Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Privacy]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 13 lipca 2015, 18:37

ciekawe jaką ustawią ilosc na Masternoda.
Na Dashu to tylko 1000 coinów ale są warte kilkanascie tysięcy, a na Nav zeby było tyle warte to by musiało być z nie wiem na oko 1,5 miliona monet. A ile jest portfeli co by mialo tyle zresztą to niemożliwe nawet bo Masternodów musi być dużo żeby to miało sens a nie kilka, do tego 250 000 nav to nie ma az tak duzo osób a 1000 Dashy ma bardzo wiele osob.
Nie znam sie na masternodach ale żeby w miare każdy mógł postawić to powinno być od 100 000 do hm 200 000 Nav.
Więcej to chyba przesada mi sie wydaje.
Daj znac jakby było coś orientacyjnie juz mniej więcej uzgodnione jaka ilosc. Ciekawe ile osob bedzie probowało dokupić żeby sie załapać na postawienie Masternoda.

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: chemal » poniedziałek, 13 lipca 2015, 23:21

Rumcajs pisze:ciekawe jaką ustawią ilosc na Masternoda.
Miedzy innymi to bedzie przedmiotem jednego z pierwszych glosowan

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » wtorek, 14 lipca 2015, 00:04

no wiem ale mogliby juz uruchomic to na forum a nie na slaku.
jak narazie to ma byc "soon" forum, web wallet, i na forum nav cooperating system. jak narazie to cooperating system jest tylko na slaku a strony www z forum i systemem nav coop nie widac. co komu po glosowaniu nad czyms gdy nie ma jeszcze podstawowych rzeczy.

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: chemal » wtorek, 14 lipca 2015, 11:00

Rumcajs pisze:no wiem ale mogliby juz uruchomic to na forum a nie na slaku.
jak narazie to ma byc "soon" forum, web wallet, i na forum nav cooperating system. jak narazie to cooperating system jest tylko na slaku a strony www z forum i systemem nav coop nie widac. co komu po glosowaniu nad czyms gdy nie ma jeszcze podstawowych rzeczy.
Nie rozumiem Cie Rumcajs.Jak wol pisze ze ww.przez Ciebie rzeczy beda w tym tygodniu.
Caly Cooperative system jest po to aby glos mieli inwestorzy a nie cala masa fuderow,ktorzy tylko dra jape za przeproszeniem.
Co jest wg Ciebie podstawowa rzecza?
Jest roznica miedzy podstawowymi sprawami a priorytetowymi sprawami.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » wtorek, 14 lipca 2015, 16:40

