LILIONTRANSFER.ORG - Ponad 100 walut (18 kryptowalut)

Regulamin forum
1. Dział niedostępny dla nowo zarejestrowanych użytkowników. Wymiany można dokonać na giełdach lub kantorach
2. Ogłoszenia oferujące zakup BTC przez paypal dozwolone tylko dla użytkowników z minimum pół rocznym stażem i pomarańczowym kolorem.
Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 187
Rejestracja: 13 grudnia 2011
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: liliontransfer » niedziela, 8 stycznia 2012, 21:57

moneybookers stalo sie problematyczne, wiec rozwiazalem wspolprace pod koniec listopada... jakos musialo mi umknac to logo... juz usunalem... chyba ze widzisz je gdzies jeszcze :))

pozdrawiam,

k.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 187
Rejestracja: 13 grudnia 2011
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: liliontransfer » niedziela, 8 stycznia 2012, 21:58

Za pomocą Lilion Transfer można wpłacać i wypłacać BTC gotówkowo... nie jest to tanie, ale możliwe :)

proszę szukać na liście banków Paczkomat InPost

pozdrawiam,

k.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 187
Rejestracja: 13 grudnia 2011
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: liliontransfer » niedziela, 8 stycznia 2012, 22:00

Bitmar pisze:Do tych wszystkich co krytykują wygląd dzieł LILION.ORG to z doświadczenia wiem że, programiści mają kiepskie poczucie estetyki, dlatego gdy tworzy się projekt najlepszym połączeniem jest grafik + programista. Faktem jest też że, strona wizualna to POŁOWA sukcesu ! , profesjonalny wygląd zawsze budzi zaufanie.

Do lilion.org, szukajcie grafika ! :)
zgadzam sie z powzyszym... grafik wstepnie znaleziony... ale poki co skierowny do innych projektow :)

a to LT po poprawkach (ostatnio sporo tam nazmienialem)... dalej taki beznadziejny? no staram sie jak moge :)))

k.

Weteran
Posty: 1361
Rejestracja: 19 grudnia 2010
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: Prze_koles » środa, 11 stycznia 2012, 18:57

Wygląd i funkcjonalność tej strony to obraza dla klienta. Równie dobrze na środku strony mogłoby być napisane wielką czerwoną czcionką "Nasi klienci to ch*je". Oczywiście nie mam zamiaru nikogo obrażać, tylko szczerze dziele się opinią jako potencjalny klient :) Na stronę trafiłem dawno temu, poprzez bitcoin wiki, ale od razu zamknąłem, bo myślałem, że to jakiś żart.

Na stronce jest ikonka WebMoney, ale nie znalazłem nigdzie opcji, żeby wymienić stamtąd pieniądze na BTC. Czy to też jest tylko dla zaufanych? Pytam bo mam parę groszy na jednym serwisie, z którego można wypłacić tylko na PP, AlertPay lub WebMoney.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 187
Rejestracja: 13 grudnia 2011
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: liliontransfer » środa, 11 stycznia 2012, 19:01

webmoney jest tylko dla zalogowanych, wystarczy sie zalogowac :)

strasznie mocnych slow uzyles :).... podeslij mi sugestie zmian na priv... chodzi mi o funkcjonalnosc :)

pozdrawiam,

k.

Weteran
Posty: 1415
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: grzem » wtorek, 17 stycznia 2012, 12:35

Wszedłem na tą stronę na 3 minuty.

Nie znalazłem nic o BTC
Nie znalazłem możliwości zamiany MTGOX USD

Poza tym, ździerstwo jak na PayPalu.

Nie obrażaj się Lilion, takie są tylko moje subiektywne wrażenia.

Ale strona NIE jest tak beznadziejna jak można było wnioskować z wcześniejszej dyskusji.
Zapraszam na https://cryptox.pl

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: l3sny » wtorek, 17 stycznia 2012, 13:13

liliontransfer pisze:moneybookers stalo sie problematyczne, wiec rozwiazalem wspolprace pod koniec listopada... jakos musialo mi umknac to logo... juz usunalem... chyba ze widzisz je gdzies jeszcze :))

pozdrawiam,

k.
MB to banda amatorow. Naprawde nie mam słów. Jakie są najlepsze alternatywy na rynku oprócz MB czy PP. Dwolla jak wiadomo tylko dla mieszkanców US. Chyba, że masz jakis patent jak to uruchomić? Ja może poprosze kolege w USA żeby mi pomógł założyc Dwolle...
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 868
Rejestracja: 20 lipca 2011
Reputacja: 178
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: the_prince » wtorek, 17 stycznia 2012, 13:15

l3sny pisze:MB to banda amatorow. Naprawde nie mam słów.
Tak z ciekawości, czym zawinili? (bo do tej pory współpracuje mi się z nimi pozytywnie)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: l3sny » wtorek, 17 stycznia 2012, 13:22

np. nie potrafia rzetelnie wytlumaczyc roznic pomiedzy kontem merchant a tym normalnym, przerzucili mnie na merchant bez mojej zgody, oczywiscie chyba zaczeli mi naliczac kosztów za prowadzenie konta merchant, na moje queries zawsze ta sama odpowiedz: konsul;tant sie skontaktuje w ciagu kilku dni. przepraszamy ale mamy mnostwo queries. I to nastepuje po tygodniu. Zamrazaja konto bez ostrzezenia i dlugo przetwarzaja dokumenty, kiepsko mowia po angielsku ;) I co najgorsze: brak protection against chargebacks!!!!!!!!!!!! a reklamuja te usluge. w praktyce jak masz normalne konto mozesz zostac nabity w butelke dokladnie tak samo jak na PP. Jak masz konto merchants to prosze bardzo przejmuja chargeback w zamian za... 7.9% prowizji od kazdej transakcji !!! Ostatecznie mozna zdajae sie wykluczyc platnosci kartami kredytowymi na tzw Gatewayu ale ja juz sobie odpuscilem. Stracilem przez chargeback 130BTC na MB.
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 187
Rejestracja: 13 grudnia 2011
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: liliontransfer » środa, 18 stycznia 2012, 20:51

grzem pisze:Wszedłem na tą stronę na 3 minuty.

Nie znalazłem nic o BTC
Nie znalazłem możliwości zamiany MTGOX USD

Poza tym, ździerstwo jak na PayPalu.

Nie obrażaj się Lilion, takie są tylko moje subiektywne wrażenia.

Ale strona NIE jest tak beznadziejna jak można było wnioskować z wcześniejszej dyskusji.
kliknij w gornym menu: wymiana waluty i wybierz PLN -> BTC lub na odwrot... o BTC duzo nie ma, bo profil kantoru to wymiana e-portomonetek (a nie BTC samego w sobie)... BTC zostalo dodane jako dodatek... ze temat sie rozwija to pewnie BTC bedzie mialo wiecej miejsca w kantorze... na razie jest jak jest... ale planuje zmienic troche interface

pozdrawiam,

k.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 187
Rejestracja: 13 grudnia 2011
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: liliontransfer » środa, 18 stycznia 2012, 21:00

the_prince pisze:
l3sny pisze:MB to banda amatorow. Naprawde nie mam słów.
Tak z ciekawości, czym zawinili? (bo do tej pory współpracuje mi się z nimi pozytywnie)
Kilkukrotn blokady konta bez poinformowania o tym... dopiero jak sam zauwazylem ze nie moge sie zalogowac to wychodzilo ze jest problem i odblokowanie to min. tydzien... ze wzgledu na to, ze mam konta w kilkunastu krajach, to potrafili mi poblokowac dostep bo wplacilem z innego kraju niz moja domyslna rezydencja... a chcialem szybko przeslac kase z/do polski, a sie okzywalo potem ze mijal miesiac... czasem ktos zaplacil mi za towar jakas kasa z oszustwa, to tez MI (?!?!?) blokowali konto, jakbym wiedzial, kto mi placi i skad ma kase... cuda sie tam dzialy... zeby mi sie oplacalo z nimi wspolpracowac to bym musial miec prowizje z 90%, bo kasa na support i tlumaczenia klientom czemu nie moga dostac srodkow pozerala ogromna kase... wiec postanowilem zaprzestac wspolpracy :)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 187
Rejestracja: 13 grudnia 2011
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: liliontransfer » środa, 15 lutego 2012, 21:32

widze w ostatnich dniach prawdziwy boom na transakcje... pewnie spowodowane duzymi skokami na gieldach...

pozdrawiam,

k.

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 17 września 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: Lebiedz » czwartek, 16 lutego 2012, 01:50

Taki mój pomysł z ostatnich dni, może warto by było wprowadzać doładowania do telefonów za bitcoiny? IMHO nie powinno to być jakoś bardzo trudne do realizacji

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 11 sierpnia 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: yaardai » czwartek, 16 lutego 2012, 08:53

Lebiedz pisze:Taki mój pomysł z ostatnich dni, może warto by było wprowadzać doładowania do telefonów za bitcoiny? IMHO nie powinno to być jakoś bardzo trudne do realizacji
Sama obsługa BTC jest trywialna. Nie wiem jak ma się sprawa z doladowaniami. Kupuje się od jakiegoś pośrednika? Jakie prowizje i przy jakim wolumenie?

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 17 września 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: Lebiedz » czwartek, 16 lutego 2012, 10:58

Można skorzystać z pośredników typu blue.pl albo po prostu samemu podpisać umowę. W końcu w każdym kiosku i sklepiku są terminale do drukowania doładowań. Podobno grosze to kosztuje

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 187
Rejestracja: 13 grudnia 2011
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: liliontransfer » piątek, 17 lutego 2012, 21:37

jak bedzie PRAWDZIWE zainteresowanie to zrobie... ale jak mam bbyc szczery o placenie rachunkow ktos tu prosil... wprowadzilem i korzystaja 3-4 osoby miesiecznie... jak z tel ma byc tak samo to troche bez sensu...

ale jak macie korzystac to moge to rozwazyc....

pozdrawiam,

k.

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 17 września 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: Lebiedz » sobota, 18 lutego 2012, 11:36

To byłby fajny sposób na anonimowe utrzymywanie telefonów ;) Tak trzeba było latać i szukać zdrapek po kioskach....

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 187
Rejestracja: 13 grudnia 2011
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: liliontransfer » sobota, 25 lutego 2012, 01:13

Lebiedz pisze:To byłby fajny sposób na anonimowe utrzymywanie telefonów ;) Tak trzeba było latać i szukać zdrapek po kioskach....
temat z telefonami chwilowo zostaiwam otwarty... jak sie pojawi wiekse zainteresowanie to na pewno zrobie... :)

Weteran
Posty: 1361
Rejestracja: 19 grudnia 2010
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: Prze_koles » sobota, 25 lutego 2012, 19:54

Myślę, że jakbyś dobrze rozreklamował tę opcję, to może by było zainteresowanie, tak mi się wydaje. Na pewno większe niż płacenie rachunków Bitcoinami.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 187
Rejestracja: 13 grudnia 2011
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: LILIONTRANSFER.ORG - Oficjalny kantor

Postautor: liliontransfer » wtorek, 28 lutego 2012, 19:51

Prze_koles pisze:Myślę, że jakbyś dobrze rozreklamował tę opcję, to może by było zainteresowanie, tak mi się wydaje. Na pewno większe niż płacenie rachunków Bitcoinami.
tez tak mysle, ale najpierw musze wdrozyc anonimowe karty do wyplat z e-walut i BTC... ale telefony faktycznie moga miec wziecie.. nie tyle samo btc co z innych e-walut moze byc zainteresowanie...

z tym ze przy tym jest o niebo wiecej roboty... bo oczywiscie nie ma do tego softu... trzeba z kazdym operatorem sie oddzielnie bawic, a nie chce sie ograniczac tylko do polskich :)

BTW... dzis mialem rekordowy obrot na kupnie i sprzedazy BTC w kantorze... dzieki za zaufanie... w drodze jest autoksiegowanie i autowysylka btc... juz chlopaki nad tym pracuja... wiec sie niedlugo usprawni jeszcze bardziej...

pozdrawiam,

k.

Wróć do „Wymiana walut”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości