Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 193
Rejestracja: 27 września 2023
Reputacja: 191
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mess_on_a_mission » poniedziałek, 29 kwietnia 2024, 12:04

K**wa, ocb z deklaracja zrodla majatku na binance? Mam poblokowane wplaty, wymagaja szeregu dokumentow i raczej to popoierdole:))

Weteran
Posty: 7597
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2811
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » poniedziałek, 29 kwietnia 2024, 12:21

mess_on_a_mission pisze: poniedziałek, 29 kwietnia 2024, 12:04K**wa, ocb z deklaracja zrodla majatku na binance? Mam poblokowane wplaty, wymagaja szeregu dokumentow i raczej to popoierdole:))


To znaczy, ze smycz coraz krotsza, a produkt bazowy zgola inny niz w reklamie ;-)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 257
Rejestracja: 3 kwietnia 2020
Reputacja: 1179
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Godstar » poniedziałek, 29 kwietnia 2024, 12:27

mess_on_a_mission pisze: poniedziałek, 29 kwietnia 2024, 12:04 K**wa, ocb z deklaracja zrodla majatku na binance? Mam poblokowane wplaty, wymagaja szeregu dokumentow i raczej to popoierdole:))
Mnie kilka razy trzepali ale wysyłałem wszystko i działa.
Takie AML nam się porobiło.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 252
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 234
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Yogi77 » poniedziałek, 29 kwietnia 2024, 12:31

Godstar pisze: niedziela, 28 kwietnia 2024, 21:58Najlepiej mimo wszystko analizować DT,MT -


A w zasadzie, co to jest DT i MT? ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 193
Rejestracja: 27 września 2023
Reputacja: 191
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mess_on_a_mission » poniedziałek, 29 kwietnia 2024, 13:13

pael pisze: poniedziałek, 29 kwietnia 2024, 12:21
mess_on_a_mission pisze: poniedziałek, 29 kwietnia 2024, 12:04K**wa, ocb z deklaracja zrodla majatku na binance? Mam poblokowane wplaty, wymagaja szeregu dokumentow i raczej to popoierdole:))


To znaczy, ze smycz coraz krotsza, a produkt bazowy zgola inny niz w reklamie ;-)
Godstar pisze: poniedziałek, 29 kwietnia 2024, 12:27
mess_on_a_mission pisze: poniedziałek, 29 kwietnia 2024, 12:04 K**wa, ocb z deklaracja zrodla majatku na binance? Mam poblokowane wplaty, wymagaja szeregu dokumentow i raczej to popoierdole:))
Mnie kilka razy trzepali ale wysyłałem wszystko i działa.
Takie AML nam się porobiło.

jak to pokłosie aml to rutyna czy j**ć to..? się będę siłował, tłumaczył a skończę z niemożliwością wypłat i zablokowanymi rachunkami. Bin nie jest nawet moją pierwszą giełdą.. ani nawet drugą. Myślałem, że to jakaś proforma a proszą o spowiedź jak us:/

Początkujący
Posty: 498
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 418
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » poniedziałek, 29 kwietnia 2024, 13:38

mess_on_a_mission pisze: poniedziałek, 29 kwietnia 2024, 13:13jak to pokłosie aml to rutyna czy j**ć to..? się będę siłował, tłumaczył a skończę z niemożliwością wypłat i zablokowanymi rachunkami. Bin nie jest nawet moją pierwszą giełdą.. ani nawet drugą. Myślałem, że to jakaś proforma a proszą o spowiedź jak us:/

Walka z lepszym pieniadzem w praktyce.
Wcale sie nie zdziwie jak nastepnym krokiem bedzie dojechanie portfeli sprzetowych - pelna AMC/KYL tak samo a jak nie to na gielde z nieautoryzowanego portfela przelewu nie zrobisz albo zrobisz i bedzie natychmiastowo konto zamrozone.
Dociskanie sruby przez rzady bedzie trwalo tak dlugo i bedzie tak efektywne dopoki ludzie nie przestana po prostu wychodzic do FIAT.
A przy stalej podazdy BTC i niemoznosci jego dodruku jedynym wyjsciem jest wciaz wieksza akceptacja i ergo niestety dalsza aprecjacja ceny.

A na to wszystko nalozy sie w calej EU i w Polsce tez (wzorem USA) exit tax --> skarbowka bedzie wiedziala ze posiadasz 10 BTC (magicznych koralikow)?
Chcesz zmienic obywatelstwo, wyemigrowac, zmienic rezydencje podatkowa bo masz dosc opresji? Poprosimy 2-3-4 a moze i 5 BTC naleznego podatku bo inaczej trafiasz na liste interpolu z powodu "wspieraania terroryzmu".

brave new world, czas odswiezyc 1984 :)

ps. W Norwegii to wlasnie po cichu przeciskaja kolanem bo mnostwo oligarchow ucieklo m.in. do Szwajcarii, podatek od NIEZREALIZOWANYCH zyskow przy wyprowadzce - skromne 38%.
https://blogg.magnuslegal.no/en/this-is ... n-exit-tax
https://braekhus.no/en/key-highlights-n ... osal-2023/

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 193
Rejestracja: 27 września 2023
Reputacja: 191
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mess_on_a_mission » poniedziałek, 29 kwietnia 2024, 14:47

Za pozno wszedlem w krypto:) no i pytanko czy jak przeleje usdt to juz se moge dilowac ?:p

Btw jak zaczynalem to na coinbase i miesiac pozniej zablokowali mi konto przez podejrzenie zem rusek, smieszny rynek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 252
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 234
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Yogi77 » poniedziałek, 29 kwietnia 2024, 16:10

@mess_on_a_mission Mogę polecić Krakena

Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: 31 grudnia 2020
Reputacja: 125
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: EL POLAKO » poniedziałek, 29 kwietnia 2024, 17:16

Używam giełdy Sovryn. Co prawda to giełda do BTC, bez altów ale tylko tyle mi trzeba.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4298
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4299
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kozaki_wiesi » poniedziałek, 29 kwietnia 2024, 20:55

anagamidev pisze: poniedziałek, 29 kwietnia 2024, 10:111M możliwy bearish engulfing i wtedy pewnie miesiąc spadków co najmniej
W rynku byka nie mieliśmy jeszcze nigdy pięciu kolejnych tygodniowych czerwonych świeczek.
Na razie mamy 4 i piątą rozpoczętą na czerwono, zobaczymy więc czy tym razem będzie precedens (jeśli to się wydarzy) czy po prostu zaczęliśmy bessę.
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 26 stycznia 2024
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: 88duguid » wtorek, 30 kwietnia 2024, 00:43

Schodzi dłużej niż myślałem to mielenie , ale nic się nie zmienia w mojej ocenie poruszania się ceny . Dalej uważam że jest tanio i do wyborów w USA , zobaczymy spektakularne show. Aczkolwiek może mój umysł zbyt wiele oczekuje i naczytał się tego co nie powinnien , skuszony wizjami zysku sam tworzę sobie bajkę w głowie . Ale mogę sobie tego życzyć i z tego korzystam hah. W skrócie to będę zdziwiony jak hossa będzie trwać więcej niż do końca roku . Jeszcze bardziej zaskoczony gdy już się skończyła hossa i nie będzie żadnej przez 2+ lat , nigdy ? Ja siedzę w spocie do końca roku licząc że jednak pojedziemy mocno na północ . I dalej uważam że jest tanio . Jednak ciężko oceniać po kwotach tylko taki ogólnik tanio , bo prawda taka , że nikt nie ma pojęcia gdzie cena wyląduje :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 853
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 489
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » wtorek, 30 kwietnia 2024, 08:56

Jeśli hossa miałaby się skończyć teraz, to dziadostwo jak nie wiem :)

Początkujący
Posty: 498
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 418
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » wtorek, 30 kwietnia 2024, 09:00

Ciekawostka, od 4 dni do funduszu BC Blackrocka nie wplynal nawet dolar kapitalu, ciagle pokazuje 0.
Ogolnie biorac pod uwage wszystkie fundusze przez ostatnie 2 tygodnie to praktycznie same odplywy badz w najlepszym razie okolice zera (grayscale krwawi wciaz)

Dzisiaj startuja fundusze BTC w Hong Kongu, zapowiadaja, ze inflow beda mialy w pierwszych dniach wiekszy od amerykanskich.
Ciekawe jak wplynie to na kurs w najblizszych dniach.
https://farside.co.uk/?p=1321

Weteran
Posty: 7597
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2811
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » wtorek, 30 kwietnia 2024, 10:04

Lord_Bafford pisze: wtorek, 30 kwietnia 2024, 08:56Jeśli hossa miałaby się skończyć teraz, to dziadostwo jak nie wiem


Bywaly mini hossy, pompy tylko na czesci sektorow, nic nowego. W krypto wyroslo pare prawd objawionych no i przyszedl boogyman i conajmniej zaburzyl na ten moment nastroje. Dot-comy ktos pamieta?

Krypto pare lat temu to byla egzotyka, dzisiaj wchodzisz przez przypadek w czwartek do warszawskiego browaru i jest prelekcja o halvingu, patrzysz na ekran randoma w tramwaju wykresik na binance.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 3086
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 43
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: sens » wtorek, 30 kwietnia 2024, 10:31

Czy jest tu jeszcze jakiś cwaniak, w sensie byczy cwaniak? ;)


Weteran
Posty: 7597
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2811
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » wtorek, 30 kwietnia 2024, 10:55

ETH security?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: 1029
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Arcymistrz1990 » wtorek, 30 kwietnia 2024, 11:57

sens pisze: wtorek, 30 kwietnia 2024, 10:31 Czy jest tu jeszcze jakiś cwaniak, w sensie byczy cwaniak? ;)
To nie kwestia cwaniactwa. W mojej ocenie cena wciąż znajduje się w strefie przewag na wzrosty


Natomiast rzeczywiście to co niepokoi to spowolnienie zwiększania aktywów w zarządzaniu w ramach ETF przez Black Rock oraz Fidelity.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9219
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7048
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 30 kwietnia 2024, 14:01

Ładnie się to chłodzi :D Pewnie HK wyciągnie na nowe ATH w maju :D

### edited: 2024-04-30 14:15 ###
Zobaczymy czy będzie beartrap czy kapitulacja niżej :D
Ostatnio zmieniony wtorek, 30 kwietnia 2024, 14:16 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 898
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 9363
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Fibo » wtorek, 30 kwietnia 2024, 14:09

Aby niedźwiedzie mogły spokojnie kontynuować swój marsz na południe, wskazane byłoby, żeby przed 60,4 k$ nastąpiło odreagowanie wzrostowe całego spadku od nocnej górki, oczywiście w ograniczonym zakresie.
"Jeśli wyeliminujemy niemożliwe, cokolwiek zostaje, bez względu na to jak mało prawdopodobne, musi być prawdą" - Sherlock Holmes.

Weteran
Posty: 7597
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2811
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » wtorek, 30 kwietnia 2024, 14:12

bit to dalej -20% a eth -28% od szczytu, przed nami jeszcze sporo sporo miejsca w dol. BTC ma szanse na ma100, a eth juz grubo pod ma100. BTC wypadl z chmury na ten moment.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: essoxmr, filar, fusywszklanejkuli, Godstar, grzeg, pavlo4444 i 24 gości