кредиты онлайн онлайн кредит на карту кредит наличными

                 

Kurs26855

Bitmarket

 

BitBay karta

 

Giełda BitBay.net ruszyła z nową usługą kart debetowych powiązanych do kont na platformie. Po zamówieniu karty i doładowaniu jej bitcoinami można dokonywać za jej pomocą wypłat w bankomatach lub płacić w dowolnym sklepie akceptującym karty debetowe/kredytowe.

 

Karta BitBay jest wygodnym instrumentem płatniczym, co ważne, nie posiadającym limitu transakcji. Użytkownik będzie mógł ją zasilić ze swojego salda PLN na giełdzie bez dodatkowych opłat i limitów lub też w  BTC, LTC, ETH. W przypadku kryptowalut środki automatycznie przewalutują się po najlepszym kursie na giełdzie, podobnie jak w przypadku funkcji opłacania rachunków dostępnych na BitBay.

 

Po doładowaniu karty będzie można nią dokonywać wypłat w bankomatach (bezpłatnie w urządzeniach banku Millenium) oraz płacić za towary i usługi również za granicą. Na koncie BitBay użytkownik będzie miał dostęp do salda karty.

 

Zamówienie na kartę może złożyć każdy zweryfikowany użytkownik giełdy. Aby zlecić wystawienie karty, wystarczy po zalogowaniu się do konta wybrać zakładkę „Karta”. Na koncie użytkownik musi mieć wystarczającą ilość środków PLN do opłacenia zlecenia. Opłata za wystawienie oraz roczne korzystanie z karty wynosi 140 zł i zostanie pobrana w momencie zamówienia karty. Czas oczekiwania na pierwszą partię kart wynosi 14 dni roboczych. Karty dostarczane są użytkownikom jedynie na terenie Polski.

 

Karta BitBay nie jest bezpośrednio połączona z żadnym systemem bankowym. Jest przypisana do konta użytkownika na platformie i nie posiada limitu transakcji. Można ją zasilić dowolną kwotą.

 

Informacje dotyczące karty są dostępne pod adresem: bitbay.net/cards/index

 

Plusem usługi niewątpliwie jest brak limitów oraz brak prowizji przy wypłatach z bankmatów Millenium i niska 2 złotowa prowizja przy wypłatach z bankomatów innych operatorów. Minusem jest wymóg założenia i weryfikacji konta na giełdzie oraz saldo karty w PLN a nie w BTC. Oznacza to, że bitcoiny nie są automatycznie zamienne na złotówki podczas wypłaty z bankomatu czy też podczas płatności kartą, trzeba to zrobić wcześniej ręcznie.