Ale ja to wiem że MAJĄ BYĆ. Ale ich NIE MA jeszcze. Wiec po co myślec o czyms do przodu jak nie ma nawet własnej strony www, jak ją zobacze wraz z 3 grupami z Cooperative systemu to uwierze i wtedy bede sie zastanawiał czy dołączać i nad czym głosować. Po prostu w tym momencie wydaje mi sie to przedwczesne, skoro ma wyjsc jak twierdzisz w tym tygodniu i strona www z forum i grupami do głosowania to po co teraz probowac glosowac nad czyms bez tego zamiast poczekac te kilka dni i normalnie głosowac na forum jesli sie ma odpowiednia ilosc nav ofc.
Z terminami im cienko idzie, poza redesidzem to jedynie Mooltipoola zrobili do tej pory, a takie podzielenie ludzi na 3 grupy to ja w 5 minut bym potrafił wymyśleć, jak bedzie strona www wraz z forum i ludzie sie zaczna rejestrowac w odpowiednich grupach to wtedy dopiero bedzie początek i głosowanie nad jak to nazwałeś priorytetami. Bo dla mnie taka strona z tym forum i grupami to jest jednoczesnie i podstwą bo to nic wielkiego i trudnego nie jest zrobic strone z forum i zalozyc grupy uzytkowników a jednocześnie priorytetem bo bez tej podstawy to cieżko ruszać z resztą rzeczy nie mając nawet forum własnego.
A co do anona to jak ktos napisał na bitcointalku to scentralizowany anon to zaden anon, i ktos tez napisal ze ten miesiąc rostrzygnie co dalej z nav, bo sporo rzeczy jest naobiecywanych na czerwiec/lipiec w tym nawet decenralizacja anona a dopiero zrobiono hmmm w cudzysłowiu bo mowisz ze bedzie w tym tygodniu ale nie ma wiec trudno okreslic ze zrobiono cos czego nie ma powiedzmy tą strone www wraz z forum i grupami. A jest 14 lipca a gdzie czas na trudniejsze rzeczy od zwyklej stronki www z forum ?
W lipcu miala byc tez decentralizacja anona, web wallet (podobno juz jest praktycznie gotowy) mial byc mobile wallet ale o tym jakos nie mowią wiec pewnie nie jest gotowy, do tego masternody. Jeszcze bym zrozumial glosowanie nad iloscią nav na masternoda bez forum gdyby ktos pracował nad masternodami i bylyby praktycznie gotowe poza ustaleniem ile coinów na masternoda, ale jakos nie widzialem zeby ktos z dev teamu pisal ze masternody sa prawie gotowe, jedynie jak mowiles strug pisal ze next week bedzie stronka wraz z forum.
Sory ze sie rozpisalem tak ale od miesiecy tylko obietnice a dzis cena mniejsza o 1/3 niz kupilem ostatnią paczke nav po 1500s a dzis po 1000s. Jak nie zorbia wiekszosc tych projektow to sie ludzie wkurzą zwlaszcza gdy podano road mape z datami a jak narazie to cos słabo idzie a juz polowa lipca. Nie wierze ze jak do tej pory zrobili tak malo to sie do konca lipca wyrobią z trudniejszymi rzeczami nawet jesli dev'owie rozdzielili zadania z road mapy. A te rzeczy jak media , promo marketing to nawet nie powinny być na road mapie wg mnie bo to oczywista oczywistosc ktora stale powinna się odbywać a nie jednorazowo zeby odchaczyć fajke na road mapie ze marketing "done".
Sory nie chcialem zabrzmieć jak fuder ale wszystko sie wyjasni w ciagu 2 tygodni. Jak ludzie nie dostaną chociaz połowy rzeczy z road mapy ktorej daty koncza sie w lipcu to zrzucą wiekszosc navów do klopa.

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: chemal » piątek, 17 lipca 2015, 22:03

Poddaje sie.
Nie umiem sensowbie wszystkiego Ci wyjasnic.
Wlasciwie o czym jest ta rozmowa ?
Czesc informacji o ktorych piszesz jest kompletnie nieprawdziwa.
Polecam sledzic watek i samemu wypracowac swoje zdanie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » sobota, 18 lipca 2015, 09:15

śledze wątek na bitcointalku i te informacje są prawdziwe.
jeśli coś jest nieprawdziwe to wymień co, jak narazie jest sobota i od tygodnia czekamy na majaca byc w tym tygodniu strona www + forum + web wallet więc moje obawy co do termninów są uzasadnione, no mają jeszcze 2 dniu dziś i jutro żeby być w terminie i to uruchomic. Jak nie bedzie to zobaczymy 700-800s bo juz jestesmy na 1000s.

Zeby nie być gołosłowny link do posta z 10 (!) lipca (piątek) gdzie oficjalnie ogłoszono ze "next week" że będzie:
- web wallet
- www + dedicated forum

https://bitcointalk.org/index.php?topic=679791.15460

Jak dla mnie to od 10 lipca gdy mamy juz 18 lipca to zapowiadany tydzień minął. No ale może znowu to nieprawda i tydzień ma inną ilosć dni niż 7 ;)
A jeśli uznać to że nie za tydzień tylko "w przyszłym tygodniu" to post był z piątku więc liczac następny tydzień to jest od poniedziałku 13 lipca do jutra czyli do niedzieli 19 lipca, dlatego na początku pisałem że mają czas do jutra.

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: chemal » sobota, 18 lipca 2015, 12:22

Czytasz tylko wybrane posty gdzie widzisz daty ,a reszte omijasz?wiadomo czym bylo spowodowane opoznienie web walleta->polecam zajrzec do watku i przeczytac go po kolei,jesli chce sie wypowiadac o tych sprawach.
Koniec spamowania, bo ta dyskusja jest o niczym.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » sobota, 18 lipca 2015, 18:47

to bez spamowania już cena 800 satoshi tak jak pisałem.

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: chemal » niedziela, 19 lipca 2015, 14:07

No i moze i spadnie jeszcze do 500 jak wszystkie trolle leszcze i reszta ciagle narzekajacego towarzystwa wysprzeda.Prawde nowiac to bylalby najlepsza opcja.
A na jesieni spokojnie >3000satoshi

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » niedziela, 19 lipca 2015, 20:39

Nie bede nikogo przepraszał za spam bo wątek jest właściwy bo o Nav.
Wkleje tylko fragment dzisiejszego "update" z bitcointalkorga:

"Regarding Web Wallet we decided to integrate BIP32 to guarantee the best safety for all it's users.
Becouse of this we needed some more time to finish & test it so we're planning to deliver Web Wallet next week.
Sorry for delay on this, but we believe that it's much better to wait a bit more and have a safe tool, rather than releasing something potentially dangerous for it's users."

Podsumowując z obiecanej strony www + forum + web walleta to web wallet jest przelozony na "next week".
Dopiero wrocilem do domu i ledwie kompa odpalilem ale juz sie potwierdzają moje obawy o opoznienia, nie twierdze ze kwestie bezpieczenstwa web walleta nie maja znaczenia ale juz od 3 tygodni dev team pisal ze "prawie gotowy, 95%" więc sory dzis sie okazalo ze jednak nie prawie gotowy i nie mowcie mi ze nie czytam całosci tylko wybrane posty. Po co mam czytac komenty zwyklych ludzi czytam te oficjalne i juz web wallet wypadl z road mapy na "next week" kolejny wiec nie mow mi chemal ze podaje zle info, ok jak ktos zrzuci sobie po tym poscie troche Nav bo nie dostal calosci obiecanego update co miala byc to sobie odkup po niskiej cenie i sie ciesz.
Ja jednak bede uwazal ze znow jest opoznienie w podstawowych projektach podanych w road mapie z konkretnymi datami. Ciekawe czy cena spadnie teraz po wejsciu www + forum bez web walleta czy na chwile wzrosnie, pisze post ale jeszcze nie patrzylem na cene nav na bittrexie ale sam jestem ciekawy reakcji community na przesuniecie web walleta. Zaraz zobacze cene. Mam nadzieje ze nie ujrze 500 s :) No offence ale jak nie jestes w dev teame to po co bronisz tak tego coina gdy ciagle miesiacami cos obiecuja ale zeby dostac co obiecali to juz problem.

Edit: nawet strony www nie ma, po wejsciu na linka navcointalkorg od razu przesyła do forum, nawet strony nie zrobili a miala byc strona + forum :))
A co do sprzedawania moich Nav to po tym "update" to ktos sprzedawał po 792s więc jak chcesz kupować Navy tanio to po prostu wystaw swojego bida czy bid'y to ktos zrzuci pewnie znowu, o ile tego jeszcze nie zrobiles skoro chcesz dokupowac.
Rzadko sie zdarza zeby po update cena coina spadła, chyba za bardzo nie powaliło na kolana to forum do tego ma byc modyfikowane bo to wersja wczesna jak pisało :)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 20 lipca 2015, 11:30 przez Rumcajs, łącznie zmieniany 1 raz.

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: chemal » poniedziałek, 20 lipca 2015, 01:52

Moze inaczej.
Chetnie odkupie Twoje Nav,cena do negocjacji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » czwartek, 24 grudnia 2015, 21:29

Jak tam Nav trzyma to ktos jeszcze ?
Chciałem przedwczoraj dokupić troche bo spadl juz do 350s i od dawna stoi nisko ale zanim mi doszlo moje kawałek btc to wczoraj dali jakies niewielkie infa o zmianach w road mapie, dali whitepaper drugi dotyczacy samej decentalizacji anona, i że przyjeli 2 ludzi do dev teamu, niestety tylko 1 ktory cos "robi" bo druga jest babka od buisnes strategy no ale cena wzrosla do okolo 600s no i moj biedny bid wisi i czeka na zrzut. Zazwyczaj w nocy zrzucają żeby w dzien nie bylo widac zrzutow bo boty wyskubią kupowaniem drobych monet z asków. Moze wejdzie chociaż mały ruch jest, ostatnio było nawet zagrożenie delistingiem na bitrexie bo ani nikt nie kupowal ani nikt nie sprzedawal.
mi zostaly tylko navy, mwc i troche dashy, dawno nie handlowalem nic bo mi nie szlo i tak.
A swoją drogą jak czytam ostatnie posty to od lipca do juz koniec grudnia nadal nie zrobili web walleta a w lipcu mial byc w "next weeK" :)

chemal nadal masz te navy jeszcze czy juz sie poddales po pol roku ?
z ciekawosci pytam, nie zebym swoje chcial sprzedawac, nie po to chcialem dokupic troche teraz poki byl tani, niestety o 1 dzien sie spoznilem dzien wczesniej spokojnie sprzedawali po 350-400s no a dzis juz 600s wiec czekam na mojego bida, podkleilem sie do czyjegos na cenie 500s moze cos wyjdzie w nocy bo jakos wielkiej eufori nie widze po tym info ktore w sumie bylo infem a nie updatem bo nic nie wnioslo nowego.

Weteran
Posty: 3966
Rejestracja: 15 lutego 2014
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Chancellor » czwartek, 24 grudnia 2015, 21:45

Nie bój nic, kupisz po 500 i spadnie do 300.

Gaduła
Posty: 385
Rejestracja: 20 stycznia 2014
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Lordzik92 » piątek, 25 grudnia 2015, 13:03

Patrząc na richliste coraz więcej ludzi siedzi z ponad 0,5 mln. NAVów, więc ktoś to jednak skupuje... Raczej na jakieś wzrosty w ciągu następnych tygodni nie ma co liczyć, może za pół roku...
Ja trzymam bo nie zdążyłem wysiaść. I tak już od półtora roku...
Co do projektu te wymyślne korpo nazwy navteamu nie zwiększają mojego zaufania, bo ciężko zweryfikować realne efekty ich pracy, bo wszystko idzie dość mozolnie. Jak można mówić o jakimś napływie nowych inwestorów (których ten Biznes Strateg ma pozyskać) jak cały projekt to tylko ambitny roadmap z niespełnionymi terminami obietnic.
A te wcześniejsze akcje z serwerem (problemy i support tak jakby postawili na darmowym...) + męczenie się kilka tygodni żeby zrobić stronkę i forum na wordpresie, gdzie stworzyli wszystko że tak powiem na od****dol (bo laikowi bez doświadczenia zajęłoby to max kilka dni) , bo kto kiedyś bawił się w WP wie że chłopaki się nie wysilili, stawia duży znak zapytania jak oni chcą dokonać decentralizacji. Mam jedynie nadzieje że programista jest zdolny, tylko jak to oni ma problem z oprawą wizualną.

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: chemal » piątek, 25 grudnia 2015, 23:26

Owszem trzymam i na dołkach staram sie jeszcze co nie co dokupic.

Nie pisze juz tutaj, ze mam zaufanie do Dev Teamu i z ciekawoscia przygladam sie obiecujacym projektom, bo zawsze slysze ze jestem oderwany od rzeczywisci. Byc moze tak to wyglada, ale tak jak mowie ja tam swoje wiem.

Ps. O nie Rumcajs nie dokupuj czasem , bo spadnie juz do zera;p

haha oczywiscie zart:)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » niedziela, 27 grudnia 2015, 19:33

hehe no moze ja zabijam cene Nava bo za duzo kupilem i nie chce rosncac :)
No ja tez czasem dokupilem liczac na wzrosty i to po sporo wiecej niz teraz chodzi ale ostatnie spadki ceny byly troche rozczarowujace, ale z kolei jak cena spadla to mnie zachecilo do kupienia znow troche, niestety od 4 dni nie moge kupic troche nav'ow, praktycznie nie ma ruchu, nikt nie sprzedaje ani nikt nie kupuje, roznica miedzy bidami a askami nieraz siegala 200s do tego i na bidach i na askach same drobne praktycznie nie da sie kupic wiekszej ilosci ani sprzedac wiekszej ilosci bo zaraz byloby 200s jakby ktos chcial wiecej sprzedac, to chyba przez swieta wczesniej byl jakis wiekszy ruch jednak.
Narazie jestem sporo na minusie jak kupowalem po 1500s-2000s jak dlugo na tym poziomie kurs sie trzymal, teraz mimo paru newsow od dawna znow okolice 300-500s sie pojawily.
akurat mialem kawalek btc zeby kupic a tu sie nie da bo brak ruchu, vol na poziomach od 0 do 0,3 btc i to jakies drobne robione przez boty.
taki brak ruchu ze mimo ze dalem bida na 500s to nikt nie sprzedaje, ale z kolei tez nikt nie kupuje tych drobnnych z askow niewiele wyzszych niz 500s. jutro poniedzialek moze sie cos ruszy.
zastanawialem sie czy nie kupic ltc nawet ale akurat btc spadl i ltc wzroslo bo sie utrzymalo wiec bezsensu wymieniac na ltc przegapilem moment gdy btc byl po 450$ a ltc za 0,0078.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » wtorek, 29 grudnia 2015, 15:16

Dokupilem, udalo sie ale trwalo to kilka dni, nikt za bardzo nie chcial zrzucac mimo ze dalem cene wyzsza niz inne bidy (500s.)
To w sumie dobry znak chyba. A na askach sa drobne kwoty i wystaczy moment żeby z powrotem być powyżej 1k satoshi.
Teraz czekam na wzrosty już nie mam więcej btc.
A ten Rasbery PI staking unit to wygląda świetnie. Tylko że wycztytałem na forum że nie wiadomo w końcu czy to ma być Masternodem czy tylko walletem małoprądożernym. Pakage też chyba nie był pewien odnośnie tego czy to ma być masternodem czy nie, troche dziwne jak jeden z Devów od programowania co pracował nad decentalizacją nie wie na temat masternodów czy są usunięte z road mapy i czy ten rasbery bedzie masternodem. Troche mnie to zaniepokoiło w sumie. Myślałem właściwie że masternody mają służyć właśnie do decentralizacji tego anona więc dziwne byłoby jakby sprzedawali Rasbery do stakowania tylko, stakować to każdy może sobie swoim walletem przecież.
Z drugiej strony Pakage ma na oficjalnym adresie do donatowania go aż 2 350 000 Nav co mnie bardzo pociesza bo inni z grupy Dev'a ich adresó nie widac w top 30 nawet, więc jak ktoś kto pracuje nad swoim coinem i wierzy w niego nie trzyma Nav? No chyba że ma inny adres do trzymania a osobny do przyjmowania donate, tak też może być no ale jednak pewien niesmak pozostaje jak nie widac walletów ludzi z grupy Dev'a na Rich Liscie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Rumcajs » niedziela, 3 stycznia 2016, 20:53

Lordzik92 pisze:Patrząc na richliste coraz więcej ludzi siedzi z ponad 0,5 mln. NAVów, więc ktoś to jednak skupuje... Raczej na jakieś wzrosty w ciągu następnych tygodni nie ma co liczyć, może za pół roku...
Ja trzymam bo nie zdążyłem wysiaść. I tak już od półtora roku...
Co do projektu te wymyślne korpo nazwy navteamu nie zwiększają mojego zaufania, bo ciężko zweryfikować realne efekty ich pracy, bo wszystko idzie dość mozolnie. Jak można mówić o jakimś napływie nowych inwestorów (których ten Biznes Strateg ma pozyskać) jak cały projekt to tylko ambitny roadmap z niespełnionymi terminami obietnic.
A te wcześniejsze akcje z serwerem (problemy i support tak jakby postawili na darmowym...) + męczenie się kilka tygodni żeby zrobić stronkę i forum na wordpresie, gdzie stworzyli wszystko że tak powiem na od****dol (bo laikowi bez doświadczenia zajęłoby to max kilka dni) , bo kto kiedyś bawił się w WP wie że chłopaki się nie wysilili, stawia duży znak zapytania jak oni chcą dokonać decentralizacji. Mam jedynie nadzieje że programista jest zdolny, tylko jak to oni ma problem z oprawą wizualną.

Tak, sporo osob całkiem ma NAV w portfelach, TOP 90 walletów ma ponad 100k Nav, dalsze top 91-100 mają od 70-100k NAV. Top 30 ma ponad 500k Nav, Top 13 ma ponad 1 mln Nav (ale w tym 3 to giełdy pewnie).
Zakładając, że nikt nie porozdzielał na osobne adresy swoich Nav to sporo osob je trzyma i czeka mimo, że to wszystko tak wolno idzie. A za obecną cene nawet 400s+ łatwo kupić te 100k Nav i być w Rich list top 100, choćby nawet jako dywersyfikacje porfeli. Chociaz jak sam sie przekonałem mało jest już chętnych do zrzucania za taką cene większej ilości Nav i sam miałem problem żeby kupić przez kilka dni zbierałem, zwłaszcza teraz jak doszły 2 osoby do Dev Team w tym kolejny od kodowania więc jest już ich 6 osób w tym 4 zajmujących sie rozwojem Nava i 1 od PR i 1 biznes strategy. Ale te 2 ostatnie nowe osoby nie są jeszcze dodane w OP na wątku o Nav jednak zostały oficjalnie przedstawione. 1 Dev to sie nie roztroi i nie jest w stanie zrobić wszystkiego, zwlaszcza jak ten Dev o ile dobrze pamietam pisał że ma rodzine i dzieci (i chyba psa???) i jakaś dzienną prace i nieraz sie upominał o donate a wszystko mu szło miesiacami, w koncu nawet forum coina i strone musialy zrobic inne osoby bo sam nie nadazal pilnowac wszystkiego.
Teraz coiny juz robią całe zespoły ludzi a nie pojedynczy Dev, tak jak kiedyś z grami komputerowymi w zamierzchłych czasach 1 osoba robiła gre i sie grało, jak weszły grafiki 3D i inne bajery to teraz nad 1 grą pracują zespoły kilkudziesięcioosobowe nieraz kilka lat. W crypto i nawet altach ta tendencja też już staje sie widoczna pomału. Pojedynczy Dev nawet uzdolniony nie wygra z grupami z podziałem zadań i co realizują każdy projekt szybko a nie rok czasu 1 rzecz.
Więc chociaz mały volumen to wydaje mi sie że jak jest taka struktura rich listy to nie jest źle i znaczy, że każdy teraz czeka na wzrosty, nawet jeśli to tak jak piszesz będzie pół roku. Nawet ostatnio z raz czy dwa a moze wiecej bo nie zaglądam codziennie na bittrexie o mało nie wypadł bo nie było obrotów i jakoś nikt nie żucił się sprzedawać w panice jak to na innych altach w podobnej sytuacji bywało. Zaraz ktos zrobił jakies obroty i czekało się dalej. Zawsze znajdzie sie ktoś niecierpliwy i wyjdzie, zwłaszcza jeśli wszedł dopiero co jak cena była nisko jak było ostatnimi czasy to spokojnie mogl wyjsc bez straty. Ale wg mnie teraz jest za późno żeby wychodzić, teraz zostało już tylko czekać na wzrost, zwłaszcza jeśli ktoś kupował jak ja wiekszosc gdy był boon na alty i kazdy był drogi lub pozniej jak po wejsciu zwykłego anona cena wzrosła z niskiego poziomu w pewnym momencie nawet do 4500s i wiele osob wtedy po drodze kupowało licząc że to już "to" i że lecimy na marsa.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 23
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Navajo Coin [NAV] - Unbreakable Code [PoS/Anonymity/Priv

Postautor: Morfeus » wtorek, 26 stycznia 2016, 16:27

Nie wiedziałem że NAV ma swoje Polskie Forum. Miło mi to słyszeń. Swoją drogą ten cały Rapsbery PI to już jest w sprzedaży? Myślę że razem z wzrostami BTC aktualnie inne alty idą w górę. Dzisiaj np DOGE, ETH ale pewnie nie długo skoczy LTC i inne alty również NAV myślę że przejdzie dużo wyżej. Myślę że w najbliższym czasie NAV poleci dużo wyżej niż ostatnie szczyty na 4500 sat. No i przy 4500 sat wcale nie zalecam wysiadania bo to dopiero będzie początek. Jak wykonają dobrą robotę to może nawet obrotami przebić największe alty.

Wróć do „Scrypt”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość