P2Pool - Podłączenie awaryjnych node

Dyskutant
Posty: 185
Rejestracja: 28 października 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: P2Pool - Podłączenie awaryjnych node

Postautor: xfilokolo » piątek, 10 lipca 2015, 19:08

Bie zgadzam sie ze moja noc nikomu sie nie przyda i nic nie dostane. Kopalem 2 tyg. Po kilka godzin dziennie na pool.polcoin.pl i mam 37PLC. Wracam na tamtego poola.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 289
Rejestracja: 8 lutego 2015
Reputacja: 113
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: P2Pool - Podłączenie awaryjnych node

Postautor: 91az » sobota, 11 lipca 2015, 12:12

xfilokolo pisze:Bie zgadzam sie ze moja noc nikomu sie nie przyda i nic nie dostane. Kopalem 2 tyg. Po kilka godzin dziennie na pool.polcoin.pl i mam 37PLC. Wracam na tamtego poola.
Szanuje Twoją determinację i pasję. Próbowałem Ci jedynie zwrócić uwagę, że możesz je spożytkować o wiele efektywniej wymieniając sprzęt na bardziej adekwatny do warunków w których się znajdujemy przy naprawdę minimalnym wkładzie własnym (ostatnio moje Bifury 5GH poszły za 25 zł/szt.).

Wbij w wątek adres PLC to podeślę Ci na dobry początek 1000 PLC.
Zapraszam na forum.polcoin.pl tam możesz zdobyć kolejne 1000 PLC http://forum.polcoin.pl/index.php?topic=18.msg184#new

Daj znać gdy będziesz zainteresowany kopaniem PLC na Antminer S1 - będę miał w najbliższym czasie zestawy (S1 + zasilacz) w preferencyjnych warunkach dla zainteresowanych PLC.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 289
Rejestracja: 8 lutego 2015
Reputacja: 113
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: P2Pool - Podłączenie awaryjnych node

Postautor: 91az » sobota, 11 lipca 2015, 12:22

pm7 pisze: Bzdura. Choć zgadzam się, że z taką mocą nie ma za bardzo sensu kopać.
Czas na kopanie mamy aż do następnego bloku (chyba, że kopalnia dodatkowo ogranicza) - moc innych urządzeń nie ma tu nic do rzeczy, bo sieć automatycznie dostosowuje trudność by utrzymać stałą liczbę bloków w czasie. "Szybkość" koparek to liczba hashy jakie mogą obrobić w jakiejś jednostce czasu, a nie jak szybko dostaniemy pierwsze wyniki.
ok posypuję głowę popiołem. Bzdura. :-)
Jak zawsze w zbyt daleko idącym uproszczeniu.

Dyskutant
Posty: 185
Rejestracja: 28 października 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: P2Pool - Podłączenie awaryjnych node

Postautor: xfilokolo » sobota, 11 lipca 2015, 17:49

PLC: 19T62LhJhhEbkgH9W1azuo7C8CdxLtgciV

Wlasnie szukam kogos od kogo kupie bitfury/eruptery USB w normalnej cenie, a nie takiej jak np na olx 80zl za eruptera 333MH/s. Zaraz dodam ogloszenie na forum.

Wróć do „Mining pools”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość