałyby nowy serwis, który pozwala wymieniać BTC na PLN i odwrotnie.

Pozdrawiam :)

Pierwszy post. Przy użyciu niewielkiej gotówki
https://bitcoinpolska.herokuapp.com Bitcoin Chat 24/7 spekulacja/dyskusja/flame

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 1 sierpnia 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Radekk » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 15:39

Czytam sobie te Wasze wypociny i napinanie się (miałem 1 BTC), nie wiem czy śmiać się czy płakać nad głupota ludzi.

Osobiście traktowałem (już w czasie przeszłym) ten projekt jako alternatywę dla systemu, coś nowego, więc już z racji tego sprawy z policją itp. są dla mnie całkowicie bezsensowne. Ale przejdźmy do rzeczy. Nie jestem w stanie stwierdzić jednoznacznie czy cała ta awaria to tylko awaria czy tez przekręt. Jedno jest pewne - w momencie kiedy pierwsza osoba zgłosiła to na policję a policjant przyjmujący to zgłoszenie nie oleje sprawy i nada jej tryb urzędowy to cała Wasza kasa przepada. Myślę, że znając nasze narodowe podejście już to się stało. Dlaczego?
W naszym systemie prawnym pierwszą rzeczą będzie zablokowanie wszystkiego co związane z tym interesem, a więc serwery, konto itp. W tym momencie przepada każdy plan ratunkowy (na moje oko logiczny, oczywiście zakładając, że to nie był przekręt tylko awaria, trzeba ludziom wierzyć), nie da się przecież działać na zablokowanej domenie. Osoby takie pewne, że policja odzyska ich kasę, że komornik ściągnie należności, chyba żyją w innym kraju niż ja. Wy nie straciliście żadnych pieniędzy w sensie prawnym, straciliście jakieś wirtualne zapiski, ciągi znaków... Największą szansę na odzyskanie jakiś pieniędzy mają tylko osoby które udokumentują wpłatę na konto, zakup tego towaru. Wszelkiego rodzaju cwaniaki, jak czytam to jest Was tutaj najwięcej, kopacze, spekulanci, nigdy nie odzyskają swoich BTC (pieniędzy nigdy nie mieliście, więc nie piszcie tych pierdółek o iluś tam tysiącach). Można to porównać do kamienia którego podniesiecie z ulicy, jeśli znajdzie się ktoś kto da za niego 100zł to znaczy, że jest tyle wart? Hipotetycznie tak, realnie nie, tak samo jest z BTC.
Gratuluję więc osobom które poszły na policję, w tym momencie straciliście swoje wykopane (zakładam, że nikt nie kupuje więcej niż kilka sztuk BTC) bezwartościowe ciągi znaków. :D

Rozmowny
Posty: 97
Rejestracja: 28 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: ConradC » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 15:50

Radekk pisze:Czytam sobie te Wasze wypociny i napinanie się (miałem 1 BTC), nie wiem czy śmiać się czy płakać nad głupota ludzi.

Osobiście traktowałem (już w czasie przeszłym) ten projekt jako alternatywę dla systemu, coś nowego, więc już z racji tego sprawy z policją itp. są dla mnie całkowicie bezsensowne. Ale przejdźmy do rzeczy. Nie jestem w stanie stwierdzić jednoznacznie czy cała ta awaria to tylko awaria czy tez przekręt. Jedno jest pewne - w momencie kiedy pierwsza osoba zgłosiła to na policję a policjant przyjmujący to zgłoszenie nie oleje sprawy i nada jej tryb urzędowy to cała Wasza kasa przepada. Myślę, że znając nasze narodowe podejście już to się stało. Dlaczego?
W naszym systemie prawnym pierwszą rzeczą będzie zablokowanie wszystkiego co związane z tym interesem, a więc serwery, konto itp. W tym momencie przepada każdy plan ratunkowy (na moje oko logiczny, oczywiście zakładając, że to nie był przekręt tylko awaria, trzeba ludziom wierzyć), nie da się przecież działać na zablokowanej domenie. Osoby takie pewne, że policja odzyska ich kasę, że komornik ściągnie należności, chyba żyją w innym kraju niż ja. Wy nie straciliście żadnych pieniędzy w sensie prawnym, straciliście jakieś wirtualne zapiski, ciągi znaków... Największą szansę na odzyskanie jakiś pieniędzy mają tylko osoby które udokumentują wpłatę na konto, zakup tego towaru. Wszelkiego rodzaju cwaniaki, jak czytam to jest Was tutaj najwięcej, kopacze, spekulanci, nigdy nie odzyskają swoich BTC (pieniędzy nigdy nie mieliście, więc nie piszcie tych pierdółek o iluś tam tysiącach). Można to porównać do kamienia którego podniesiecie z ulicy, jeśli znajdzie się ktoś kto da za niego 100zł to znaczy, że jest tyle wart? Hipotetycznie tak, realnie nie, tak samo jest z BTC.
Gratuluję więc osobom które poszły na policję, w tym momencie straciliście swoje wykopane (zakładam, że nikt nie kupuje więcej niż kilka sztuk BTC) bezwartościowe ciągi znaków. :D
chyba kpisz sobie, wplacilem 2000zł wymienilem je na walute ktorej nie mam, wiec jak to nie starilem pieniedzy ? to sie jeszcze okaze czy policja odzyska kase czy nie. lepsze to niz nic nie robienie i liczenie na laske bitomatu. Gratuluje osobom ktore nie poszly na policje i licza ze bitomat sie sprzeda za 600 tysiecy. a nawet gdy sie sprzeda zgadnij kto pierwszy odzyska kase, ten co poszedl na policje czy ten co nie poszedl na policje ?

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 1 sierpnia 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Radekk » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 15:53

ConradC pisze: chyba kpisz sobie, wplacilem 2000zł wymienilem je na walute ktorej nie mam, wiec jak to nie starilem pieniedzy ? to sie jeszcze okaze czy policja odzyska kase czy nie. lepsze to niz nic nie robienie i liczenie na laske bitomatu. Gratuluje osobom ktore nie poszly na policje i licza ze bitomat sie sprzeda za 600 tysiecy.
Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Jeśli wpłaciłeś kasę i kupiłeś to masz szansę odzyskać pieniądze. Zdobyte BTC w inny sposób niż poprzez zakup via konto bankowe tego pana (np. kopanie, transakcje pomiędzy kantorami, przelew od kogoś) są nie do odzyskania. Musicie to przyjąć do wiadomości.
a nawet gdy sie sprzeda zgadnij kto pierwszy odzyska kase, ten co poszedl na policje czy ten co nie poszedl na policje ?
To nie ma żadnego znaczenia. Wy nie zakładacie spraw zgłaszając to na policję, liczycie, że policja powiadomi prokuraturę i ta się tym zainteresuje. Wtedy w interesie prokuratora jest zebrać jak największą liczbę pokrzywdzonych (większa skala i ranga sprawy - awans itp.).Kolejność zawiadamiania nie ma nic do rzeczy. Dopiero jeśli nie zainteresuje się tym policja/prokurator to jest miejsce na pozwy cywilne i tutaj oczywiście decyduje już kolejność - kto pierwszy wysądzi, jeśli wysądzi, ten odzyska coś...
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 15:59 przez Radekk, łącznie zmieniany 1 raz.

Rozmowny
Posty: 121
Rejestracja: 8 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Jason » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 15:55

ConradC pisze:
Radekk pisze:Czytam sobie te Wasze wypociny i napinanie się (miałem 1 BTC), nie wiem czy śmiać się czy płakać nad głupota ludzi.

Osobiście traktowałem (już w czasie przeszłym) ten projekt jako alternatywę dla systemu, coś nowego, więc już z racji tego sprawy z policją itp. są dla mnie całkowicie bezsensowne. Ale przejdźmy do rzeczy. Nie jestem w stanie stwierdzić jednoznacznie czy cała ta awaria to tylko awaria czy tez przekręt. Jedno jest pewne - w momencie kiedy pierwsza osoba zgłosiła to na policję a policjant przyjmujący to zgłoszenie nie oleje sprawy i nada jej tryb urzędowy to cała Wasza kasa przepada. Myślę, że znając nasze narodowe podejście już to się stało. Dlaczego?
W naszym systemie prawnym pierwszą rzeczą będzie zablokowanie wszystkiego co związane z tym interesem, a więc serwery, konto itp. W tym momencie przepada każdy plan ratunkowy (na moje oko logiczny, oczywiście zakładając, że to nie był przekręt tylko awaria, trzeba ludziom wierzyć), nie da się przecież działać na zablokowanej domenie. Osoby takie pewne, że policja odzyska ich kasę, że komornik ściągnie należności, chyba żyją w innym kraju niż ja. Wy nie straciliście żadnych pieniędzy w sensie prawnym, straciliście jakieś wirtualne zapiski, ciągi znaków... Największą szansę na odzyskanie jakiś pieniędzy mają tylko osoby które udokumentują wpłatę na konto, zakup tego towaru. Wszelkiego rodzaju cwaniaki, jak czytam to jest Was tutaj najwięcej, kopacze, spekulanci, nigdy nie odzyskają swoich BTC (pieniędzy nigdy nie mieliście, więc nie piszcie tych pierdółek o iluś tam tysiącach). Można to porównać do kamienia którego podniesiecie z ulicy, jeśli znajdzie się ktoś kto da za niego 100zł to znaczy, że jest tyle wart? Hipotetycznie tak, realnie nie, tak samo jest z BTC.
Gratuluję więc osobom które poszły na policję, w tym momencie straciliście swoje wykopane (zakładam, że nikt nie kupuje więcej niż kilka sztuk BTC) bezwartościowe ciągi znaków. :D
chyba kpisz sobie, wplacilem 2000zł wymienilem je na walute ktorej nie mam, wiec jak to nie starilem pieniedzy ? to sie jeszcze okaze czy policja odzyska kase czy nie. lepsze to niz nic nie robienie i liczenie na laske bitomatu. Gratuluje osobom ktore nie poszly na policje i licza ze bitomat sie sprzeda za 600 tysiecy. a nawet gdy sie sprzeda zgadnij kto pierwszy odzyska kase, ten co poszedl na policje czy ten co nie poszedl na policje ?
Oczywiście ze ten co nie poszedł na policje otrzyma kase wcześniej.
Twoja kasa bedzie zamrożona do konca procesu czyli przy dobrych wiatrach 5-6lat.
Ja tak mysle ze ok 2018-2020 bedziesz mial swoja kase.
Zawsze mile widziany bitcencik:)
1Pcg8HMRFM7iTHaSPozW3fxD9Y2J8D91bY

Gaduła
Posty: 327
Rejestracja: 20 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Kantor BTC / PLN -- Potrzebni testerzy bitomat.pl

Postautor: Notrem » poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 15:56

cała kasa będzie prawdopodobnie zamrożona. Zapewne 90% tych co poszli na policje miało na bitomacie max 10BTC.
Obrazek
Jestem studentem: 1BX61uvuP59bAHz9tf88kFP9XJHxL4Ev42

Internetowe Radio Bitcoin - Status: Nadajemy!(http://www.radiobitcoin.pl)
Stan dotacji dla radia: 4.18 BTC

Wróć do „Projekty związane z Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości