[PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna - ARCHIWUM

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 4 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: jambor87 » poniedziałek, 9 grudnia 2013, 19:45

Mam problem ! Wpisałem zły tytuł przelewu na bitcurex PLN. Pieniądze nie zostały zaksięgowane,ani zwrócone. Boję sie,ze mogły trafić do innego użytkownika. Czy jest to możliwe? Proszę o szybką odpowiedź, dzięki!

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 186
Rejestracja: 5 sierpnia 2013
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: djkarmi » poniedziałek, 9 grudnia 2013, 20:00

Musiały by się jeszcze chyba zgadzać dane żeby do kogoś innego poszło
Ograniczenia tak samo jak strach to najczęściej tylko iluzja.
Michael Jordan

Dyskutant
Posty: 232
Rejestracja: 10 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: meetom » wtorek, 10 grudnia 2013, 09:09

NowyDekiel pisze:"Przelewy przychodzące są ksiegowane 3 razy w ciągu doby." - ktoś się może orientuje w których mniej więcej?
Zwykle w dość losowych momentach. I te "3 razy" to coś w stylu: 17:14, 17:28 i 17:41 ;)

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 9 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: hierton » wtorek, 10 grudnia 2013, 16:00

ostrzeżenie !!!!!

Bitcurex nie chce zwrócić pieniędzy, przelew wychodzacy wisi już pare dni !!!!!

szymon1051
Początkujący
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: szymon1051 » wtorek, 10 grudnia 2013, 16:41

hierton pisze:ostrzeżenie !!!!!

Bitcurex nie chce zwrócić pieniędzy, przelew wychodzacy wisi już pare dni !!!!!
W tym państwie jest ponoć prawo i odpowiednie służby do jego egzekwowania więc zwróć się do nich jak jakieś z twoich praw jest łamane.
Właścicielem serwisu Bitcurex.com (zwanego dalej Serwisem) jest Digital Future Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Struga 78, KRS: 0000456343 określana dalej również jako Bitcurex.com.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 9 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: hierton » wtorek, 10 grudnia 2013, 17:26

szymon1051 pisze:
hierton pisze:ostrzeżenie !!!!!

Bitcurex nie chce zwrócić pieniędzy, przelew wychodzacy wisi już pare dni !!!!!
W tym państwie jest ponoć prawo i odpowiednie służby do jego egzekwowania więc zwróć się do nich jak jakieś z twoich praw jest łamane.
Właścicielem serwisu Bitcurex.com (zwanego dalej Serwisem) jest Digital Future Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Struga 78, KRS: 0000456343 określana dalej również jako Bitcurex.com.
Drogi kolego, nie musisz przede mną odkrywać ameryki. W przypadku braku realizacji przelewu sprawę oczywiście zgłoszę na policje.

Mój wpis ma ostrzegać innych przed oszustami, jeżeli taka okazałaby się ta firma.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 9 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: hierton » wtorek, 10 grudnia 2013, 17:28

ostrzeżenie !!!!!

Bitcurex nie chce zwrócić pieniędzy, przelew wychodzacy wisi już pare dni !!!!!

Proszę o informacje od osob które mają podobny problem. Curex sapport wysyła odpowiedzi na moje zapytania w sposób szablonowy i nie na temat, z załącznikiem wyjaśnijącym zasade wpłacanie. Celowo unikając odpowiedzi. Telefon w firmie milczy.

Orator
Posty: 788
Rejestracja: 9 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poland/Łódź

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: r50zyry5 » wtorek, 10 grudnia 2013, 17:31

@hierton

Bitcurex działa od ponad 1.5 roku i nikogo nie oszukał.
A ty myslisz że Ciebie chcemy zrobić na kasę ?
Zastanów się trochę zanim napiszesz kolejne bzdury.

Przelewy wychodzą w kolejności ich zlecenia, kilka razy dziennie i raz w weekend.
Najwyraźniej kolejka przed Twoim jest duża, więc poczekaj spokojnie.

Pozdrawiam
r50zyry5
https://bitcurex.com - Polska Giełda Bitcoin
BitMessage: BM-2cTXYRTBw6rptJ2qHqSdQe8tHztRBhYdMA
Moje komentarze na forum

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Bit-els » wtorek, 10 grudnia 2013, 17:34

Panowie wyluzujcie. I uważajcie na język.
A najlepiej przenieście się na Goxa. Tam z góry wiadomo, że przelew idzie parę tygodni.

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: bl4ck » wtorek, 10 grudnia 2013, 17:36

@r50zyry5

Nie wiem czy macie lub nie osobę odpowiedzialną za kontakt, ale powinniście ją mieć, taką która *gasiła* by nie potrzebne konflikty. Kontakt to podstawa ludzie są od razu spokojniejsi.

Orator
Posty: 788
Rejestracja: 9 czerwca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poland/Łódź

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: r50zyry5 » wtorek, 10 grudnia 2013, 17:40

Na chwilę obecną jest taka osoba na pół etatu.
Prawdopodobnie będziemy się częściej wypowiadać na forum.

A od poniedziałku nasze firmowe forum tez się trochę zmieni.


Pozdrawiam
r50zyry5
https://bitcurex.com - Polska Giełda Bitcoin
BitMessage: BM-2cTXYRTBw6rptJ2qHqSdQe8tHztRBhYdMA
Moje komentarze na forum

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: bl4ck » wtorek, 10 grudnia 2013, 17:45

Spoko... no i fajnie że giełda już stabilnie/płynnie działa dobra robota. Pozdrawiam

yeo
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 9 grudnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: yeo » wtorek, 10 grudnia 2013, 18:35

yeo pisze:Witam, wczoraj zrobiłem zlecenie na wypłate środków na konto w mbank z którego doładowywałem to konto po rejestracji, wypłacam tyle samo ile wpłaciłem, ale cały czas status transakcji Czeka. Jak długo trwa wypłata środków z bitcurex?
Przelew doszedł, dlatego czuje się zobowiązany poinformować że wszystko zakończyło się pomyślnie.

Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 22 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Wrocław

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: dj_drops » wtorek, 10 grudnia 2013, 20:07

Farciarz... ja od piątku czekam i nic...

Rozmowny
Posty: 116
Rejestracja: 20 listopada 2013
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: btcdrive » środa, 11 grudnia 2013, 02:19

Obiecałem, że napiszę sprostowanie po wyjaśnieniu sprawy, dlatego pozwolę sobie odpisać Panu tutaj aby nie dublować wiadomości w pw.

Przede wszystkim dziękuję za bardzo szybką reakcję. Próbowałem wielokrotnie bezskutecznie skontaktować się z Państwem różnymi kanałami i koniec końców skierowałem tutaj kilka niepotrzebnych insynuacji. Za to przepraszam, będzie to dla mnie nauczka na przyszłość.

Niestety, jak widać nie zawinił czynnik ludzki po żadnej ze stron - nie otrzymałem ticketu z prośbą o weryfikację. Tym bardziej nie ponoszę odpowiedzialności za to. Gorąco namawiam przedstawicieli Bitcurexa aby rozpatrzyli możliwośc wprowadzenia dodatkowego kanału kontaktowego, umożliwiającego bezpośredni kontakt z użytkownikami, co znacznie przyśpieszyłoby cały proces via GG / Skype.

Dziękuję,
Michał

10k PLN, ło jeeezusiku, że tez ktokolwiek chciał się takim mikrokundelkiem zająć.
To świadczy dobrze tylko o bitcurexie, że nawet do skrajnego detalisty się odezwą ;)

Jeżeli prowadząc firmę, a prowadzę - miałbym nieprzyjemność kontaktu z takim "klientem" nie ukrywam, będąc właścicielem bitcurexa, podjechałbym pod dom owego , wręczył przelane 10k i w magiczny sposób, dwoma palcami skierowanymi w gałki oczne spowodował brak możliwości spoglądania na cokolwiek tegoż idioty przez najbliższe kilka tygodni:)

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 1295
Rejestracja: 19 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: servantes » środa, 11 grudnia 2013, 07:56

btcdrive pisze: 10k PLN, ło jeeezusiku, że tez ktokolwiek chciał się takim mikrokundelkiem zająć.
To świadczy dobrze tylko o bitcurexie, że nawet do skrajnego detalisty się odezwą ;)
Jeżeli prowadząc firmę, a prowadzę - miałbym nieprzyjemność kontaktu z takim "klientem" nie ukrywam, będąc właścicielem bitcurexa, podjechałbym pod dom owego , wręczył przelane 10k i w magiczny sposób, dwoma palcami skierowanymi w gałki oczne spowodował brak możliwości spoglądania na cokolwiek tegoż idioty przez najbliższe kilka tygodni:)
Tekst dnia ! Brawo.

Weteran
Posty: 1488
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 1215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: qertoip » środa, 11 grudnia 2013, 08:36

mkl pisze:1. prokuratury rejonowej w sprawie podejrzenia wyłudzenia pieniędzy na podstawie Art.*286.*§*1
2. UOKiK - w sprawie nieprawidłowych zapisów w regulaminie bitcurex
3. urzędu skarbowego - w sprawie wszczęcia kontroli podatkowej wszystkich Państwa spółek
4. wniesieniem sprawy sądowej z powództwa cywilnego w sprawie zasądzenia odszkodowania w wyniku strat jakie poniosłem w wyniku przywłaszczenia moich pieniędzy
Wiem, że ta sprawa znalazła już swój finał ale muszę dorzucić swoje 5gr bo szlag mnie trafił.

Irytacja mkl jest zrozumiała natomiast forma tej irytacji - straszenie państwem, w tym skarbówką - to jest jakaś masakra, za którą powinien go spotkać totalny ostracyzm społeczności.

Podziwiam Bitcurex za łagodne podejście - ja bym (po natychmiastowym zwróceniu pieniędzy) zbanował takiego "klienta" na zawsze.
We only have one shot at making digital scarcity experiment work. If Bitcoin fails within a timeframe relevant for a human, then digital scarcity claim gets falsified. Like it or not, Bitcoin must succeed for your coin to succeed.

Weteran
Posty: 1415
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: grzem » środa, 11 grudnia 2013, 08:45

r50zyry5 pisze:@hierton
Przelewy wychodzą w kolejności ich zlecenia, kilka razy dziennie i raz w weekend.
Najwyraźniej kolejka przed Twoim jest duża, więc poczekaj spokojnie.

Pozdrawiam
r50zyry5
Proszę o wyjaśnienie co znaczy kolejka do wypłat, bo takie rzeczy znamy raczej z HIYPów.
A w przypadku giełdy to sygnał nadchodzącego bankructwa.
Zlecam wypłatę testową.
Zapraszam na https://cryptox.pl

Dyskutant
Posty: 256
Rejestracja: 26 marca 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: cezarx77 » środa, 11 grudnia 2013, 08:58

grzem, ciekawy problem zasugerowałeś :? .

Choć osobiście uważam że po prostu r50zyry5 niefortunnie opisał problem używając sformułowania o kolejkowaniu. Obserwując ilość kapitału "przewalającego" się ostatnio przez bitcurexa należy założyć że jest mnóstwo przelewów w tą i z powrotem (obstawiam kilkadziesiąt przelewów dziennie). Dodatkowo dochodzi problem zwracania szczególnej uwagi na każdy szczegół przelewu bo wpadka tutaj jest trudna do wyprostowania. Ponieważ kwestia wpłat/wypłat jest dość poważna więc nie powierzą tego jakiemuś pracownikowi i robi to osobiście ktoś "z góry". Stąd to wszysko idzie w takim tempie.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [PLN] pln.bitcurex.com - Dyskusja Ogólna

Postautor: Bitmar » środa, 11 grudnia 2013, 09:40

Rzadko zaglądam do tego wątku bo aż mam ciarki na plecach jak to czytam. Spora część użytkowników powinna korzystać nie z giełd a z pomocy psychiatry/psychologa i leczyć swoje manie, paranoje i urojenia.
Dodam też, że obowiązkowy jest u nas ZUS ale nie korzystanie z ofert firm. Nikt was nie zmusza a nawet nikt nie zachęca, macie wybór.

Co do szybkości działania bitcurex w sprawie reklamacji to dodam, że w bankach trwa to średnio ok 2 tygodni. Jak bankomat zjadł mi kasę to zamiast jak prawdziwy Polak wojujący pójść do prokuratury czy na policję to ja głupi czekałem grzecznie na rozpatrzenie reklamacji :) Drugi przykład ostatnio cały dzień próbowałem dodzwonić się do pewnej platformy satelitarnej, czy to już oznaka bankructwa czy znak, że mają za dużo zgłoszeń w stosunku do ilości pracowników ? :) Zarówno w pierwszej i drugiej sprawie to jak zareagujemy zależy wyłącznie od naszego charakteru i osobowości, są ludzie którzy po prostu lubią walczyć psując nerwy sobie i komuś marnując przy tym czas obu stronom. Są też ludzie którzy wszędzie i we wszystkim widzą spisek nie przyjmując nawet do wiadomości, że może być inaczej a każdy błąd/awaria/przypadek losowy/zwykła pomyłka/nadmiar pracy to już według nich próba oszustwa.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 3 gości