Re: Giełda - Bitcurex.com - bitcurex.pl - polski rynek otwar

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 23 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Giełda - Bitcurex.com - bitcurex.pl - polski rynek otwar

Postautor: thiriel » wtorek, 23 kwietnia 2013, 14:42

Ktoś otrzymał odpowiedź na ticket?

Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 19 maja 2011
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Giełda - Bitcurex.com - bitcurex.pl - polski rynek otwar

Postautor: DavidPL » wtorek, 23 kwietnia 2013, 14:51

DavidPL pisze:... wiszą mi prawie 2k zł i [...] do tej pory nie mam żadnej informacji ...
Wypada mi napisać, że przelew się znalazł, nawet słowo przepraszam było. Mam tylko cichą nadzieję, że nie miało to związku z moim postem z żalami na tym forum. W dalszym ciągu jednak podtrzymuję moje zdanie, że wyłączenie forum, nawet bez żadnego komunikatu było wizerunkowo najgorszą rzeczą jaką mogli zrobić
Z idiotą się nie dyskutuje - sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 23 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Giełda - Bitcurex.com - bitcurex.pl - polski rynek otwar

Postautor: thiriel » wtorek, 23 kwietnia 2013, 15:24

Dokładnie. Zero informacji i w przypadku tak nagłego wyłączenia forum pierwsza myśl jaka mogła się pojawić u wielu osób, które nie korzystają np. z tego forum, to to że rzeczywiście mógł to być wałek. Na szczęście wygląda na to, że ponownie wszystko skończy się pomyślnie dla użytkowników (tak jak w przypadku bitomatu;).

ogi
Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 172
Rejestracja: 8 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Internet

Re: Giełda - Bitcurex.com - bitcurex.pl - polski rynek otwar

Postautor: ogi » wtorek, 23 kwietnia 2013, 15:31

Powiem tak - to jest bardzo nieskomplikowane, że oni wciąż mają pewnie multum roboty i problemów, a wciąż dochodzi jakaś nowa. Z tego co widziałem nie pracuje przy tym projekcie nie wiadomo jaka armia ludzi no i się robią właśnie takie przestoje bo wszystkiego zwyczajnie na raz sami nie ogarną. Logiczne. Nie wiem też jak można tak płytko myśleć, że forum wyłączyli i znów... wałek. To jest po prostu naganne w kółko pośrednio lub nie wyzywać kogoś od złodziei, oferm czy kij wie czego jeszcze (lub np. szydzić z tego, ze jakaś dziewczyna stara się im pomóc i ich trochę odciążyć).
Pola pisze:Nie wydaje mi się, że ludzie pouciekali z Bitcurexa. To, że nie są zalogowani jeszcze o niczym nie świadczy.
Dokładnie, sam się nie loguje chociaż śledzę co się dzieje i chociaż chętnie bym pohandlował chwilowo nie ma na to czasu.

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Giełda - Bitcurex.com - bitcurex.pl - polski rynek otwar

Postautor: Jaroslaw » wtorek, 23 kwietnia 2013, 15:39

BTC chodzi po 425zł a na kureksie nadal twardo 403zł, na 400-420zł jest taka sciana ze nikt tego nie skupi :)

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 23 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Giełda - Bitcurex.com - bitcurex.pl - polski rynek otwar

Postautor: thiriel » wtorek, 23 kwietnia 2013, 16:20

A na btc-e po $119 podczas gdy na mtgox do $129. I co z tego? Zresztą różnica między mtgox a bitcurex to maksymalnie kilka złotych na korzyść tego pierwszego choć przez większość czasu bitki stoją podobnie.
Wielka prośba - mógłbyś przestać wreszcie trolować?
Ostatnio zmieniony wtorek, 23 kwietnia 2013, 16:24 przez thiriel, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Giełda - Bitcurex.com - bitcurex.pl - polski rynek otwar

Postautor: Jaroslaw » wtorek, 23 kwietnia 2013, 16:23

thiriel pisze:A na btc-e po $119 podczas gdy na mtgox do $129. I co z tego? Mógłbyś przestać wreszcie trolować?
Tyle ze na btc-e zawsze bylo taniej o 10$ a na kureksie zawsze bylo drozej o 10-15zł i moglbys wreszcze przestac trollowac ?

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 10 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Giełda - Bitcurex.com - bitcurex.pl - polski rynek otwar

Postautor: InSiDePL » wtorek, 23 kwietnia 2013, 16:24

Tu nie chodzi o to, co mają i co robią Ogi. Chodzi o to, że dają na każdym kroku do zrozumienia, że są dziećmi których przerósł własny projekt. Bo o ile techniczne problemy można im wybaczyć (w końcu kto mógł się spodziewać takiego napływu ludzi) to już sposób z nimi radzenia – nie za bardzo.

Ludzie od samego początku mówią im, że potrzebują przede wszystkim informacji o tym co się dzieje. A Ci co robią? Wyłączają na głucho forum. To nie jest zachowanie wzbudzające zaufanie i oni na każdym kroku podkopują zaufanie do siebie. Tutaj przecież przede wszystkim chodzi o zaufanie bo jak przyjdzie co do czego to odzyskanie od nich pieniędzy może być bardzo kłopotliwe (o ile w ogóle wykonalne).

Więc to nie problemy z działaniem giełdy do niej zniechęcają ale ich stosunek do nas. Niepoważny jak dzieci które gdy tylko coś pójdzie nie po ich myśli uciekają bez słowa do pokoju i zatrzaskują za sobą drzwi.

Dyskutant
Posty: 244
Rejestracja: 28 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Giełda - Bitcurex.com - bitcurex.pl - polski rynek otwar

Postautor: Szaman » wtorek, 23 kwietnia 2013, 16:57

Jaka stypa? Korzystaj z okazji i kupuj na curexie sprzedając na goxie. Dobry zarobek na arbitrażu.
Robota to głupota - picie to jest życie! :D Jeszcze dziś wypiję za Twoje zdrowie: 1LUDLAyTeoKgt992usyYZzfBRnk5im72cW

Gaduła
Posty: 305
Rejestracja: 15 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Giełda - Bitcurex.com - bitcurex.pl - polski rynek otwar

Postautor: pr0myk » wtorek, 23 kwietnia 2013, 16:59

Bieda ;) Teraz na curex'ie się skupuje, a na goxie realizuje zyski ;)

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Giełda - Bitcurex.com - bitcurex.pl - polski rynek otwar

Postautor: Jaroslaw » wtorek, 23 kwietnia 2013, 17:00

Czy moze ktos potwierdzic czy dzis sa naliczane oplaty za sprzedaz kupno ? bo wczoraj nie bylo z tego co wiem.

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Giełda - Bitcurex.com - bitcurex.pl - polski rynek otwar

Postautor: SkyValley » wtorek, 23 kwietnia 2013, 17:56

Nadal NIE SĄ :)
a za przelew wychodzący 1pln - zlecone wczoraj w nocy dziś rano doszło,więc elegancko.;)
Grajcie Panowie bo coś się ruszyło, następny przystanek goxa to granice 150$ pojutrze podejrzewam, a potem spadek;)

Rozmowny
Posty: 83
Rejestracja: 20 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Giełda - Bitcurex.com - bitcurex.pl - polski rynek otwar

Postautor: fasset » wtorek, 23 kwietnia 2013, 18:35

Powinno zaraz ruszyć. Ponad 240 osób jest obecnie na giełdzie - od kilku dni było grubo poniżej 200. Więc zainteresowanie jest rosnące - no chyba, że to po to żeby wycofać środki :)

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Giełda - Bitcurex.com - bitcurex.pl - polski rynek otwar

Postautor: Jaroslaw » wtorek, 23 kwietnia 2013, 18:38

Wiesz co jak na kureksie bedzie 410zł to bedzie sukces ale tylko pod warunkiem ze na goxie peknie 150$

Weteran
Posty: 2539
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Giełda - Bitcurex.com - bitcurex.pl - polski rynek otwar

Postautor: SkyValley » wtorek, 23 kwietnia 2013, 19:51

Bez przesady, dochodziło dziś do 409 przy chyba 137$.
Przy 150 - 440-450.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Giełda - Bitcurex.com - bitcurex.pl - polski rynek otwar

Postautor: keykey4 » wtorek, 23 kwietnia 2013, 20:01

Witam,
od dawna przeglądam forum, a dzisiaj zarejestrowałem się po to żeby napisać, że od 13.04.12 nie otrzymałem zleconego przelewu. W dodatku od wznowienia działania giełdy mam zablokowane konto i zablokowane na nim środki. Na tickety nikt nie raczy odpowiedzieć. Skanu dowodu nie zamierzam wysyłać bo reguł nie zmienia się w trakcie meczu.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 22 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Giełda - Bitcurex.com - bitcurex.pl - polski rynek otwar

Postautor: silvermario » wtorek, 23 kwietnia 2013, 20:07

silvermario pisze:
washuu pisze:Zauważyliście ze na Curexie kurs jest NIŻSZY o 10 PLN od Goxa? To rzadkość.
[...]

Zleciłem dzisiaj próbna wypłatę środków na konto PL, zobaczymy kiedy wpłynie.
Wypłata wpłynęła następnego dnia czyli dziś, także wszystko wydaje się funkcjonować poprawnie.

Prowadzę DG i problemem w razie kontroli skarbowej może być fakt, że wpłaciłem pieniądze do Erazm S.C. na konto firmowe w m-banku z prefiksem 44 , a wypłata na moje konto wpłynęła z konta prywatnego w m-banku ( prefiks 16 ), a płatnikiem nie był Erazm S.C. tylko Arleta Płuciennik. Także suma wpłat do Erazm S.C. mi się nei bilansuje, a wpłatę od Arleta Płuciennik US może potraktować jako dochód.

Weteran
Posty: 2420
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 3721
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Giełda - Bitcurex.com - bitcurex.pl - polski rynek otwar

Postautor: BitBoy » wtorek, 23 kwietnia 2013, 20:13

Już prawie 30zł niżej niż na Goxie. :(

Rozmowny
Posty: 83
Rejestracja: 20 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Giełda - Bitcurex.com - bitcurex.pl - polski rynek otwar

Postautor: fasset » wtorek, 23 kwietnia 2013, 20:32

Jak do jutro nic się nie zmieni to się wynosze

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Giełda - Bitcurex.com - bitcurex.pl - polski rynek otwar

Postautor: Jaroslaw » wtorek, 23 kwietnia 2013, 20:34

wiesz kiedy sie zmieni jak ktos wylozy na stol 100k PLN i zlikwiduje sciane. Ale to nie realne. Dopoki sa ludzie ktorzy chca sprzedawac tak tanio nic sie nie zmieni. Ale ja sie im nie dziwie osobiscie po tym co sie dzialo w weekend i zakupach po 311zł za btc tez bym chcial opchnac wszystko nawet za 400 od sztuki :)

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości