LILIONTRANSFER.ORG - Ponad 100 walut (18 kryptowalut)

Regulamin forum
1. Dział niedostępny dla nowo zarejestrowanych użytkowników. Wymiany można dokonać na giełdach lub kantorach
2. Ogłoszenia oferujące zakup BTC przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 187
Rejestracja: 13 grudnia 2011
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LILIONTRANSFER.ORG - Ponad 100 walut (18 kryptowalut)

Postautor: liliontransfer » wtorek, 13 grudnia 2011, 20:40

LilionTransfer.org - oficjalny kantor dla Perfect Money, Monetto, CosmicPay, HD Money, EgoPay, SensiPay, InstaForex i wielu innych

21 walut narodowych (w tym PLN)
BitCoin, LiteCoin, NameCoin, FeatherCoin
ponad 20 systemów płatności
67 e-walut,
86 banków (w tym 33 polskie)
287 kont w 5 krajach
Nieskazitelna opinia
Pomoc techniczna
Program Partnerski (5-10% z zysku za polecenie dla Ciebie)

Pełne bezpieczeństwo i zero ryzyka.

Najlepszy kantor świata 2012 roku według Money-Monitor.com (http://www.money-monitor.com/article/vi ... 012-editon)

UWAGA! U nas możesz kupić bardzo tanio FaceBook Lajki oraz GooglePlusy i błyskawicznie wypromować swoją stronę. Szukaj ich w dziale: Waluty Alternatywne.

Komentarze do transakcji proszę zamieszczać jako odpowiedzi na ten post. Jeśli masz problem z transakcją, najpierw skonsultuj się z supportem.
Jest to również oficjalny kantor dla hyipforum.pl - największego forum o e-walutach w polsce.
Oraz dla money-monitor.com, jednego z największych monitorów hyip na świecie.

Zapraszam!
Ostatnio zmieniony czwartek, 4 września 2014, 05:14 przez liliontransfer, łącznie zmieniany 4 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: prezes » wtorek, 13 grudnia 2011, 22:44

dziwna ta stronka
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 111
Rejestracja: 12 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: Lenny_ » wtorek, 13 grudnia 2011, 23:54

nie wzbudza za bardzo zaufania, stronka wygląda jak z 1999 roku
Przydatne programy / linki -- http://bitcoin.pl/forum/viewtopic.php?f=17&t=534 -- dorzuć swoje znaleziska!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: prezes » środa, 14 grudnia 2011, 09:19

chyba przestała już działać
UPDATE
stronka znowu działa ale nie można sprawdzić np. cennika
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 24 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: pablo » środa, 14 grudnia 2011, 12:24

Właścicielem serwisu jest Kamil Dudkowski. Jak będziesz mieć problemy to możesz się do niego zgłosić.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 187
Rejestracja: 13 grudnia 2011
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: liliontransfer » środa, 14 grudnia 2011, 17:39

Widzę zaczęła się dyskusja. Wygląd serwisu jest jaki jest... pewnie będzie z czasem lepszy... Mogę za ten wygląd publicznie przeprosić, hehe :). Ważniejsza chyba jest opinia, a nie wygląd :). Ogólnie wczoraj posypało się trochę zamówień na BTC i w praktyce chwilowo się skończyły :). Tak więc zapraszam sprzedających do większej aktywności :). Jeśli chodzi o właściciela serwisu, to lepiej kontaktować się z Supportem, bo odpowiada na bieżąco, a właściciel ma więcej serwisów, więc trzeba trochę na tę odpowiedź poczekać, ale nie jest to niemożliwe.

pozdrawiam,

k.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 187
Rejestracja: 13 grudnia 2011
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: liliontransfer » sobota, 7 stycznia 2012, 02:04

Witam,

Strona zyskała poprawiony design :). Dziękuję wszystkim z tego forum za zakupy i sprzedaż BitCoinów z Lilion Transfer. Oczywiście zapraszam wszystkich nowych Użytkowników.

pozdrawiam,

k.

Weteran
Posty: 1361
Rejestracja: 19 grudnia 2010
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: Prze_koles » sobota, 7 stycznia 2012, 03:18

Czyli mogę zrobić przelew z AlertPay na ten LilionTransfer i kupić za to Bitcoiny? Dobrze rozumuję?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 187
Rejestracja: 13 grudnia 2011
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: liliontransfer » sobota, 7 stycznia 2012, 09:07

Nie.

PayPal i AlertPay nie są akceptowane od wszystkich :). Tylko dla zaufanych i baaardzo stałych klientów, u których nie ma zagrożenia cofkami :).

pozdrawiam,

k.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 868
Rejestracja: 20 lipca 2011
Reputacja: 178
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: the_prince » sobota, 7 stycznia 2012, 11:17

A jak jest z Moneybookers? Czy można ładować/wyładowywać konto bezpreśrednio korzystając z tego portfela? (bo widzę na stronie ich logo). Czy może również tylko dla zaufanych?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: l3sny » sobota, 7 stycznia 2012, 12:37

stronka niespecjalnie mi sie podoba. jest malo przejrzysta. W zasadzie tutaj potrzebny jest dobry kantor BTC jako przeciwwaga dla fatalnego MtGox.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Weteran
Posty: 1361
Rejestracja: 19 grudnia 2010
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: Prze_koles » sobota, 7 stycznia 2012, 13:04

liliontransfer pisze:Tylko dla zaufanych i baaardzo stałych klientów, u których nie ma zagrożenia cofkami :).
Ok, myslałem, że to się czymś różni od PayPala. A co do wyglądu strony, to zgadzam się z innymi. Sam nie bardzo się połapuję co ja tam kupuję a co sprzedaję :|

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 187
Rejestracja: 13 grudnia 2011
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: liliontransfer » sobota, 7 stycznia 2012, 18:01

hmm

ciezko wszystkim dogodzic... kiedys byla jedna lista z czego na co... ale ludzie pisali, ze jest nieprzejrzyscie bo walut kilkadziesiat, a przecietny uzytkonik nie rozroznia USD od LR USD itd. wiec rozdzielilem na 4 rozne waluta->waluta, waluta->e-waluta, e-waluta->waluta i e-waluta->e-waluta :)... jak jeszcze mozna ulatwic zycie uzytkonwikowi? :)))

pozdrawiam,

k.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 187
Rejestracja: 13 grudnia 2011
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: liliontransfer » sobota, 7 stycznia 2012, 18:03

l3sny pisze:stronka niespecjalnie mi sie podoba. jest malo przejrzysta. W zasadzie tutaj potrzebny jest dobry kantor BTC jako przeciwwaga dla fatalnego MtGox.
kantor czy gielda? bo kantor to liliontransfer, a gielda to mtgox :)

pozdrawiam,

k.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: Bitmar » sobota, 7 stycznia 2012, 18:28

liliontransfer pisze:
l3sny pisze:stronka niespecjalnie mi sie podoba. jest malo przejrzysta. W zasadzie tutaj potrzebny jest dobry kantor BTC jako przeciwwaga dla fatalnego MtGox.
kantor czy gielda? bo kantor to liliontransfer, a gielda to mtgox :)

pozdrawiam,

k.
Zdecydowanie giełda.
Dla zachęty dodam kilka słów. Otóż Polska jest jednym z najbardziej liczących się krajów w świecie bitcoina. Na największej kopalni deepbit zajmuje 5 miejsce pod względem mocy obliczeniowej. Gdy istniał bitomat i bitchange nasze kantory zawsze były w czołówce rankingu pod względem wolumenu. Gdy bitomat padł mtgox wyłożył 17tys BTC by ratować właśnie Polski kantor. Wtedy to była równowartość gdzieś 170tys $ , jak widać widzieli w naszej giełdzie potencjał. Obecnie nie mamy żadnego czysto Polskiego kantoru a popularność bitcoina w Polsce zaczyna rosnąć (google trends). Przyciągnąć do siebie użytkowników nie jest łatwo, dobry kantor intersango jest tak płytki jakby był kantorem widmo a poza tym złego słowa powiedzieć o nim nie mogę i nie wiem dlaczego nie jest oblegany...jest dobry. Bitchange miał ten magnes... Jeśli nie dogadacie się z bitchange , to róbcie giełdę od podstaw, myślę że użytkownicy forum chętnie nakierują was tak by wasza giełda spełniała wszystkie oczekiwania, ja też obiecuję pomóc i służę radami.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 187
Rejestracja: 13 grudnia 2011
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: liliontransfer » sobota, 7 stycznia 2012, 19:19

dzieki bitmar :)

tak jeszcz epowiem od siebie co do kantoru... liliontransfer zostal poczatkowo zaprojektowany jako kantor na osi PLN - LR USD i na odwrot... ale to byl 2008 rok i od tego czasu bardzo sie rozrosl... w tej chwili najwiekszym kantorem w PL, SK i RO... jego nieprzejrzystosc wynika moim zdaniem z duzej (za duzej? :P) ilosc kierunkow... a ich identyfikacja sprawia nowym uzytkownikom problem... no i mamy tutaj konflikt interesow... bo jak jest wszystkow jednym miejscu to sie nowi nie moga polapac... bo nie wiedza czym sie rozni USD od np. LR USD :)... a jak podziele na duzo etapow i ekranow to zaawansowani uzytkownicy narzekaja, ze zamiast na jednym ekranie to sie trzeba duzo naklikac... ale oczywiscie jestem otwarty na sugestie i zapraszam do proponowania zmian... te sensowne na pewno zostana wdrozone... akurat z bitcoinem sprawa jest nowa... co prawa LT obslugiwal BTC od czerwca do upadku bitomatu... i potem bylo kilka miesiecy przerwy... to od polowy grudnia jest ponownie... rozumiem, ze uzytkownicy BTC maja problem z zakwalifikowaniem BTC do kategorii waluta czy e-waluta :)... otoz wg mojego toku rozumowania jest to waluta jak PLN, USD< czy EUR... dopiero kied powstana elektroniczne derywaty oparte o BTC to wtedy stanie sie e-waluta... (no. jak PayPal wprowadzi mozliwosc posiadania stanu konta u nich w BTC to wtedy bedzie dostepna e-waluta: PP BTC :P)... mam nadzieje, ze wyjasnilem roznice... tak wiec by wymieniac srodki na osi PLN-BTC korzystami z pomaranczowego guzika bo to handel na osi waluta-waluta, a jesli chcemy na osi BTC-LR USD to czerwony lub zielony w zaleznosci od tego czy chcemy kupic cz sprzedac LR USD... bo zdecydowana wiekszosc ludzi mysli w walutach, a nie e-walutach... jednak wszelkie sugestie dotyczace zmiany obecnego systemu na inny (lepszy) zostana rozpatrzone...

pozdrawiam,

k.

Gaduła
Posty: 420
Rejestracja: 21 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: lubelskie

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: tlewap » sobota, 7 stycznia 2012, 21:14

Zatrudnij gościa od usability :) Podpowie co i jak :D
Jak dla mnie możecie się wzorować na bitchange albo lepiej wykupcie go.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: l3sny » sobota, 7 stycznia 2012, 22:51

no wlasnie od dzisiaj dyskusja toczy sie tutaj
http://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=7&t=2143
dobry kantor z pokaznym kapitalem ma ogromne szanse na sukces. jest dokladnie tak jak to powiedzial kolega bitmar. no i wszyscy chca powrotu bitchange ;)
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: Bitmar » niedziela, 8 stycznia 2012, 11:54

Do tych wszystkich co krytykują wygląd dzieł LILION.ORG to z doświadczenia wiem że, programiści mają kiepskie poczucie estetyki, dlatego gdy tworzy się projekt najlepszym połączeniem jest grafik + programista. Faktem jest też że, strona wizualna to POŁOWA sukcesu ! , profesjonalny wygląd zawsze budzi zaufanie.

Do lilion.org, szukajcie grafika ! :)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 868
Rejestracja: 20 lipca 2011
Reputacja: 178
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: the_prince » niedziela, 8 stycznia 2012, 13:17

@liliontransfer - Moje wcześniejsze pytanie chyba gdzieś zaginęło, wrzucam na wszelki wypadek jeszcze raz:
A jak jest z Moneybookers? Czy można ładować/wyładowywać konto bezpreśrednio korzystając z tego portfela? (bo widzę na stronie ich logo). Czy może również tylko dla zaufanych?

Wróć do „Wymiana walut”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość