[SCAM] Trustwallet i pula wydobywcza USDT

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 marca 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] Trustwallet i pula wydobywcza USDT

Postautor: Jurek » środa, 27 marca 2024, 18:24

Cześć wszystkim. Też dałem się nabrać na 13.5k Usdt. W moim wypadku to Emma i Michał z TW, i pod koniec wydobycia oni niby postanowiły zrobić airdrop między górnikami w Pooli Sui /Usdt. Niby wygrałem 80 k $ i muszę zapłacić podatek 18%. Napisałem do 3 członków grupy, które też coś wygrali ( PL numery), które powiedzieli że wszystko git. No i teraz jestem tutaj :))
Więc jeżeli komuś potrzebna dodatkowa informacja, z radością pomogę
Strona lovecoins26.top

kbk
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwietnia 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] Trustwallet i pula wydobywcza USDT

Postautor: kbk » niedziela, 21 kwietnia 2024, 22:23

uwaga na link: h t t p s ://dfpo32.xyz/account?s=184 , jak komus na portwelu wyskoczy to NIE KLIKAC w nic tam, wszystkie "join" i kazdy przycisk to zgoda na wyplate waszych srodkow, wyplaca z waszym cichym pozwoleniem. Grupa na whatsie nazywa sie W104 study discusion grup albo UW-8 discussion grup, uwaga na cwaniakow - zycze im naprawde wszystkiego złego

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 8 maja 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] Trustwallet i pula wydobywcza USDT

Postautor: gumball85 » środa, 8 maja 2024, 11:18

Mam pytanie. Dołączyłem też do czegos. Na revoke nie ma widać mojego podpisu w TW. Jest tylko połączenie. Ktoś wytłumaczy czy też mogą mnie okraść? Bawię się w to i wyciągam tylko małe sumy z tej strony a na binance bez problemu to mogę przelewać. Nie mam podpisu, w wallet connect nic nie ma jest tylko zezwolenie.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14396
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2662
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

[SCAM] Trustwallet i pula wydobywcza USDT

Postautor: rav3n_pl » środa, 8 maja 2024, 15:30

@gumball85 Żeby coś wypłacać coś musiałeś wpłacić - to już straciłeś.
Te grosze co wypłacasz to zachęta, żebyś wpłacił więcej.
Nie wyjmiesz nigdy więcej niż wpłaciłeś, a jeszcze płacisz fee.
Nie da się oskamować skamera.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] Trustwallet i pula wydobywcza USDT

Postautor: piter fighter » poniedziałek, 13 maja 2024, 00:44

Witam.
Dziękuję wszystkim powyżej za posty. Zdążyłem tylko założyć trust walet i połączyć z pulą wydobywcza. Dostalem trz 5 usdt w bnb na zachętę. Portfel już skasowałem. Hasło na binance zmieniłem. Obecnie jest to grupa wydobywcza 2963. Pozdrawiam wszystkich i udanego terydingu życzę. ;)

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 maja 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] Trustwallet i pula wydobywcza USDT

Postautor: user1 » piątek, 17 maja 2024, 13:55

Też zostałem dodany do takiej grupy whatsuppowej. Napisałem tam wiadomość o treści "Co sądzicie o tym?" i link do tego wątku. Efekt był natychmiastowy.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 maja 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] Trustwallet i pula wydobywcza USDT

Postautor: Dampe1983 » poniedziałek, 27 maja 2024, 01:03

Witam wszystkich.
Niestety we wrześniu zeszłego roku nawiązałem znajomość na whatsApp z pewną osobą. Podawała się za kobietę mieszkającą w Niemczech. Ogólnie rozmowa była o wszystkim i o niczym ale dotarliśmy do rozmów na temat czym się zajmujemy w życiu codziennym. Owa kobieta poza zajmowaniem się handlem nieruchomościami poinformowała że zarabia na "mining pool". Byłem dość mocno ostrożny ale po pewnym czasie postanowiłem spróbować. Założyłem sobie portfel Trust Wallet i wpłaciłem 160 zł. Zamieniłem je na 0,02 ETH i wszedłem w niejaką kopalnie h t t p s://papjau.top/#/. Potem za ponad 2000 zł zakupiłem 500 USDT i wrzuciłem w kopalnie. Początkowo wyglądało to fajnie. Codziennie 4 x na dobę na moje rzekomo konto w kopalni wpływała pula ETH. Po paru dniach dostałem bonus w kwocie 88 USDT, Człowiek myślał że złapał pana Boga za nogi. Nadeszła chwila radości - airdrop w kopalni w kwocie 6 ETH. Już czułem zapach tych pieniędzy, ale przyszedł czas ... wpłacania kolejnych pieniędzy tj. 2264 USDT. Część pieniędzy załatwiłem a 600 USDT pożyczyła mi owa kobieta która była tak pomocna :p .... do odebrania miałem łącznie 12702 USDT ale żeby nie było kolorowo nie zostały mi te wartości odblokowane tylko wisiały z adnotacją "Under Review". Kontakt z obsługą klienta i informacja że zostanie mi cała kwota odblokowana jak zweryfikuje swoje konto. Weryfikacja ma polegać na wpłacie na swój portfel 10% wartości wszystkiego co mam w kopalni tj. 2540 USDT. Długo walczyłem ze sobą czy napewno pchać się w to, ale wpadła kasa u bukmacherów więc stwierdziłem "albo grubo albo wcale". Obiecane miałem że brakującą kwotę pożyczy mi znajoma z whatsApp, więc wpłaciłem kolejne 1708 USDT. 540 USDT miała przelać na mój portfel owa kobieta. Oczywiście po mojej wpłacie jej konto na Binance rzekomo zablokowali na tydzień, zaczęły się wymówki a ja przejrzałem na oczy i uwierzyłem, że zostałem wydymany !!! Cały proces trwał od września 2023 do kwietnia 2024. Wydawało mi się, że poznałem tą osobę, że pożyczyła mi kasę więc nie ma mowy o przekręcie. Teraz widzę, że myliłem się grubo z oceną całej sytuacji. Proszę o kontakt z kimś ogarniętym w tym temacie. Wiem, że wtopiłem kasę i mogę zapomnieć o jej odzyskaniu. Nadal mam kontakt z ową kobietą. Nie dałem jej do zrozumienia że wiem, że mnie oszukała. Całą korespondencję mam ale zapewne nic mi po niej :-(

Jak Wy znawcy widzicie moją sytuację??

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 263
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] Trustwallet i pula wydobywcza USDT

Postautor: Yogi77 » poniedziałek, 27 maja 2024, 11:30

Dampe1983 pisze: poniedziałek, 27 maja 2024, 01:03 Wydawało mi się, że poznałem tą osobę, że pożyczyła mi kasę


Oczywistym jest, ze ona ci nie pozyczyla zadnych srodkow. Jesli nawet widziales jakies zasilenia (niby z jej strony) w systemie platformy oszustow, byly to tylko wirtualne wpisy (nie pokryte w realnej kryptowalucie)

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 maja 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] Trustwallet i pula wydobywcza USDT

Postautor: Dampe1983 » poniedziałek, 27 maja 2024, 11:34

Yogi77 pisze: poniedziałek, 27 maja 2024, 11:30Oczywistym jest, ze ona ci nie pozyczyla zadnych srodkow. Jesli nawet widziales jakies zasilenia (niby z jej strony) w systemie platformy oszustow, byly to tylko wirtualne wpisy (nie pokryte w realnej kryptowalucie)


Czyli wszystko jest lipą, Trust Wallet mam spalony bo zapewne ustawione że wszystkie wpłaty idą do złodzieji. Można zgasić światło i się rozejść?

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 6 stycznia 2024
Reputacja: 70
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] Trustwallet i pula wydobywcza USDT

Postautor: pomocny » poniedziałek, 27 maja 2024, 12:17

Dampe1983 pisze: poniedziałek, 27 maja 2024, 01:03"albo grubo albo wcale"
w innej wersji jest albo "lambo albo szambo" albo "kto nie ryzykuje ten nie pije szampana"
tylko jakoś nigdy nie widziałem nigdy nikogo z tym "lambo"...
Dampe1983 pisze: poniedziałek, 27 maja 2024, 11:34Trust Wallet mam spalony bo zapewne ustawione że wszystkie wpłaty idą do złodzieji.
A to zależy jakiego ty masz trust walleta, skąd go ściągnąłeś i co tam poustawiałeś
Sam kiedyś używałem aktywnie legitnego Trust Walleta i jest ok, pod warunkiem że pilnuje się BHP
Tak, można zgasić światło i się rozejść

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14396
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2662
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

[SCAM] Trustwallet i pula wydobywcza USDT

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 27 maja 2024, 12:29

Dampe1983 pisze: poniedziałek, 27 maja 2024, 01:03nawiązałem znajomość na whatsApp
I dalej nie czytałem.
Ile razy można ostrzegać przed randomami którzy do was piszą na komunikatorach?
TO ZAWSZE SCAMER.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 maja 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] Trustwallet i pula wydobywcza USDT

Postautor: Dampe1983 » poniedziałek, 27 maja 2024, 13:03

pomocny pisze: poniedziałek, 27 maja 2024, 12:17A to zależy jakiego ty masz trust walleta, skąd go ściągnąłeś i co tam poustawiałeś
Sam kiedyś używałem aktywnie legitnego Trust Walleta i jest ok, pod warunkiem że pilnuje się BHP
Tak, można zgasić światło i się rozejść


Ściągnięta apka z Google Play "Trust: Crypto&Bitcoin Wallet" chyba legitna.
Ale biorąc pod uwagę że jestem amatorem w tym to pewnie złodziej odpowiednio ustawił moimi rękami tak żeby było na jego.

Czyli nic nie mogę zrobić z tym ? tylko modlitwa o mądrość i trzeźwość umysłu na przyszłość ??

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 maja 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] Trustwallet i pula wydobywcza USDT

Postautor: Dampe1983 » poniedziałek, 27 maja 2024, 13:04

rav3n_pl pisze: poniedziałek, 27 maja 2024, 12:29I dalej nie czytałem.
Ile razy można ostrzegać przed randomami którzy do was piszą na komunikatorach?
TO ZAWSZE SCAMER.
Cóż .... głupota kosztuje :(

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości