[SCAM] Trustwallet i pula wydobywcza USDT

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 marca 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] Trustwallet i pula wydobywcza USDT

Postautor: Jurek » środa, 27 marca 2024, 18:24

Cześć wszystkim. Też dałem się nabrać na 13.5k Usdt. W moim wypadku to Emma i Michał z TW, i pod koniec wydobycia oni niby postanowiły zrobić airdrop między górnikami w Pooli Sui /Usdt. Niby wygrałem 80 k $ i muszę zapłacić podatek 18%. Napisałem do 3 członków grupy, które też coś wygrali ( PL numery), które powiedzieli że wszystko git. No i teraz jestem tutaj :))
Więc jeżeli komuś potrzebna dodatkowa informacja, z radością pomogę
Strona lovecoins26.top

kbk
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwietnia 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] Trustwallet i pula wydobywcza USDT

Postautor: kbk » niedziela, 21 kwietnia 2024, 22:23

uwaga na link: h t t p s ://dfpo32.xyz/account?s=184 , jak komus na portwelu wyskoczy to NIE KLIKAC w nic tam, wszystkie "join" i kazdy przycisk to zgoda na wyplate waszych srodkow, wyplaca z waszym cichym pozwoleniem. Grupa na whatsie nazywa sie W104 study discusion grup albo UW-8 discussion grup, uwaga na cwaniakow - zycze im naprawde wszystkiego złego

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 8 maja 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] Trustwallet i pula wydobywcza USDT

Postautor: gumball85 » środa, 8 maja 2024, 11:18

Mam pytanie. Dołączyłem też do czegos. Na revoke nie ma widać mojego podpisu w TW. Jest tylko połączenie. Ktoś wytłumaczy czy też mogą mnie okraść? Bawię się w to i wyciągam tylko małe sumy z tej strony a na binance bez problemu to mogę przelewać. Nie mam podpisu, w wallet connect nic nie ma jest tylko zezwolenie.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14397
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

[SCAM] Trustwallet i pula wydobywcza USDT

Postautor: rav3n_pl » środa, 8 maja 2024, 15:30

@gumball85 Żeby coś wypłacać coś musiałeś wpłacić - to już straciłeś.
Te grosze co wypłacasz to zachęta, żebyś wpłacił więcej.
Nie wyjmiesz nigdy więcej niż wpłaciłeś, a jeszcze płacisz fee.
Nie da się oskamować skamera.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.27
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] Trustwallet i pula wydobywcza USDT

Postautor: piter fighter » poniedziałek, 13 maja 2024, 00:44

Witam.
Dziękuję wszystkim powyżej za posty. Zdążyłem tylko założyć trust walet i połączyć z pulą wydobywcza. Dostalem trz 5 usdt w bnb na zachętę. Portfel już skasowałem. Hasło na binance zmieniłem. Obecnie jest to grupa wydobywcza 2963. Pozdrawiam wszystkich i udanego terydingu życzę. ;)

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 maja 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] Trustwallet i pula wydobywcza USDT

Postautor: user1 » piątek, 17 maja 2024, 13:55

Też zostałem dodany do takiej grupy whatsuppowej. Napisałem tam wiadomość o treści "Co sądzicie o tym?" i link do tego wątku. Efekt był natychmiastowy.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 maja 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] Trustwallet i pula wydobywcza USDT

Postautor: Dampe1983 » poniedziałek, 27 maja 2024, 01:03

Witam wszystkich.
Niestety we wrześniu zeszłego roku nawiązałem znajomość na whatsApp z pewną osobą. Podawała się za kobietę mieszkającą w Niemczech. Ogólnie rozmowa była o wszystkim i o niczym ale dotarliśmy do rozmów na temat czym się zajmujemy w życiu codziennym. Owa kobieta poza zajmowaniem się handlem nieruchomościami poinformowała że zarabia na "mining pool". Byłem dość mocno ostrożny ale po pewnym czasie postanowiłem spróbować. Założyłem sobie portfel Trust Wallet i wpłaciłem 160 zł. Zamieniłem je na 0,02 ETH i wszedłem w niejaką kopalnie h t t p s://papjau.top/#/. Potem za ponad 2000 zł zakupiłem 500 USDT i wrzuciłem w kopalnie. Początkowo wyglądało to fajnie. Codziennie 4 x na dobę na moje rzekomo konto w kopalni wpływała pula ETH. Po paru dniach dostałem bonus w kwocie 88 USDT, Człowiek myślał że złapał pana Boga za nogi. Nadeszła chwila radości - airdrop w kopalni w kwocie 6 ETH. Już czułem zapach tych pieniędzy, ale przyszedł czas ... wpłacania kolejnych pieniędzy tj. 2264 USDT. Część pieniędzy załatwiłem a 600 USDT pożyczyła mi owa kobieta która była tak pomocna :p .... do odebrania miałem łącznie 12702 USDT ale żeby nie było kolorowo nie zostały mi te wartości odblokowane tylko wisiały z adnotacją "Under Review". Kontakt z obsługą klienta i informacja że zostanie mi cała kwota odblokowana jak zweryfikuje swoje konto. Weryfikacja ma polegać na wpłacie na swój portfel 10% wartości wszystkiego co mam w kopalni tj. 2540 USDT. Długo walczyłem ze sobą czy napewno pchać się w to, ale wpadła kasa u bukmacherów więc stwierdziłem "albo grubo albo wcale". Obiecane miałem że brakującą kwotę pożyczy mi znajoma z whatsApp, więc wpłaciłem kolejne 1708 USDT. 540 USDT miała przelać na mój portfel owa kobieta. Oczywiście po mojej wpłacie jej konto na Binance rzekomo zablokowali na tydzień, zaczęły się wymówki a ja przejrzałem na oczy i uwierzyłem, że zostałem wydymany !!! Cały proces trwał od września 2023 do kwietnia 2024. Wydawało mi się, że poznałem tą osobę, że pożyczyła mi kasę więc nie ma mowy o przekręcie. Teraz widzę, że myliłem się grubo z oceną całej sytuacji. Proszę o kontakt z kimś ogarniętym w tym temacie. Wiem, że wtopiłem kasę i mogę zapomnieć o jej odzyskaniu. Nadal mam kontakt z ową kobietą. Nie dałem jej do zrozumienia że wiem, że mnie oszukała. Całą korespondencję mam ale zapewne nic mi po niej :-(

Jak Wy znawcy widzicie moją sytuację??

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 267
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 249
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] Trustwallet i pula wydobywcza USDT

Postautor: Yogi77 » poniedziałek, 27 maja 2024, 11:30

Dampe1983 pisze: poniedziałek, 27 maja 2024, 01:03 Wydawało mi się, że poznałem tą osobę, że pożyczyła mi kasę


Oczywistym jest, ze ona ci nie pozyczyla zadnych srodkow. Jesli nawet widziales jakies zasilenia (niby z jej strony) w systemie platformy oszustow, byly to tylko wirtualne wpisy (nie pokryte w realnej kryptowalucie)

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 maja 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] Trustwallet i pula wydobywcza USDT

Postautor: Dampe1983 » poniedziałek, 27 maja 2024, 11:34

Yogi77 pisze: poniedziałek, 27 maja 2024, 11:30Oczywistym jest, ze ona ci nie pozyczyla zadnych srodkow. Jesli nawet widziales jakies zasilenia (niby z jej strony) w systemie platformy oszustow, byly to tylko wirtualne wpisy (nie pokryte w realnej kryptowalucie)


Czyli wszystko jest lipą, Trust Wallet mam spalony bo zapewne ustawione że wszystkie wpłaty idą do złodzieji. Można zgasić światło i się rozejść?

Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: 6 stycznia 2024
Reputacja: 70
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] Trustwallet i pula wydobywcza USDT

Postautor: pomocny » poniedziałek, 27 maja 2024, 12:17

Dampe1983 pisze: poniedziałek, 27 maja 2024, 01:03"albo grubo albo wcale"
w innej wersji jest albo "lambo albo szambo" albo "kto nie ryzykuje ten nie pije szampana"
tylko jakoś nigdy nie widziałem nigdy nikogo z tym "lambo"...
Dampe1983 pisze: poniedziałek, 27 maja 2024, 11:34Trust Wallet mam spalony bo zapewne ustawione że wszystkie wpłaty idą do złodzieji.
A to zależy jakiego ty masz trust walleta, skąd go ściągnąłeś i co tam poustawiałeś
Sam kiedyś używałem aktywnie legitnego Trust Walleta i jest ok, pod warunkiem że pilnuje się BHP
Tak, można zgasić światło i się rozejść

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14397
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

[SCAM] Trustwallet i pula wydobywcza USDT

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 27 maja 2024, 12:29

Dampe1983 pisze: poniedziałek, 27 maja 2024, 01:03nawiązałem znajomość na whatsApp
I dalej nie czytałem.
Ile razy można ostrzegać przed randomami którzy do was piszą na komunikatorach?
TO ZAWSZE SCAMER.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.27
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 maja 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] Trustwallet i pula wydobywcza USDT

Postautor: Dampe1983 » poniedziałek, 27 maja 2024, 13:03

pomocny pisze: poniedziałek, 27 maja 2024, 12:17A to zależy jakiego ty masz trust walleta, skąd go ściągnąłeś i co tam poustawiałeś
Sam kiedyś używałem aktywnie legitnego Trust Walleta i jest ok, pod warunkiem że pilnuje się BHP
Tak, można zgasić światło i się rozejść


Ściągnięta apka z Google Play "Trust: Crypto&Bitcoin Wallet" chyba legitna.
Ale biorąc pod uwagę że jestem amatorem w tym to pewnie złodziej odpowiednio ustawił moimi rękami tak żeby było na jego.

Czyli nic nie mogę zrobić z tym ? tylko modlitwa o mądrość i trzeźwość umysłu na przyszłość ??

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 maja 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] Trustwallet i pula wydobywcza USDT

Postautor: Dampe1983 » poniedziałek, 27 maja 2024, 13:04

rav3n_pl pisze: poniedziałek, 27 maja 2024, 12:29I dalej nie czytałem.
Ile razy można ostrzegać przed randomami którzy do was piszą na komunikatorach?
TO ZAWSZE SCAMER.
Cóż .... głupota kosztuje :(

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 25 listopada 2023
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] Trustwallet i pula wydobywcza USDT

Postautor: Marian54 » piątek, 7 czerwca 2024, 14:27

Scamer, który wykrada USDT z portfela Trust Wallet nadal bardzo intensywnie działa. Co kilka dni tworzy na WhatsApp grupy dyskusyjne o nazwie np. A5GrupaDyskusyjnaBinance, do których wpisuje kilkaset nr telefonów swoich potencjalnych ofiar. Nie wiem, skąd bierze numery, może po prostu wpisuje je na chybił trafił. Przez kilka dni przekazuje informacje rynkowe, a pomiędzy nimi wiadomość o nowym wydarzeniu - udziale w mining pool, które jest krótkoterminową szansą na stosunkowo wysoki zarobek.
Warunkiem dołączenia do wydobycia jest zainstalowanie własnego konta Trust Wallet. Osoba, która potwierdzi założenie takiego konta i poda jego nr, otrzymuje w formie przynęty nagrodę w BNB o równowartości 10 USDT. Kolejne, liczne wpisy w grupie, poparte screenami, wykreowane przez oszusta, epatują pozostałych uczestników wysokimi zarobkami i czołobitnymi podziękowaniami uczestników za udział w intratnym przedsięwzięciu.
Jak łatwo się domyślić, widząc tak wspaniałe wpisy, zawsze znajdzie się ktoś zainteresowany dołączeniem do wydobycia i skontaktuje się ze złodziejem. W celu dołączenia do wydobycia płynności, należy kliknąć w nadesłany link, a także w przycisk, umieszczony na nadesłanej stronie. W ten sposób nieświadomie zatwierdzamy smart contract, który jest nieusuwalnym i nieograniczonym w czasie zleceniem przekazania USDT na konto złodzieja. Od tego momentu konto niestety jest już spalone. Teraz to złodziej decyduje, w którym momencie wyczyścić konto. Jeśli wyczuje, że ofiara połknęła haczyk i po otrzymaniu pierwszych zysków jest chętna do zwiększenia swojej "inwestycji", może poczekać jeszcze kilka dni. Jeśli początkowa kwota go zadowoli, może zawinąć kasę od razu.
Następnym krokiem jest zamknięcie tej grupy dyskusyjnej i utworzenie kolejnej, do której wpisuje dowolne, upatrzone przez siebie osoby, oczywiście z pominięciem osoby pokrzywdzonej. Pozwala to zabezpieczyć się przed niechcianym ostrzeżeniem z jego strony dla pozostałych, że mamy do czynienia ze zwykłym scamem.

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość