bitorado.com - nowa polska giełda BTC,LTC,DOGE,FTC

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 21
Rejestracja: 10 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: bitorado.com - nowa polska giełda BTC,LTC,DOGE,FTC

Postautor: bitorado-sysadm » czwartek, 20 marca 2014, 14:40

Witam,
Żeby nie obiecywac za duzo a pozniej sie pokretnie tlumaczyc raz dziennie gwarantujemy przelew, w praktyce przelewy wysylamy kilka razy dziennie, rano, w poludnie i wieczorem,
Dodakowe informacje (poza zleceniem wyplaty), to informacje z systemu ksiegowego, chcielismy zeby caly proces byl jak najbardziej przejrzysty, stad pokazujemy detale. Osobiście wole żeby ktoś coś znalazł,i nam o tym powiedzial niż zamiatać pod dywan.

fsm
Rozmowny
Posty: 100
Rejestracja: 25 grudnia 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: bitorado.com - nowa polska giełda BTC,LTC,DOGE,FTC

Postautor: fsm » czwartek, 27 marca 2014, 09:39

zrobiłem trochę transakcji i całkiem nieźle wygląda,
ale mam jedną uwagę co do wykresu na pierwszej stronie , ten "dymek" chowa się za ekran przy prawej krawędzie
na monitorze 19 calowym

jakieś dalsze plany rozwoju ?
widzę, że jako pierwsi z sensownych giełd wprowadziliście PLNC, a jakoś się tym nie chwalicie ?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 21
Rejestracja: 10 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: bitorado.com - nowa polska giełda BTC,LTC,DOGE,FTC

Postautor: bitorado-sysadm » czwartek, 27 marca 2014, 13:30

Dzięki za uwagi i dobre słowo, działamy cały czas sluchajac opinii uzytkownikow a
co do planów rozwoju, sądze że z czasem przekonamy część niezdecydowanych.
Zmiana wyświetlanie dymka nie powinna być problemem. Co do PLNC, temat jest dosyć
dobrze przygotowany wiec zdecydowaliśmy się uruchomić ten rynek.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: bitorado.com - nowa polska giełda BTC,LTC,DOGE,FTC

Postautor: karol1666 » czwartek, 27 marca 2014, 16:30

U mnie pokazuje się dobrze wykres, więc może coś masz z przeglądarką. Cena spadła czas się udać na zakupy, przez wszystkie
giełdy :)

Ktoś wie co się dzieje z ceną Bitcoina ? coś się specjalnego dzisiaj stało ?

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 7 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: bitorado.com - nowa polska giełda BTC,LTC,DOGE,FTC

Postautor: pierwszy » piątek, 28 marca 2014, 10:49

I nie mozna sie zalogowac, haslo dobre, a pokazuje ze zle dane logowania.

Mail z resetem hasla tez idzie juz od ponad godziny.

Zadnej informacji na stronie wiec co sie dzieje??

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 21
Rejestracja: 10 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: bitorado.com - nowa polska giełda BTC,LTC,DOGE,FTC

Postautor: bitorado-sysadm » piątek, 28 marca 2014, 12:20

Witam,
Kolega sprawdził weryfikacje i wszystko działa, proszę postąpić zgodnie z tym co pisałem na PW, ew. prośba o kontakt na mail / telefon jeśli potrzebna będzie dodatkowa pomoc.
pozdrawiam

Rozmowny
Posty: 116
Rejestracja: 20 listopada 2013
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: bitorado.com - nowa polska giełda BTC,LTC,DOGE,FTC

Postautor: btcdrive » niedziela, 30 marca 2014, 19:35

1.Maile dochodzą jak chcą, ponadto częśc z nich ma błędy w kodzie przez co wyglądają jak wyciągnięte psu z pyska po godzinnej zabawie.
2.Giełda dumnie nazywa się najlepszą ( było jakieś głosowanie?) i wspomina coś o szybkich wpłatach- numer konta w PKO BP jako jedyna możliwa opcję zasilenia - rakieta poprostu :lol:
3.Spróbujcie użyc odpowiednio długiego i bezpiecznego hasła :lol:
4.Jeżeli silnik ma tak samo wiele niedoróbek jak frontend, wróżę szybki i klasyczny koniec. W programowaniu, istnieje coś takiego jak "kultura techniczna" - tutaj jej brak.
Jeżeli dev posiada już dowód osobisty, to niech go pokaże, obstawiam jednak, że ze zdjęciem posiada jedynie legitymację szkolną.

Najlepsza giełda... :ugeek:
Ostatnio zmieniony niedziela, 30 marca 2014, 20:53 przez btcdrive, łącznie zmieniany 5 razy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 41
Rejestracja: 7 lipca 2011
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: bitorado.com - nowa polska giełda BTC,LTC,DOGE,FTC

Postautor: Camis » niedziela, 30 marca 2014, 20:34

Nie mozna ustawic hasla 24 znaki... A nawet nie ma info przy rejestracji ile moze miec maksymalnie znakow.

Po zarejestrowaniu sie na haslo 12 znakowe, poszlo, ale zalogowac sie tym haslem juz nie moge. Wywala ze podalem zle haslo, ciekawe jak moglem sie pomylic jak uzywam lastpass.

Dalem przypomnij haslo, na maila czekam juz 20 minut i nadal go nie widze.

Dobra po przejrzeniu jak to dziala od razu rezygnuje. Kod tworzyl chyba jakis gimbus w przerwie po szkole.
Zrzutka na piwo, z góry Dziękuje: 1Camis1p6aWkUrNCwPGxQzkNJoVfiHVVXc

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 21
Rejestracja: 10 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: bitorado.com - nowa polska giełda BTC,LTC,DOGE,FTC

Postautor: bitorado-sysadm » poniedziałek, 31 marca 2014, 10:00

Dziękujemy za tak fantastyczne i głebokie uwagi, szczególnie co do gimbusów, to świadczy o poziomie piszącego najlepiej, dodam że mamy kilkuset użytkowników którym jednak udało się zarejestrować, wpłacić pieniądze, dokonać transakcji oraz otrzymać przelew na konto. Co do hasła obecne 20 znakowe pozwala na całkiem sporo kombinacji, a i tak jak widać ktoś miał problem żeby je wpisać.
Co do reszty wypowiedzi to nawet nie jest czarny PR, tylko kolekcja inwektyw bez pokrycia, mogę was Panowie jedynie przeprosić i zachęcić do korzystania z porządnych giełd :)

Rozmowny
Posty: 116
Rejestracja: 20 listopada 2013
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: bitorado.com - nowa polska giełda BTC,LTC,DOGE,FTC

Postautor: btcdrive » poniedziałek, 31 marca 2014, 15:53

To ja poproszę o odniesienie się do merytorycznych uwag:
1.Kiedy i w jaki sposób słowa w <title> "szybkie wpłaty i wypłaty" nabiorą mocy sprawczej i przestaną być sloganem bez pokrycia?
2.Kiedy maile będą dochodzić bez opóźnień i nie będą miały formy:
Key:
xxxxxxxxxx
[M:MAIL_UAD_KEY_CONTENT_2]

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 41
Rejestracja: 7 lipca 2011
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: bitorado.com - nowa polska giełda BTC,LTC,DOGE,FTC

Postautor: Camis » poniedziałek, 31 marca 2014, 20:47

bitorado-sysadm pisze:Dziękujemy za tak fantastyczne i głebokie uwagi, szczególnie co do gimbusów, to świadczy o poziomie piszącego najlepiej, dodam że mamy kilkuset użytkowników którym jednak udało się zarejestrować, wpłacić pieniądze, dokonać transakcji oraz otrzymać przelew na konto. Co do hasła obecne 20 znakowe pozwala na całkiem sporo kombinacji, a i tak jak widać ktoś miał problem żeby je wpisać. :)

:lol: :lol:

Sluchaj, korzystam z menedzera hasel w ktorym to mam ich ponad 400szt, do roznych stron. Ow menedzer wpisuje i zapamietuje za mnie hasla, tak wiec nie ma mozliwosci pomylki. Od kilku lat nie zdarzylo mi sie na zadnej innej stronie ze menedzer zle zapisal haslo.

Tak wiec to twoja pseudo gielda ma problemy, a dodam ze maila z przypomnieniem jak nie bylo tak nie ma do tej pory... Czyli juz ponad dobe, zeby nie bylo ze wina mojego serwera pocztowego to raczej nie bo uzywam od 10 lat poczty na home.pl

//edit: O 20.53 dzisiaj znow wyslalem request o przypomnienie hasla. I co?, nadal hasla nie ma :lol:

//edit 2: Nagralem filmik jak tworze nowe konto (haslo losowe, 20 znakow). Jak widac, po rejestracji zaden blad nie wyskoczyl ani nic. A zalogowac sie na te dane nie mozna.

https://www.youtube.com/watch?v=pgq7caE ... e=youtu.be - chwila trzeba poczekac jak youtube przetworzy na lepsza jakos.

Plus ze strona jest dostepna po ipv6, (chociaz to z tego co widze tylko tunel z HE): bitorado.com 2400:cb00:2048:1::a29f:fac9


Odradzam.
Zrzutka na piwo, z góry Dziękuje: 1Camis1p6aWkUrNCwPGxQzkNJoVfiHVVXc

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 12 lipca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: bitorado.com - nowa polska giełda BTC,LTC,DOGE,FTC

Postautor: arbuz » poniedziałek, 31 marca 2014, 22:30

Ja tam używam i nie mam problemu , ani z hasłami , ani z niczym. Wszystko chodzi jak trzeba. Nawet można pogadać przez telefon jak się ma jakiś problem, wiec obsługa jak dla mnie wzorowo.

Jeśli masz problem z hasłami to raczej zgłoś to do producenta tego swojego super programu do haseł, bo widocznie na czymś się wypitala. Ja z swojej strony mogę odradzić korzystanie z takich super programów do trzymania haseł. Bardziej bezpieczne jest wpisywanie haseł ręcznie (oczywiście trzeba wtedy używać mądrych haseł). Albo jak już ktoś ma problemy z pamięcią to używanie kluczy sprzętowych. Niestety taki program z hasłami to czasami spora dziura.

Bitorado jako pierwsza giełda w kraju wprowadziła wszystkie trzy lokalne kryptowaluty i za to ma u mnie duży plus (PLC, PLNC, PCC) . Jak na razie to trzyma się jak dla mnie w czołówce i byle tak dalej. Dobra konkurencja dla bitcurexa się przyda.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 41
Rejestracja: 7 lipca 2011
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: bitorado.com - nowa polska giełda BTC,LTC,DOGE,FTC

Postautor: Camis » wtorek, 1 kwietnia 2014, 00:23

arbuz pisze:
Jeśli masz problem z hasłami to raczej zgłoś to do producenta tego swojego super programu do haseł, bo widocznie na czymś się wypitala.
To nie wina programu!!, obejrzyj film, na ktorym to nie uzywalem programu tylko wklejalem haslo recznie!. Wydaje mi sie ze maja problem z haslami ktore maja znaki specjalne.

Czlowieku, mam swoje lata, komputer (PC), posiadam od 1996r. A z internetu korzystam od 1998r jeszcze na modemie (piekne rachunki po 400zl miesiecznie), a lacze stale w domu mam od 2001r. Tak wiec znam sie dosc dobrze na rzeczy, nik mi nie wcisnie ze robie cos zle.

arbuz pisze: Ja z swojej strony mogę odradzić korzystanie z takich super programów do trzymania haseł. Bardziej bezpieczne jest wpisywanie haseł ręcznie (oczywiście trzeba wtedy używać mądrych haseł). Albo jak już ktoś ma problemy z pamięcią to używanie kluczy sprzętowych. Niestety taki program z hasłami to czasami spora dziura.
Po pierwsze to lastpass jest bardzo bezpieczny bo zanim wysle hasla na serwer sa one lokalnie szyfrowane moim kluczem + sprzetowym YubiKey ktory posiadam. Uzywam bo nie jestem w stanie spamietac 400 hasel!. A do kazdej strony uzywam innego hasla typu:

1GkLh8&Q@vWFm7fOr%xzg^Od3dxI3Ltf

Bezpieczeństwo naszych haseł jest na naprawdę wysokim poziomie. Baza danych jest szyfrowana całkowicie po stronie użytkownika, co oznacza, że nikt oprócz nas samych, znających hasło, nie ma dostępu do haseł, nawet ludzie z LastPass nie są w stanie się do nich dostać.

Sam Bruce Schneier poleca LastPass jako super bezpieczne rozwiazanie. Wygooglaj sobie kto to jest i jaki ma autorytet...
Zrzutka na piwo, z góry Dziękuje: 1Camis1p6aWkUrNCwPGxQzkNJoVfiHVVXc

Weteran
Posty: 1415
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: bitorado.com - nowa polska giełda BTC,LTC,DOGE,FTC

Postautor: grzem » wtorek, 1 kwietnia 2014, 09:41

Też używam generatora i progamiku do haseł, 20 znakowe ze specjalnymi nie powoduje problemów, być może już nie powoduje, bo jak sprawdziłem wcześniej, miałem 20 znakowe bez znaków specjalnych.
Zapraszam na https://cryptox.pl

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 12 lipca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: bitorado.com - nowa polska giełda BTC,LTC,DOGE,FTC

Postautor: arbuz » wtorek, 1 kwietnia 2014, 09:55

Po pierwsze uważam, że hasła więcej jak 15-18 znakowe to aż za duże bezpieczeństwo. A jak za duże bezpieczeństwo, to wygoda spada, jak wygoda spada to zaczyna się "przyklejanie karteczek na monitorze " i po jakimś czasie bezpieczeństwo to tylko ładne hasło.

Co do programików pamiętających hasła, to całe bezpieczeństwo jest o kant du.y rozbić, wystarczy że załapiesz wirusa, który wszystko podsłucha i ma dostęp do 400 haseł, wtedy porażka na całej linii. Chyba, że dodatkowo do haseł z programu dopisujesz jeszcze z głowy jakiś kawałek.

Konstruowanie super bezpiecznej twierdzy, która może mieć teoretycznie jeden słaby punkt trochę mija się z celem. To już lepiej wymyślić sobie system taki aby łatwo zapamiętać hasła o sensownej długości.

Oczywiście nie ma 100% dobrego rozwiązania, ale święte przekonanie o jakimś rozwiązaniu , że daje ci nieskończone bezpieczeństwo to oszukiwanie samego siebie.

@Camis, a jeśli jesteś starym wyjadaczem komputerowym od 1996 roku to powinieneś już w swoim życiu widzieć wiele takich super bezpiecznych systemów , które ktoś złamał , bo autor systemu raz coś tam spie.przył . czy się to komuś podoba czy nie ludzie robią błędy i będą robić, więc ograniczone zaufanie to trochę lepsze podejście niż "mam najlepszy program na świecie do haseł i nikt mi nic nie ukradnie"...

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 11 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: bitorado.com - nowa polska giełda BTC,LTC,DOGE,FTC

Postautor: toomyem » piątek, 11 kwietnia 2014, 11:31

Coś wam ticker poprzez api przestał działać. Cały czas pokazuje stare dane:

Kod: Zaznacz cały

"BTC-PLN":
{"market_id":1,
 "market_name":"BTC-PLN",
 "high":1414,
 "low":1392,
 "avg":1401.2603773585,
 "vol":17.50216791,
 "last":1404.8,   <---- !!!
 "buy":1394,
 "sell":1406
}

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 21
Rejestracja: 10 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: bitorado.com - nowa polska giełda BTC,LTC,DOGE,FTC

Postautor: bitorado-sysadm » piątek, 11 kwietnia 2014, 15:16

już powinien działać

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 11 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: bitorado.com - nowa polska giełda BTC,LTC,DOGE,FTC

Postautor: toomyem » poniedziałek, 5 maja 2014, 21:48

Tym razem nie działa api do pobierania ofert kupna.

Na stronie jest:

Kod: Zaznacz cały

Zlecenia kupna
Ilość BTC   Kurs [PLN]     Wartość [PLN]
0.39505132  1315.00000000  519.49248580
1.23701231  1312.00000000  1622.96015072
A api podaje:

Kod: Zaznacz cały

{"success":1,"result":[{"price":1315,"amount":1.62924154},{"price":1312,"amount":1.23701231},...]}
Rozjazd jest w zwracanych ilościach btc (amount).

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 21
Rejestracja: 10 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: bitorado.com - nowa polska giełda BTC,LTC,DOGE,FTC

Postautor: bitorado-sysadm » wtorek, 6 maja 2014, 11:20

powinny być już poprawnie, dzięki za uwage

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 19 grudnia 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: bitorado.com - nowa polska giełda BTC,LTC,DOGE,FTC

Postautor: cygan30 » środa, 28 maja 2014, 13:40

Witam. Od jakiegoś czasu korzystam z giełdy Bitorado. Generalnie płynność jest mała ale chociaż widać że wolumen nie jest zapychany na siłę tak jak w przypadku innych nowych giełd. można trafić naprawdę fajne kursowe perełki. Księgowanie wpłat bardzo szybko jeżeli ktoś ma konto w PKO BP tak jak Bitorado to nawet o 21 zaksięgują jak przelew. Szczerze polecam.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości